Go to content

Masz dosyć „Despacito”? Hit tegorocznych wakacji śpiewają nawet w „Ulicy Sezamkowej”!

fot. screen z You Tube/ Sesame Street

Hitem tegorocznych wakacji bez wątpienia był utwór „Despacito” – nawet jeśli świadomie i dobrowolnie nie włączyliśmy tej piosenki, trudno było jej nie słyszeć. Popularność melodii portorykańskiego piosenkarza Luisa Fonsiego zaowocowała jej nową wersją w popularnym programie dla dzieci, „Ulica Sezamkowa”.

„El Patito” to przeróbka „Despacito” z udziałem Erniego i jego ukochanej gumowej kaczki. Co znaczy „el patito”? Według bohatera „Ulicy Sezamkowej” po hiszpańsku to gumowa kaczka. Twórcy programu w bardzo zabawny sposób sparodiowali piosenkę, która zapewne ma tyle samo wrogów, co miłośników.

W klipie widzimy Erniego, który wędruje po brzegach białej, piaszczystej plaży, śpiewa serenady swojej kaczce i wymienia powody, dla których są dla siebie stworzeni. Pojawia się także Bert, który z kolejnego słuchania melodii jest wyraźnie niezadowolony.

Zobaczcie klip, ale ostrzegamy lojalnie – istnieje możliwość tego, że po wysłuchaniu utworu utknie wam w głowach i będziecie śpiewać „El Patito” do końca dnia.

Na podstawie: www.babble.com