Go to content

Rozwiązanie konkursu „Kocham swoje zdrowe stópki”

Konkurs "Kocham swoje zdrowe stópki"
Fot. Pixabay / Rainer_Maiores / CC0 Public Domain

Dziękujemy wam za wspólna zabawę i tak liczne zgłoszenia! Cudownie pokazaliście, że małe zdrowe stópki – to nie tylko niezbędne maluchowi narzędzie do poznawania świata, ale i powód do dumy i niekończące się możliwości dziecięcych eksperymentów. Razem z marką Bartek, która dba o to, by stópki pozostały zdrowe i „szczęśliwe” gratulujemy Laureatom naszej zabawy! Dziękujemy i życzymy wam dalekich i beztroskich podróży i zabaw. Kochajmy małe stópki mądrze, żeby z łatwością niosły nasze dzieci przez świat.

Laureaci:

81812_ 189,901.       Katarzyna Remisz

2.       Paula Karczewska

3.       Krzysztof Woźniak

4.       Agnieszka Król

Laureatów prosimy kontakt mailowy w celu odbioru nagród w ciągu 7 dni od daty ogłoszenia wyników, tj do dn.: 18.04.2016 roku. Prosimy o przesłanie danych do wysyłki nagrody (imię i nazwisko, adres i nr telefonu) na adres e-mail: kontakt@ohme.pl. Otrzymanie danych potwierdzamy w odpowiedzi zwrotnej.

Prosimy o dołączenie w treści wiadomości poniższego oświadczenia:
Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez Organizatora swoich danych osobowych uzyskanych w związku z organizacją Konkursu, wyłącznie na potrzeby organizowanego Konkursu, zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

200 zł 1

 

 

Regulamin konkursu dostępny jest tutaj.