Go to content

Rozwiązanie akcji #Bliżej Natury

Fot. iStock

Zastanawiałaś się kiedyś, jak działa Twoje ciało? Nie jak działa serce czy mózg, ale jak działasz cała Ty! Twoje ciało i emocje. Jak to, co jesz, pijesz, czy jak śpisz albo jak się leczysz wpływa na Twoje zdrowie lub samopoczucie?

Serdecznie dziękujemy wam za liczny udział w naszej akcji #Bliżej Natury. Udowodniliście, że warto zadbać o swoje zdrowie i samopoczucie. Cieszymy się, że idea holistycznego podejścia do człowieka jest wam tak bliska. Bo jakbyśmy nie zaklinali rzeczywistości ciało nie może żyć bez emocji, a emocje muszą mieszkać w zdrowym ciele. Brawo wy!

Z ogromną przyjemnością ogłaszamy laureatów naszej zabawy! Gratulacje!

Laureatów prosimy o kontakt mailowy w celu odbioru nagród w ciągu 10 dni od daty ogłoszenia wyników. Prosimy o przesłanie danych do wysyłki nagrody (imię i nazwisko, adres e-mail, adres i nr telefonu – i pseudonim/nick, którym posługiwaliście) na adres e-mail:kontakt@ohme.pl wpisując w temacie wiadomości „#Bliżej Natury”.

Prosimy o dołączenie w treści wiadomości poniższego oświadczenia:
Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez Organizatora oraz Sponsora swoich danych osobowych, uzyskanych w związku z organizacją Konkursu, wyłącznie na potrzeby organizowanego Konkursu, zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych i RODO.

Drodzy Laureaci, ze względu na obecną sytuację spowodowaną pandemią koronawirusa, a co za tym idzie, przejściem wielu osób na tryb pracy zdalnej i opóźnieniach w realizacji zamówień przez firmy kurierskie, przesyłki z nagrodami będą wysyłane, najszybciej jak to możliwe, jednak mogą występować opóźnienia względem planowanych terminów. Liczymy na waszą wyrozumiałość.

Laureaci:
Nagroda główna – weekend w Columna Medica dla 2 osób (2 noclegi, wyżywienie, zabieg Hanakasumi, dostęp do wszystkich atrakcji hotelowych)*

Agnieszka Wojtkowiak

Fot. Materiały prasowe

Columna Medica to nowoczesna klinika rehabilitacji i leczenia schorzeń narządu ruchu, położona w otoczeniu sosnowego lasu, w pobliżu Łodzi. Rehabilitacja w klinice to przede wszystkim dbałość o jakość usług, dlatego oferta tworzona jest według indywidualnych potrzeb każdego pacjenta. Metody leczenia, w których się specjalizuje to: ortopedyczna terapia manualna i nieoperacyjne leczenie kręgosłupa. Oferta Columna Medica to m.in. rehabilitacja po udarze, rehabilitacja kręgosłupa, rehabilitacja kolana, stawu biodrowego oraz barku. Najważniejszym elementem każdego planu terapeutycznego jest systematyczna praca z fizjoterapeutą. Indywidualnie dobrane techniki dają możliwość szybszej redukcji bólu, normalizacji napięcia mięśniowego, poprawy elastyczności tkanek oraz zwiększenia zakresu ruchomości stawów, a w rezultacie poprawę funkcji życia codziennego.

W ofercie Columna Medica znajdują się także wczasy odchudzające i oczyszczające, medycyna estetyczna oraz szeroki zakres zabiegów Wellness & Spa.

Fot. Materiały prasowe

www.columnamedica.pl

ColumnaMedica

*Wartość nagrody: 3.000 PLN Na podstawie art. 30 ust. 1 pkt 2 ustawy z dnia 26 lipca 1991 roku o podatku dochodowym od osób fizycznych (tekst jedn. Dz. U. z 2012 r., poz. 361 z późn. zm.) wydanie nagród, o których mowa w ust.1 powyżej, podlega opodatkowaniu zryczałtowanym podatkiem dochodowym od osób fizycznych. Warunkiem wydania nagrody jest uregulowanie zaliczki na podatek dochodowy przez laureata konkursu.

