Go to content

Podróż po wspomnienia – sentymentalny konkurs marki MAXCOM i OHME

Relacja matki i córki to najpiękniejsza i najważniejsza więź. Bywa czasami trudna i wymagająca ale zawsze zajmuje szczególne miejsce w naszych sercach.

Dzień Matki jest doskonałą okazją do tego, by podziękować jej za bezinteresowną miłość, troskę i serdeczność, w które nas wyposaża każdego dnia. To okazja, by popatrzeć na nią z większą czułością, wybaczyć nieporozumienia, czasem przytulić bez słów.

Dlatego korzystamy z okazji, że przed nami ten jeden z najpiękniejszych dni i zapraszamy Was do równie pięknego konkursu.

Konkurs Maxcom x OHME

„Lubię wracać tam gdzie byłam już, pod ten balkon pełen pnących róż, na uliczki te znajome tak…”- dźwięczą nam w uszach słowa piosenki Zbigniewa Wodeckiego, a my wracamy wspomnieniami do równie pięknych wspomnień. Wracają bardzo wyraźnie obrazy, postacie, wydarzenia.

Zapraszamy Was w sentymentalną podróż po skojarzenia – z jaką piosenką kojarzy Wam się Wasza mama? Wystarczy sam tytuł albo zwrotka. Na pewno dźwięczy Wam w uszach taka melodia, która pozwala pamiętać to, co dobre.

Podzielcie się tym z nami, swoje tytuły wysyłajcie na adres: kontakt@ohme.pl z krótkim uzasadnieniem – dlaczego właśnie ta.

Nagrody

3 najciekawsze prace nagrodzimy wyjątkowym prezentem: smartwatchem Maxcom FW42 Gold, który właśnie jest dostępny w limitowanej edycji ze stylową bransoletką marki ANIA KRUK.

Jej główną ozdobą są dwa połączone serca, na podwójnym, czerwonym sznurku, na którym umieszczone są dwie delikatne kuleczki oraz zawieszka z logo marki ANIA KRUK. Wszystkie te elementy wykonane są z wysokiej jakości srebra próby 925, pokrytego 24-karatowym, różowym złotem.

Bransoletka, wraz z zegarkiem, z całą pewnością na długie lata stanie się ulubionym symbolem Waszej relacji.

REGULAMIN