Go to content

Slow Village – idealne ubrania dla dzieci

Mat. prasowe

Jeśli dbacie o jakość ubrań swoich dzieci, a przy tym chcecie żeby chodziły ubrane niebanalnie, a ceny ubrań były przystępne to przedstawiam wam markę Slow Village. O tych trzech wspomnianych cechach myślała Agnieszka Grochowska – twórca firmy. To ona wpadła na pomysł marki, która funkcjonuje i zachwyca na całym świecie. Jak twierdzi: „Nie przywiązuję zbytnio uwagi do tego, co robią inni. Jestem uparta w swoim działaniu, dążeniu do celu. Wymyślam i realizuję. Od pomysłu do realizacji jest bardzo krótka droga”.

Slow Village realizuje kampanie dla najmłodszych i starszych dzieci do 122 cm. Na tym nie koniec marka tworzy również ubrania dla dorosłych na indywidualne zamówienia. Marka budowana jest na zaufaniu klienta oraz jakości i gatunku materiału, wygodzie, łatwe do wkładania a przy tym designerskie w kolorystyce czarno białej, zawsze modnej i stylowej na każdą okazję. Przy tym zawsze na czasie i w zgodzie z filozofią ,, slow’’. Małżeństwo Państwa Grochowskich ma dwójkę dzieci: 6 i 4 lata.

Ich ubrania mnie zachwycają.

Poniżej moi faworyci z najnowszej kolekcji.

Bluza w sam raz na start w nowym roku szkolnym lub przedszkolnym. Mięciutka z bawełny.

Mat prasowe

Mat prasowe

 

Czy widzieliście tą bluzę? Jest absolutnie na czasie. Sama chce taką.

Mat. prasowe

Mat. prasowe

 

Czy są rampersy, ta nazwa nie funkcjonuje często. To moim zdaniem pajacyk, body niezwykle wygodne. Zastępuje spodnie i bluzę. W Slow Village mnóstwo wzorów i kolorów.

Mat. prasowe

Mat. prasowe

 

Mat. prasowe

Mat. prasowe

 

Wow, super modny krój i materiał. Kolory zachwycają. Jestem na tak. Ja już kupiłam dla mojej córki!

Mat. prasowe

Mat. prasowe

 

W czym dzieci czują się najlepiej? W wygodnych rzeczach. Takie są spodnie. Idealne dla chłopców i dziewczynek. Na górę t-shirt lub bluza.

Mat. prasowe

Mat. prasowe

Thshirtów nigdy dosyć. I ten to kolejny, niebanalny, fajny. Miły i wygodny.

Mat. prasowe

Mat. prasowe