Go to content

Rozwiązanie konkursu: Rodzina to najlepszy prezent, jaki możemy otrzymać!

Fot. Materiały prasowe

Rodzina to najlepszy prezent, jaki możemy otrzymać – dziś te słowa znaczą więcej, niż kiedykolwiek przedtem! Dziękujemy, że pokazaliście nam, jak wiele!

Miło nam pogratulować laureatom! Poniżej publikujemy pseudonimy autorek:

Laureatki prosimy o kontakt zwrotny w celu odbioru nagród w ciągu 10 dni od daty ogłoszenia wyników. Napiszemy do was wiadomości!
Prosimy o przesłanie danych do wysyłki nagrody (imię i nazwisko, adres e-mail, adres i nr telefonu – i pseudonim/nick, którym posługiwaliście oraz wybranego rozmiaru i koloru bluzy – oraz informacji o modelu damskim/męskim) na adres e-mail: [email protected]l wpisując w temacie wiadomości „RODZINA”.

Prosimy o dołączenie w treści wiadomości poniższego oświadczenia:
Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez Organizatora oraz Sponsora swoich danych osobowych, uzyskanych w związku z organizacją Konkursu, wyłącznie na potrzeby organizowanego Konkursu, zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych i RODO.

Nagrody i laureaci:

  1. Wiktoria
  2. Poli Ann
  3. Ewanna

BLUZA FAMILY IS THE BEST GIFT

(w wybranym przez laureata rozmiarze i kolorze* –  zwycięzca ma prawo do wyboru jednej bluzy.)


New Winter Collection 2020/2021. Nowy projekt FAMILY IS THE BEST GIFT. Ocieplana bluza z haftowanym napisem i kapturem. Idealny pomysł na prezent!

Konkurs trwa od 21.12.2020 r. do 31.12.2020 r.. Wyniki zostaną opublikowane do 15.01.2021 r. na stronie www.ohme.pl.

Regulamin znajduje się tutaj.

*  Zastrzegamy sobie możliwość zaproponowania innej bluzy Łukasza Jemioła (w momencie niedostępności wybranego, przez Zwycięzcę, modelu i rozmiaru bluzy z kolekcji Family is the best gift.