Go to content

Oryginalne prezenty z okazji Dnia Nauczyciela! Postaw na najlepsze artykuły!

Szukasz pomysłu na prezent z okazji Dnia Nauczyciela? Przekonaj się, co warto kupić! Postaw na spersonalizowane podarki, które sprawiają pedagogom największą radość. Obejrzyj skrzynki na drobiazgi, statuetki z podziękowaniami i grawerowane serca. Warto docenić codzienny wkład i zaangażowanie pracowników szkoły.

Dzień Nauczyciela i drobny upominek

14 października to wyjątkowa data, która na zawsze pozostanie w pamięci uczniów i nauczycieli. Tego dnia świętuje się rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej. Do jej utworzenia przyczynił się król Stanisław August Poniatowski. Od tamtego czasu minęło już wiele lat, ale jedno pozostaje niezmienne. Szkoła i nauczyciele mają ogromny wpływ na rozwój dzieci i młodzieży. Warto o tym pamiętać i docenić pracę pedagogów, którzy aktywnie wspierają pasje swoich podopiecznych i motywują ich do regularnej nauki. Dzień Nauczyciela stwarza doskonałą okazję do wręczenia drobnego upominku. Jakie prezenty są najlepsze?

Grawerowane serce

Udany podarek ma symboliczne znaczenie. To nie tylko przedmiot, ale też wyraz czyichś uczuć. Nauczyciele najbardziej cenią spersonalizowane prezenty, które zawierają osobistą dedykację. Idealnym tego przykładem jest grawerowane serce. Na drewnianej figurce można umieścić nadruk według własnego pomysłu. Serduszko z podziękowaniami jest dowodem na to, że pedagog nawiązał dobrą więź z uczniami, a jego codzienne zaangażowanie zostało docenione. Tego rodzaju produkty najczęściej wręczane są w imieniu całej klasy. Świetnie komponują się z bukietem kwiatów.

Skrzynka na drobiazgi

Kolejną propozycją na prezent z okazji Dnia Nauczyciela jest skrzynka na drobiazgi. To bardzo praktyczny podarek, który z pewnością zostanie wykorzystany w codziennym życiu. Do drewnianego pudełka można włożyć na przykład przybory piśmiennicze, karteczki samoprzylepne, notatki lub drobne akcesoria plastyczne. Skrzyneczka pomoże uporządkować przestrzeń, a zarazem będzie przywoływać piękne wspomnienia. Akcesoria wykonane z drewna mają wiele zalet, ponieważ:

  • są solidne i odporne na uszkodzenia,
  • mają uniwersalny, naturalny kolor i pasują do każdego wnętrza,
  • łatwo spersonalizować je poprzez grawerowanie lub naniesienie nadruku,
  • dostępne są w korzystnych cenach.

Ciekawym rozwiązaniem są także pojemniki na herbatę. Prowadzenie zajęć często nadwyręża struny głosowe nauczycieli. Z tego względu sięgają po zioła i napary o właściwościach kojących i nawilżających gardło. Oznaczona miłą dedykacją skrzynka sprawdzi się zarówno w domu pedagoga, jak i pokoju nauczycielskim. Może zawierać 6 lub 9 przegródek.

Statuetki dla nauczyciela

Jak powiedzieć wychowawcy, że zasługuje na miano najlepszego nauczyciela na świecie? Warto wręczyć mu spersonalizowaną statuetkę. To elegancka nagroda, która efektownie prezentuje się na półce i świadczy o zasługach zawodowych jej właściciela. Została wykonana z bezbarwnej pleksi i naniesiono na nią kolorowy nadruk. Wykorzystywana jest jako podarek z okazji Dnia Nauczyciela lub na koniec roku szkolnego, gdy podsumowuje się dotychczasową pracę. Statuetki sprzedawane są w korzystnych cenach i można łatwo sfinansować je z niewielkiej zbiórki klasowej.

Zakładki do książek

Pedagodzy często czytają książki i otaczają się dużą ilością notatek oraz zeszytów. Z pewnością przydadzą się im się drewniane zakładki, którymi można oznaczyć najważniejsze fragmenty lektur. Na drewnie umieszcza się datę oraz spersonalizowany podpis. Drobny podarek z pewnością wywoła uśmiech. Najlepsze prezenty dla nauczyciela są wzruszające i praktyczne zarazem. Wręczane są na dwa sposoby: indywidualnie lub grupowo. Pierwsza opcja jest najlepsza w przypadku szczególnej więzi pomiędzy uczniem a pedagogiem, który wykazał się dużą wyrozumiałością i zatroszczył się o edukację danego dziecka.

Znajdź najlepszy prezent!

Jak widzisz, lista pomysłów na prezent na Dzień Nauczyciela jest długa. Wybierz produkt z osobistą dedykacją, a na pewno zachwycisz obdarowywaną osobę. Sprawdzonym rozwiązaniem są grawerowane skrzynki na drobiazgi, statuetki z nadrukiem oraz drewniane zakładki do książek.