Go to content

Rozwiązanie konkursu „Rosnę, bawię się i kocham to!”

Fot. Materiały prasowe

Gdy pogoda dopisuje – najbardziej cieszą się dzieci i rodzice. Pokazaliście nam jak razem się bawicie na podwórku lub w parku, ile radości i możliwości niesie za sobą ta odrobina słońca. Więc poraa, żeby po intensywnej zabawie, można było wygodnie odpocząć! Najfajniejsze zdjęcia nagrodziliśmy świetnymi kocami piknikowymi z torba termiczną od SkipHop! No bo kto powiedział, że nie można na dworze zostać jeszcze dłużej?

Dziękujemy wam za wszystkie cudowne zdjęcia, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Dziękujemy

Laureaci:

1.       Milena Zdziarska

2.       Iwona Frąckowiak

3.       Gabriela Laskowska

4.       Maria Kowalska-Irek

5.       Katarzyna Grzegorowska

Laureatów prosimy kontakt mailowy w celu odbioru nagród w ciągu 7 dni od daty ogłoszenia wyników, tj do dn.: 24.06.2016 roku. Prosimy o przesłanie danych do wysyłki nagrody (imię i nazwisko, adres i nr telefonu) na adres e-mail: kontakt@ohme.pl. Otrzymanie danych potwierdzamy w odpowiedzi zwrotnej.

Prosimy o dołączenie w treści wiadomości poniższego oświadczenia:
Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez Organizatora swoich danych osobowych uzyskanych w związku z organizacją Konkursu, wyłącznie na potrzeby organizowanego Konkursu, zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Nagrody:

5 x  koc piknikowy  z torbą termiczną Skip Hop

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Regulamin konkursu dostępny jest tutaj