Go to content

Rozwiązanie konkursu „Pokaż nam swój stół na przyjęcie”

Fot. iStock / i_talay

Lubisz gościć swoich przyjaciół? My też! Gdy zapraszasz do siebie ważne i wyjątkowe osoby – chcesz, by wspólnie spędzony czas nie tylko był miły i smaczny, ale również, by goście czuli się wyjątkowo przyjęci w twoich progach.

Piękna zastawa, kilka miłych akcentów i dekoracji – to wszystko może nadać spotkaniu  niesamowity klimat. Pokazaliście nam aranżacje waszych stołów – pomysłowe, piękne, te zrobione z sercem – dla bliskich wam osób. Dziękujemy! Serdeczne gratulacje składamy na ręcę laureatów naszej zabawy :).

Laureaci:

Małgorzata Moskal – I nagroda MariaPaula Złota Linia zestaw obiadowy dla 12 osób 41 elementów

Fot. MAteriały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Katarzyna Kisiel – II nagroda MariaPaula Złota Linia zestaw kawowy dla 12 osob 39 elementów

Fot. MAteriały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Teresa Krok – III nagroda MariaPaula Złota Linia zestaw 2 filiżanek + 2 kubków 

Mat. prasowe

Mat. prasowe

Laureatów prosimy o kontakt mailowy w celu odbioru nagród w ciągu 7 dni od daty ogłoszenia wyników, tj do dn.: 14.09.2016 roku. Prosimy o przesłanie danych do wysyłki nagrody (imię i nazwisko, adres i nr telefonu) na adres e-mail: [email protected]. Otrzymanie danych potwierdzamy w odpowiedzi zwrotnej.

Prosimy o dołączenie w treści wiadomości poniższego oświadczenia:
Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez Organizatora swoich danych osobowych uzyskanych w związku z organizacją Konkursu, wyłącznie na potrzeby organizowanego Konkursu, zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Regulamin konkursu dostępny jest tutaj