Go to content

Rozwiązanie konkursu „Zobacz świat inaczej, zacznij od domu”

Fot. iStock / Povareshka

Warto do miejsc, w których spędzamy najwięcej czasu, wprowadzić trochę magii. Szczegółów, które nam się dobrze kojarzą i… które za sprawą tej magii staną się symbolem naszego domu. Obrazem, który będzie nas ciepło witał po powrocie do domu.

Żeby tak się stało, nie można zapominać o jednej bardzo ważnej zasadzie: urządzając jakiekolwiek wnętrze – kieruj się sercem. Sam design, modny kolor czy droga kanapa, nie stworzyły jeszcze nikomu prawdziwego domu. Żeby zrozumieć, jak ważne są takie drobiazgi – często na pierwszy rzut oka nieistotne – powędrowaliście myślami do swoich wspomnień i ważnych w waszym życiu miejsc. Serdecznie dziękujemy wam za każdy komentarz. Każde wspomnienie, które na chwilę zabrało was (i nas) do tego niezwykłego miejsca, które nazywacie DOMEM. To naprawdę magiczne miejsca.

Obrazek, wazon, pościel? Zazwyczaj w naszych wspomnieniach, pierwsze skrzypce gra detal – ten dla nas najważniejszy.

Razem z cudownym sklepem Belbazaar, jeszcze raz bardzo wam dziękujemy i gratulujemy Laureatom.

Laureaci:

  1. Ewa Lesniewska
  2. Beata Maćkowiak
  3. Cecylia Owczarek
  4. Magdalena Świtała
  5. Wioleta Kuzon
  6. Bogusia Tatar

Laureatom serdecznie gratulujemy i prosimy o kontakt mailowy w celu odbioru nagród w ciągu 7 dni od daty ogłoszenia wyników. Prosimy o przesłanie danych do wysyłki nagrody (imię i nazwisko, adres e-mail, adres i nr telefonu) na adres e-mail: [email protected]. Otrzymanie danych potwierdzamy w odpowiedzi zwrotnej.

Prosimy o dołączenie w treści wiadomości poniższego oświadczenia:
Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez Organizatora swoich danych osobowych uzyskanych w związku z organizacją Konkursu, wyłącznie na potrzeby organizowanego Konkursu, zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Nagrody:

Plakat ViSSEVASSE (do wyboru przez zwycięzcę)

love-in-bubble-plakat-vissevasse sweden-plakat-vissevasse racing-bicycle-plakat-vissevasse

ViSSEVASSE (w dowolnym tłumaczeniu “banialuki”) to kopenhaskie studio designu z pasją do grafiki. Markę założyli Dorthe Mathiesen i Karsten Noel Poulsen, którzy przez ostatnich 20 lat zajmowali się pracą na styku mody i graficznego designu. Odkąd powstały pierwsze plakaty, kolekcja ViSSEVASSE nieustająco powiększa się o nowe produkty, pomysły i przedmioty użytkowe, jak notatniki cz kalendarze. Wszystkie z nich charakteryzują nostalgiczne, delikatne, pastelowe kolory i charakterystyczny klimat kreski Dorthe.

 

Regulamin konkursu znajduje się tutaj.