Zestaw kosmetyków Samarité, składający się z:

Fot. Materiały prasowe

1 x Divine Elixir

Serum, preparat nawilżający, esencja i tonik w jednym. Zawiera 0% olejów, 96% składników naturalnych i 0% kontrowersyjnych składników. Dzięki bezolejowej formule może być stosowany przez każdy rodzaj cery.  Receptura oparta na 26 ekstraktach z najpotężniejszych ziół i zaawansowanych biotechnologicznie składnikach sprawia, że skóra odradza się już w 30 sekund od aplikacji. Ten elixir, natychmiastowo niweluje oznaki zmęczenia,  szarość i zaczerwienienia. Wyrównuje koloryt skóry, silnie liftinguje i nawilża, zwęża pory i doskonale reguluje wydzielanie sebum. Doskonale sprawdza się również w pielęgnacji skóry wokół oczu, niwelując obrzęki. Można z powodzeniem stosować go jako bazę pod makijaż.

 1 x Divine Cream 

Krem na dzień, na noc i pod oczy w jednym. Zawiera 0% olejów, 93% składników naturalnych i 0% kontrowersyjnych składników. Dzięki bezolejowej formule może być stosowany do każdego typu cery. Receptura oparta na 33 ekstraktach z najpotężniejszych ziół i zaawansowanych biotechnologicznie składnikach odpowiada na absolutnie wszystkie potrzeby skóry. Dzięki wysokiemu stężeniu niskocząsteczkowego kwasu hialuronowego stosowanego w zabiegach medycyny estetycznej, jest istnym remedium na zmarszczki, dogłębnie nawilża i zagęszcza skórę, utrzymując się w niej aż 48h. Dodatkowo łagodzi, wzmacnia naczynka i wyrównuje koloryt. Dzięki swoim właściwościom spełni oczekiwania każdej skóry i sprawdza się idealnie jako baza pod makijaż.

1 x Supreme Balm

Preparat do stosowania na wszystkie części ciała o aż 33 zastosowaniach. Zawiera 0% olejów, 99% składników naturalnych i 0% kontrowersyjnych składników. Ta skoncentrowana formuła bez wody, której miejsce zastąpiło bogactwo olejków, maseł wosków i lanoliny, to kosmetyk pielęgnacyjny i leczniczy w jednym. Idealnie sprawdza się jako balsam do ciała, stóp, dłoni, ust, twarzy, włosów, ale także jako remedium na problemy skórne takie jak egzemy, AZS, rybia łuska itp. Ultrawydajna formuła dogłębnie nawilża, natychmiastowo regeneruje i chroni skórę aż przez 48 h od użycia. Jest również bezpieczny dla kobiet w ciąży, doskonale sprawdza się w walce z rozstępami.

 1. Patrycja Piasecka
 2. Mirosława Petner
 3. Karolina SI
 4. Halyna Rams-Ga
 5. Bogumila Olendzka-Kozicka
 6. Aleksandra Szczepańska
 7. Bożena Sil
 8. Agata Wawrzyniak
 9. Agnieszka Owczarska
 10. Edyta Vel Londek

Samarité to unikatowy, międzynarodowy koncept produktów do pielęgnacji twarzy i ciała. Został on przygotowany w ścisłej tajemnicy przez najlepszych ekspertów kosmetycznych. Stworzyli oni inteligentne, naturalne formuły, których podstawą są pradawne receptury oparte na najpotężniejszych składnikach przyrody.

Receptury Samarite potrafią wielowymiarowo zestroić się ze skórą i działać wyłącznie tam, gdzie są potrzebne, uzupełniając wszelkie jej braki i niedoskonałości. Odpowiadają na wszystkie problemy skóry: silnie nawilżają, regenerują, redukują zmarszczki, liftingują, zagęszczają, niwelują przebarwienia, wzmacniają naczynka, działają antyoksydacyjnie, łagodzą podrażnienia, zmniejszają pory oraz regulują wydzielanie sebum.

Marka Samarité na zawsze zmieni postrzeganie kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała, gdyż jest obietnicą, która zawsze się spełnia.

www.samarite.eu

Samariteoriginal

samariteoriginal

Książka Doroty Mirskiej-Królikowskiej – „9 cudownych miesięcy”

 

 1. Gardon Beata
 2. Iwona Skorek
 3. Ewa Mazur
 4. Magdalena Świtała
 5. Dominika Gucwa
 6. Beata Maćkowiak
 7. Barbara Kłodowska
 8. Monika Babi
 9. Ewa Osieleniec

Fot. Materiały prasowe

Regulamin akcji dostępny jest tutaj.


*aktualizacja 16.03.2020, 20.03.2020: akcja przedłużona