Go to content

Oh!Szkoło – rozwiązanie konkursu!

Pięć czwartków, pięć zadań. 27 tekstów o wychowaniu, szkole, dzieciach. Porady, wywiady, ciekawostki. Dziękujemy Wam za obecność, mamy nadzieję, że było warto.

Na początek poprosiłyśmy Was o opisanie wrażeń z pierwszych dni nowego roku szkolnego. Piszecie pięknie o radości dzieci ze spotkania z kolegami i koleżankami, ale też o bolączkach codzienności: o cenach obiadów w szkolnej stołówce i podręczników, o nowych przedmiotach, wymaganiach nauczycieli. Ale z wszystkich Waszych wypowiedzi czuć ogromną troskę i miłość.

Kolejny tydzień to temat chyba najbardziej gorący w szkole – nauczyciele. I znów stanęłyście na wysokości zadania. Cieplutko się robi na sercu od Waszych wspomnień ulubionych nauczycieli.

Zadanie trzecie to z kolei próba przeformatowania naszego podejścia do dzieci. Chciałyśmy zwrócić uwagę na to, w jaki sposób najlepiej się z dzieckiem komunikować. Co mówić, jakich nawykowych pytań się pozbyć. Co pisałyście? Pięknie o słowach: Jesteś dla mnie ważna, Jestem z Ciebie dumna, Brawo, udało Ci się, Dasz radę, wierzę w Ciebie, Słucham Cię, Spróbuj sama.

Szkoła idealna – to temat czwartego wyzwania akcji.  „Szkoła idealna to dla mnie miejsce gdzie każde dziecko jest równo traktowane, nie ma przemocy ani wysmiewania, to takie miejsce gdzie każde dziecko nie zależnie od tego czy jest biedne czy bogate ma mnóstwo kolegów i koleżanek i nikt nikogo nie traktuje z góry” – napisała jedna z Was. Podpisujemy się pod tym!

I na koniec zapytałyśmy, czego szkoła nauczyła Was – rodziców. Odpowiedź, która nas powaliła? „Nauczyłam się też tego, że: matematyka jest totalnie logiczna ;), lektury bywają ciekawe (nadal), ilość błędów popełnionych w smsie od własnej córki jest tak niepoliczalna, że aż niemożliwa i to nie jest wina polonistki…”

Dziękujemy Wam za udział w akcji! Tak jak obiecałyśmy, mamy dla was cud świetne nagrody!

Prosimy o wysłanie danych adresowych na adres: [email protected] W tytule maila KONIECZNIE wpisujcie OH!Szkoło.

 • Beata Maćkowiak – Drukarka wielofunkcyjna 3-w-1 Epson 

 • Ewa Leśniewska – materac i poduszki JANPOL

 • Beti Gardoń – voucher o wartości 150 zł na zakupy we Frisco.pl + prezent od Orbit

 • Iwona Skorek – voucher o wartości 150 zł na zakupy we Frisco.pl + prezent od Orbit

 • Katarzyna Toczona – voucher o wartości 150 zł na zakupy we Frisco.pl + prezent od Orbit

 • Patrycja Piasecka – voucher o wartości 150 zł na zakupy we Frisco.pl + prezent od Orbit

 • Edi Wieladek – voucher o wartości 150 zł na zakupy we Frisco.pl + prezent od Orbit

 • Bożena Sill – voucher o wartości 150 zł na zakupy we Frisco.pl + prezent od Orbit

 • Mareczek Silek – voucher o wartości 150 zł na zakupy we Frisco.pl + prezent od Orbit

 • Karola Nadzieja – voucher o wartości 150 zł na zakupy we Frisco.pl + prezent od Orbit

 • Monika Babi – voucher o wartości 150 zł na zakupy we Frisco.pl + prezent od Orbit

 • Ewa Osieleniec – voucher o wartości 150 zł na zakupy we Frisco.pl + prezent od Orbit

 • Patrycja Łukasz Stępień – wyprawka szkolna od MSI

 • Aleksandra Szczepańska – wyprawka szkolna od MSI


Nagrody:

 

2x Wyprawka szkolna od MSI

Zestaw zawiera:

 • Plecak MSI Air
 • Mysz MSI M92
 • Zestaw Fan Day Pack
 • Długopis MSI
 • Jajko MSI

 

Kiedy trzeba uwolnić swoją kreatywność albo zdobyć wiedzę na nadchodzącą klasówkę, wtedy laptop okazuje się najlepszym przyjacielem. MSI oferuje laptopy, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników:

 • Seria Modern łączy w sobie elegancki design z najnowocześniejszymi podzespołami. Wydajne procesory zapewniają wysoką produktywność, a niewielka waga pozwala zabrać laptop wszędzie tam, gdzie będziemy go potrzebować.
 • Seria Prestige zamyka w ultra smukłej i lekkiej obudowie najwyższą wydajność oferowaną przez procesory Intel. Laptopy z serii Prestige zostały stworzone po to, aby podkreślić styl i wyjątkowość właściciela, a zarazem zapewnić mu potrzebną do pracy i rozrywki moc i mobilność.

