Go to content

Rozwiązanie konkursu „Mój Klub Superdziewczyn”

Fot. iStock / ArtMarie

Chodzimy razem na basen, czasem do kina na babski film (raczej bajkę), zawsze robimy sobie po seansie zdjęcia w budce przed kinem. Mamy ich już całkiem sporo. Zawsze decydujemy się na te same ujęcia: pierwsze – normalne, drugie – z minami i trzecie – z buziakiem. Taki nasz mały rytuał. Czasem umawiamy się na wspólne malowanie, ja jestem modelem i manekinem do pierwszych makijażowych eksperymentów. I razem oglądamy zdjęcia – to też nasza mała klubowa tradycja.

Bardzo dziękujemy wam za wszystkie zgłoszenia. Za wasze opowieści pełne ciepła, miłości i emocji. Jesteście cudowni! Z największą przyjemności ogłaszamy, że cudowne  książki od Wydawnictwa Wilga, wędrują do…

Ogromnie przepraszamy was za spóźnione wyniki!

Laureaci:

  1. Joanna Smolarek
  2. Katarzyna Stania
  3. Małgorzata Gryszel
  4. Monika Chyczewska
  5. Patrycja Tomaszewska
  6. Halyna Rams-Ga 
  7. Karolina Woźniak
  8. Mary Marbouh 
  9. Katarzyna Krzemińska 
  10. Edyta Wielądek

Laureatom serdecznie gratulujemy i prosimy o kontakt mailowy w celu odbioru nagród w ciągu 7 dni od daty ogłoszenia wyników. Prosimy o przesłanie danych do wysyłki nagrody (imię i nazwisko, adres e-mail, adres i nr telefonu) na adres e-mail: kontakt@ohme.pl. Otrzymanie danych potwierdzamy w odpowiedzi zwrotnej.

Prosimy o dołączenie w treści wiadomości poniższego oświadczenia:
Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez Organizatora swoich danych osobowych uzyskanych w związku z organizacją Konkursu, wyłącznie na potrzeby organizowanego Konkursu, zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Nagrody:

Książka „Psy czy koty? Komiks i Opowiadania” z serii EMI i Tajny Klub Superdziewczyn, autorstwa Agnieszki Mielech

emi okl cz 3 285x135+5mm spad

Regulamin konkursu znajduje się tutaj.