Go to content

Prezent z okazji Dnia Matki musi zachwycać!

Niezależnie od okazji, znalezienie pomysłu na udany prezent nie jest łatwym zadaniem. Najlepiej, gdy podarunek łączy w sobie stronę praktyczną z estetyczną, szczególnie, gdy obdarowaną ma być kobieta. Z okazji Dnia Matki idealnie w ten trend wpisuje się inteligentny zegarek Maxcom FW42 Gold, który dostępny jest w zestawie z bransoletką autorstwa uznanej marki – ANIA KRUK.

Dzień Matki jest okazją do podziękowania za całe pokłady bezinteresownej miłości, którą otrzymaliśmy od dnia narodzin. Poszukując prezentu z tej okazji chcemy, aby wyrażał naszą pamięć, troskę, ale również sprawił radość. W wytyczne te idealnie wpisują się inteligentne opaski czy zegarki, których szeroką ofertę posiada polska marka Maxcom. Pozwalają one monitorować aktywność fizyczną, mobilizują do życia w ruchu, czy ułatwiają korzystanie z telefonu poprzez system alertów, aby Mama np. nie przegapiła przychodzącego od dzieci połączenia. Poszczególne modele marki różnią się między sobą designem, a na tym tle w kontekście Dnia Matki najbardziej wyróżnia się Maxcom FW42 Gold, który obecnie dostępny jest w limitowanym zestawie z bransoletką znanej polskiej marki biżuterii ANIA KRUK.

Złoty zegarek jak biżuteria

Obecnie zegarki nie służą jedynie odmierzaniu czasu, stały się one istotnym elementem naszej stylizacji, a co za tym idzie dużą wagę przywiązujemy do jego designu. Dlatego koperta oraz dolna pokrywa smartwatcha Maxcom FW42 Gold zostały wykonane ze stali nierdzewnej w kolorze różowego złota, co nadaje całości biżuteryjnego charakteru. Kulisty ekran dotykowy oferuje szerokie możliwości personalizacji swojego wyglądu, np. poprzez motywy kolorowego motyla, skrzydeł anioła czy czarno-złotego cyferblatu. Siatkowa bransoletka została wykonana z tego samego materiału, co koperta, dzięki czemu ma elegancką formę oraz w przeciwieństwie do plastikowych pasków, nie powoduje podrażnień skóry.

Dla zdrowia i dla sportu

Jeśli Mama uprawia sport albo chcemy ją do tego zainspirować, to inteligentny zegarek Maxcom FW42 Gold jej w tym pomoże. Dane na temat zdrowia i aktywności fizycznej są rejestrowane przez całą dobę. Tryby sportowe można dowolnie przełączać, dostosowując do różnych dyscyplin, dzięki czemu monitorowane sportowych postępów staje się znacznie łatwiejsze. Smartwatch ten posiada także wiele innych przydatnych funkcji jak krokomierz, licznik kalorii czy powiadomienie o bezruchu. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych czujników Maxcom FW42 Gold pozwala na ciągłe monitorowanie funkcji zdrowotnych. Optyczny nadgarstkowy sensor sprawdza m.in. tętno, natlenienie oraz ciśnienie krwi, bez konieczności używania skomplikowanej aparatury. Zegarek ten jest również w stanie monitorować sen, aby pokazać, ile trwała faza głębokiego snu, a ile płytkiego, jakie tętno cechowało każdą z nich oraz kiedy nastąpił moment przebudzenia. Podłączając smartwatch do systemu operacyjnego Android lub iOS otrzymujemy powiadomienia z aplikacji, wiadomości sms oraz informacje o przychodzących połączeniach.

Bransoletka od serca

Smartwatch Maxcom FW42 Gold występuje w limitowanej edycji ze stylową bransoletką marki ANIA KRUK. Jej główną ozdobą są dwa połączone serca, na podwójnym, czerwonym sznurku, na którym umieszczone są również dwie delikatne kuleczki oraz zawieszka z logo marki ANIA KRUK. Wszystkie te elementy wykonane są z wysokiej jakości srebra próby 925, pokrytego 24-karatowym, różowym złotem. Bransoletka wraz z zegarkiem przypadnie do gustu nie tylko miłośniczce biżuterii, ale też kobietom aktywnym, które lubią kontrolować harmonogram dnia.

https://www.euro.com.pl/smartwatch/maxcom-smartwatch-fw42-gold-maxcom.bhtmlZestaw Maxcom FW42 Gold X ANIA KRUK dostępny jest w sugerowanej cenie katalogowej 299 zł wyłącznie w sieci sklepów RTV Euro AGD.