Więcej na FacebookuTwitterze i Instagramie.


10x Voucher o wartości 150 zł na zakupy we Frisco.pl. Uwaga! Realizacja vouchera możliwa wyłącznie przy zamówieniach o minimalnej wartości 250zł. 

Frisco.pl to działający od 14 lat największy supermarket internetowy w Polsce, będący nowoczesną i wygodną alternatywną dla dużych zakupów spożywczych w sklepach stacjonarnych. Oferuje szeroki asortyment produktów oraz ceny na poziomie hipermarketów. Dzięki temu zapewnia możliwość zaoszczędzenia czasu oraz zrobienia w jednym miejscu kompleksowych zakupów z dostawą, bez wychodzenia z domu.

Więcej na FacebookuInstagramieYouTube

Więcej na FacebookuInstagramieYouTube

1 x Drukarka wielofunkcyjna 3-w-1 Epson EcoTank L3151

Świetna jakość druku dokumentów i zdjęć, koszt poniżej 1 gr za stronę mono i 2 gr za kolor, skanowanie, kopiowanie i pewność, że nie skończy Ci się atrament wtedy, gdy się tego najmniej spodziewasz! Takie rzeczy to tylko z Epson! A dokładnie z Epson L3151 – urządzeniem wielofunkcyjnym dla domu czy małej firmy. Oferuje ono najniższy koszt druku, a dzięki zastosowaniu technologii MicroPiezo (druk bez podgrzewania) oszczędza prąd i środowisko naturalne. Dodatkowo firma dorzuca do tego zapas atramentu na 3 lata i wydłużoną gwarancję na 36 miesięcy. Full wypas.

Więcej informacji o produktach EPSON: YouTube, FacebookInstagram

 

Informacje o produktach:

 • Materac Atena – lateksowy prozdrowotny materac dla dzieci i młodzieży. Lateks świetnie dopasowuje się do ciała, jest produktem o właściwościach antybakteryjnych i antyalergicznych. Budowa lateksu sprzyja też zachowaniu wysokiej higieny snu i odpowiedniej temperatury – poprzez swobodny przepływ powietrza wewnątrz wkładu. Materac jest produktem rehabilitacyjnym – bezpiecznym w użytkowaniu przez młode osoby, wspierającym kształtowanie zdrowej postawy kręgosłupa. Materac Atena znajduje się w pokrowcu do prania ze specjalną antybakteryjną powłoką Sanitized®. Wysokość materaca z pokrowcem: 14 cm. Cena od 973 PLN.
 • Poduszka Smart Latex profilowana – poduszka, która łączy zalety pianki termoelastycznej i lateksu. Stabilnie podpiera głowę i szyję, pomaga w kształtowaniu prawidłowej postawy kręgosłupa. Odpręża mięśnie w okolicy kręgosłupa szyjnego, niweluje bóle głowy i karku. Doskonała po całym dniu spędzonym przed komputerem lub przy biurku. Jest bezpieczna dla alergików. Poduszka znajduje się w delikatnym pokrowcu do prania. Rozmiary poduszki: 64x42x8/10 cm. Cena od 227 PLN.

Upominek od Mars Polska oraz zapas bezcukrowych gum do żucia obejmujący Orbit® Spearmint, Orbit® Peppermint oraz Orbit® for Kids, rekomendowanych przez Polskie Towarzystwo Stomatologiczne w profilaktyce zdrowych i czystych zębów.

Mars Polska od lat angażuje się w działania mające na celu podnoszenie świadomości na temat prawidłowej higieny jamy ustnej. Poprzez markę Orbit® od lat promuje profilaktykę zdrowia zębów jako współorganizator, realizowanego z sukcesem od 2013 roku, ogólnopolskiego programu edukacyjnego „Dziel się Uśmiechem”. Dzięki współpracy z ekspertami marka wypracowała i aktywnie popularyzuje 4 kroki dla zdrowych zębów, które w prosty sposób tłumaczą, jak minimalizować ryzyko wystąpienia próchnicy. Jednym z nich jest właśnie żucie bezcukrowej gumy po jedzeniu i piciu, kiedy nie mamy możliwości umycia zębów.

Więcej na Facebooku i Instagramie.

Więcej na Facebooku i Instagramie Orbit.