Go to content

Sekrety kobiet, o których faceci często nie mają pojęcia

Fot. iStock / Marisa9

Jest szereg spraw, o których kobiety nie lubią mówić głośno. Rzeczy, z którymi się zmagają, ale się do nich nie przyznają. Mogą o nich powiedzieć w tajemnicy przyjaciółce, ale na pewno nie swojemu partnerowi. Kobiety często czują się niekomfortowo, źle, czy „niewystarczająco”. Bo choć bycie kobietą jest wspaniałe, to nie zawsze jest proste jak mogłoby się wydawać. Zdradzamy sekrety kobiet, o których panowie często nie mają pojęcia.

Sekrety kobiet 

Mamy włosy na twarzy

O ile delikatne i jasne włoski są niemalże niezauważalne, to ciemniejsze owłosienie na twarzy potrafi być naprawdę kłopotliwe. Niektóre kobiety, a w szczególności te o ciemnej karnacji zmagają się z wąsikiem czy bródką. By pozbyć się uporczywego owłosienia najlepiej wykonać zabieg depilacji np. woskowanie.

Masturbujemy się

Tak, to prawda. Kobiety także mogą się masturbować. Nie tylko mężczyźni mają swoje potrzeby seksualne, które starają się zaspokoić. Choć panie nie mówią o tym głośno, lubią sprawiać sobie przyjemność. I co więcej, jest im z tym naprawdę dobrze!

Zdejmujemy biustonosz po przyjściu do domu

Pierwszą rzeczą jaką wiele kobiet wykonuje po przekroczeniu progu domu jest zdjęcie stanika. Dlaczego tak szybko pozbywamy się biustonosza? Bo jest nam w nim po prostu nie wygodnie! Uwiera, uciska, drapie, przeszkadza.

Nie zawsze jesteście świetni w seksie

Trzeba to wreszcie przyznać głośno i otwarcie. Nie zawsze dostajemy w łóżku to, czego chcemy. Nie zawsze nasze potrzeby i pragnienia są zaspokojone w wystarczającym stopniu. Jednak rzadko kiedy o tym mówimy, by nie urazić męskiego ego. By partnerowi nie sprawić przykrości. Czasami kłamiemy, udajemy…

Ile ważmy

To prawdopodobnie jedna z najbardziej strzeżonych tajemnic. Często do tego ile wskazuje waga, kobiety nie przyznają się nawet przyjaciółce, a co dopiero facetowi. Drogie panie, same przyznajcie, kiedy powiedziałyście mężowi, ile naprawdę ważycie?

Ilu miałyśmy partnerów

Chyba zdecydowana większość facetów nigdy nie usłyszała w tej kwestii prawdy od swojej partnerki. Niektórzy nawet jej nie chcą znać, bo niby po co? Ważne jest tu i teraz, a nie to co było kiedyś, czego być może żałujemy.

Sałatka tylko podsyca nasz apetyt

Kobieta, która zamawia w restauracji sałatkę, chce uchodzić za tą dbającą o zdrowie i linie. Czasami nie ma na nią najmniejszej ochoty i tęsknie patrzy na schabowego i te pyszne ziemniaki. Sałatką nigdy się nie najadamy.

To, o co poprosiłyśmy, możemy zrobić same

Kobiety udają delikatne i bezbronne. Proszą mężczyzn o pomoc udając, że nie umieją czegoś zrobić. Jednak tak naprawdę panie często nie przyznają się do tego, co tak naprawdę potrafią. No bo niby po co?

Zobacz również: Czy dla utrzymania związku warto kłamać? Sekrety to siła, która może zniszczyć każdą miłość

Potrzebujemy was

Nawet te silne i niezależne kobiety, kochają i potrzebują mężczyzn w swoim życiu. Przy facecie jest jakoś lepiej, pewniej i bezpieczniej. O ile jedna kobieta powie o tym głośno, druga za nic w świecie się do tego nie przyzna.