Go to content

Pragniesz miłości i harmonii w życiu? Rok Psa przyniesie odpowiedź na twoje marzenia

Fot. iStock/kotoffei

Ilu ludzi, tyle pragnień. Ale wszyscy potrzebujemy tego samego — spokoju ducha, harmonii, miłości i szczęścia. Często z tego powodu zadajemy sobie pytanie, co przyniesie dobrego kolejny rok. I z ciekawością odkrywamy kolejne karty horoskopów, szukając wsparcia dla realizacji marzeń. 

Rok 2018, czyli rok Psa

Jeśli zastanawiasz się, czy 2018 rok będzie dla ciebie rokiem pomyślności, mamy dobre wieści. 16 lutego 2018 roku rozpocznie się rok Psa, który potrwa do 4 lutego 2019 roku i przyniesie on wiele dobrego tym, którzy szukają ciepła, miłości i harmonii w życiu. Wg chińskich wierzeń, rozpoczynający się niebawem rok Psa, będzie doskonałym czasem na pielęgnowanie przyjaźni i zacieśniania kontaktów międzyludzkich.

Pies to istota dbająca o innych, więc zaczniemy większą uwagę zwracać na potrzeby innych ludzi. Będziemy częściej kierować się szlachetnymi pobudkami, przystopujemy pogoń za bogactwem, sławą i władzą. Łatwiej będziemy współpracować ze sobą i łaskawszym okiem spojrzymy na różne wady. Dzięki tej tolerancji staniemy się wrażliwsi na innych ludzi, łatwiej przyjdzie nam zażegnanie wielu dotychczasowych nieporozumień oraz konfliktów. Dobra wola w tej materii uczyni prawdziwe cuda.

Podobnie będzie w miłości, co ucieszy osoby szukające swego szczęścia. Po mijającym własnie, burzliwym roku Koguta, w wielu relacjach zapanuje w ład i równowaga. Samotni odnajdą swoje zagubione połówki, a żyjący w wolnych związkach zapragną ich sformalizowania. To dobry czas dla miłości i pozytywnych uczuć, warto więc wykorzystać go jak najlepiej dla siebie.


 

źródło: www.ofeminin.plprzewodnikduchowy.pl