Go to content

#Oh!Szkoło: Pomóżmy dzieciom znów dobrze poczuć się w szkole. Akcja z nagrodami! ❤

Czy ucisk w żołądku i gula w gardle – wierni towarzysze końca sierpnia i pierwszych dni września – już odpuściły? Nowy rok szkolny. I znów tak zupełnie nowy. I znów zupełnie inny niż wszystkie dotychczasowe. Budzi skrajne emocje zarówno wśród nauczycieli, jak i rodziców i uczniów. Wszyscy wiemy, że nie będzie łatwo, ale przecież na pewno razem sobie poradzimy! 

O AKCJI:

Żeby nieco osłodzić ten czas, ruszamy z nową akcją z nagrodami! Przez najbliższy miesiąc będziemy oswajać się z nową rzeczywistością, starać się okrzepnąć w nowym planie dnia, wyrobić w sobie odpowiednie odruchy i nawyki, tak potrzebne do brania się za bary z codziennością.

Tematy, jakie będziemy podejmować i wyjaśniać z ekspertami to, m.in.:

 • Co robić, kiedy dziecko, mimo upływającego czasu, nie może pogodzić się z powrotem do szkoły?
 • Porozmawiamy o tym, jak szkoła, a konkretniej system, w jakim funkcjonuje, wpływa na nasze dzieci.
 • Wspólnie oddamy się marzeniom na temat idealnej szkoły. Jaka powinna być? 
 • Czy umiemy się jeszcze bawić z naszymi dziećmi i jak bardzo jest to ważne? Po co mamy się z nimi w ogóle bawić? Czy zabawa jest tylko dla małych dzieci?
 • Nauczymy się dobrej rozmowy z dzieckiem. Pożegnamy raz na zawsze wyświechtane i nic nie znaczące pytanie: „co tam w szkole?”
 • Zrobimy przegląd najpiękniejszych, uwrażliwiających książek dla dzieci
 • Zapytamy psychologa, jak uczyć dziecko szacunku i akceptacji samego siebie
 • Zastanowimy się, jak wyrabiać w dzieciach dobre, zdrowe nawyki
 • Przyjrzymy się biurkom naszych dzieci – czego tam nie ma! A co powinno być?
 • Sprawdzimy, jakie aktywności sportowe są najlepsze dla dzieci – sprawdzimy np. czy mogą chodzić na… jogę!
 • Weźmiemy pod lupę nudę. Czy naprawdę to największy wróg naszych dzieci?
 • Wspólnie zadbamy o dobry sen dziecka – wyjaśnimy, jak dobrze zorganizować dzień, żeby mogło się dobrze po nim zregenerować i odpocząć
 • Zastanowimy się, jak sprytnymi trikami ułatwić sobie codzienne życie. W końcu nie musimy przecież zginąć na placu rodzinnego boju!

Kolejne wyzwania, które będą brały udział w konkursie, będziemy publikować w czwartki. Wśród wszystkich komentarzy, które zamieszczać będziecie pod artykułami, biorącymi udział w akcji, wybierzemy te, które nagrodzimy 🎁. Bądźcie z nami na stronie głównej Ohme.pl i na naszym Facebooku!

PIERWSZE ZADANIE:

Pierwsze wyzwanie na zachętę! W komentarzu do tego artykułu napisz, jak czujesz się po tych pierwszych dniach szkoły? Co cię ucieszyło, zaskoczyło, przeraziło, czy zwyczajnie wkurzyło. Z czym najtrudniej ci sobie poradzić?

DRUGIE ZADANIE:

W tym tygodniu spróbujmy jednocześnie cofnąć się nieco w czasie i spojrzeć w przyszłość. Czy w pamięci i sercu masz jakiegoś wyjątkowego nauczyciela? Pamiętasz kogoś, kto może zmienił twoje życie, może sprawił, że spojrzałaś na nie zupełnie inaczej niż dotychczas? Może dzięki niemu odkryłaś swój ukryty talent i dziś jesteś szczęśliwa właśnie dzięki temu?

