Go to content

Zapytałam kilku kolegów, dlaczego kręci ich seks analny. Oto, czego się dowiedziałam

Fot. iStock/CoffeeAndMilk

W ostatnim czasie napisałam kilka tekstów na temat teksu analnego (do przeczytania TU i TU), które spotkały się z waszym ogromnym zainteresowaniem. Znaczy się – temat was nurtuje. Być może chcecie spróbować, ale macie obawy, albo już spróbowałyście i coś poszło nie tak. Jedna z czytelniczek napisała, że jest pewna presja w tym temacie ze strony facetów. Postanowiłam więc zapytać kilku znajomych mężczyzn, co ich tak kręci w seksie analnym.

Dominacja

Wszyscy zgodnie potwierdzili, że najbardziej podniecająca jest dominacja nad partnerką. Dodali też, że seks analny ma w sobie coś zwierzęcego. Że przekraczana jest pewna granica, przez co ma się pełną kontrolę nad kobietą.

Przyjemność

Coż, nie ma się co dziwić – jest po prostu ciaśniej, więc dla faceta przyjemniej. To był argument nr 2. Jeden z kolegów powiedział, że jest to najlepsza forma stymulacji penisa, jaką przeżył. Są to zupełnie inne doznania. Ponoć nawet seks oralny ląduje gdzieś w tyle.

Intymność

Seks analny pozwala partnerom zbliżyć się do siebie najbardziej, jak to możliwe. Ponieważ tę formę seksu uważa się za najintymniejszą, dla wielu par oznacza to przejście na wyższy level w związku.

Zaufanie

Jeden z panów powiedział mi, że zgodna partnerki na seks analny jest dla niego wyrazem zaufania. Oznacza, że kobieta nie czuje przed nim wstydu i wie, że nie spotka jej nic złego.

Zakazany owoc…

… smakuje najlepiej. Ponieważ seks analny wciąż jest tematem tabu, wielu mężczyzn o nim marzy. Ci, którzy już spróbowali, mówią, że ta forma współżycia pociąga ich także dlatego, że rzadko się zdarza.

Nie pozostaje mi nic innego, jak tylko zapytać o zdanie kobiety.