Go to content

Rozwiązanie konkursu „Zainspiruj się wiosną”

Fot. iStock / marigo20

Kochamy hybrydowy manicure, nie kochamy tylko płacić za niego w kasie gabinetu kosmetycznego… A gdyby tak złapać wiosnę za rogi, pozwolić jej rozgościć się na naszych paznokciach i w dodatku cieszyć się ukochaną „hybrydą” w domu? Co wy na to?

Pokazaliście nam swoje wiosenne inspiracje i stylizacje – dziękujemy Wam za wszystkie nadesłane zdjęcia, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy! Fantastyczne zestawy SEMILAC do samodzielnego wykonania manicure hybrydowego w domu, wędrują do… (werble)…

Laureaci:

Anita Rudnicka

Ewa Sikora

Aktualizacja: 21.06.2016 

Aniela Szczytko

Laureatów prosimy kontakt mailowy w celu odbioru nagród w ciągu 7 dni od daty ogłoszenia wyników, tj do dn.: 25.06.2016 roku. Prosimy o przesłanie danych do wysyłki nagrody (imię i nazwisko, adres i nr telefonu) na adres e-mail: kontakt@ohme.pl. Otrzymanie danych potwierdzamy w odpowiedzi zwrotnej.

Prosimy o dołączenie w treści wiadomości poniższego oświadczenia:
Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez Organizatora swoich danych osobowych uzyskanych w związku z organizacją Konkursu, wyłącznie na potrzeby organizowanego Konkursu, zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Nagrody

3 x zestaw do manicure hybrydowego Semilac, w skład którego wchodzą:

zestaw-semilac-zawartosc (1)zestaw-semilac (1)

Regulamin konkursu dostępny jest tutaj.