I druga strona – o jakich nauczycielach dla swoich dzieci marzysz?

Piszcie w komentarzach POD ARTYKUŁEM O NAUCZYCIELACH – czekamy! ❤

Dziewięć cech dobrego i mądrego nauczyciela. #Oh!Szkoło: zadanie drugie ❤

NAGRODY:


 

Informacje o produktach:

 • Materac Atena – lateksowy prozdrowotny materac dla dzieci i młodzieży. Lateks świetnie dopasowuje się do ciała, jest produktem o właściwościach antybakteryjnych i antyalergicznych. Budowa lateksu sprzyja też zachowaniu wysokiej higieny snu i odpowiedniej temperatury – poprzez swobodny przepływ powietrza wewnątrz wkładu. Materac jest produktem rehabilitacyjnym – bezpiecznym w użytkowaniu przez młode osoby, wspierającym kształtowanie zdrowej postawy kręgosłupa. Materac Atena znajduje się w pokrowcu do prania ze specjalną antybakteryjną powłoką Sanitized®. Wysokość materaca z pokrowcem: 14 cm. Cena od 973 PLN.
 • Poduszka Smart Latex profilowana – poduszka, która łączy zalety pianki termoelastycznej i lateksu. Stabilnie podpiera głowę i szyję, pomaga w kształtowaniu prawidłowej postawy kręgosłupa. Odpręża mięśnie w okolicy kręgosłupa szyjnego, niweluje bóle głowy i karku. Doskonała po całym dniu spędzonym przed komputerem lub przy biurku. Jest bezpieczna dla alergików. Poduszka znajduje się w delikatnym pokrowcu do prania. Rozmiary poduszki: 64x42x8/10 cm. Cena od 227 PLN.

1 x Drukarka wielofunkcyjna 3-w-1 Epson EcoTank L3151 

Świetna jakość druku dokumentów i zdjęć, koszt poniżej 1 gr za stronę mono i 2 gr za kolor, skanowanie, kopiowanie i pewność, że nie skończy Ci się atrament wtedy, gdy się tego najmniej spodziewasz! Takie rzeczy to tylko z Epson! A dokładnie z Epson L3151 – urządzeniem wielofunkcyjnym dla domu czy małej firmy. Oferuje ono najniższy koszt druku, a dzięki zastosowaniu technologii MicroPiezo (druk bez podgrzewania) oszczędza prąd i środowisko naturalne. Dodatkowo firma dorzuca do tego zapas atramentu na 3 lata i wydłużoną gwarancję na 36 miesięcy. Full wypas.

Więcej informacji o produktach EPSON: YouTube, Facebook, Instagram


Upominek od Mars Polska oraz zapas bezcukrowych gum do żucia obejmujący Orbit® Spearmint, Orbit® Peppermint oraz Orbit® for Kids, rekomendowanych przez Polskie Towarzystwo Stomatologiczne w profilaktyce zdrowych i czystych zębów.

Mars Polska od lat angażuje się w działania mające na celu podnoszenie świadomości na temat prawidłowej higieny jamy ustnej. Poprzez markę Orbit® od lat promuje profilaktykę zdrowia zębów jako współorganizator, realizowanego z sukcesem od 2013 roku, ogólnopolskiego programu edukacyjnego „Dziel się Uśmiechem”. Dzięki współpracy z ekspertami marka wypracowała i aktywnie popularyzuje 4 kroki dla zdrowych zębów, które w prosty sposób tłumaczą, jak minimalizować ryzyko wystąpienia próchnicy. Jednym z nich jest właśnie żucie bezcukrowej gumy po jedzeniu i piciu, kiedy nie mamy możliwości umycia zębów.

Więcej na Facebooku i Instagramie.

Więcej na Facebooku i Instagramie Orbit.


10x Voucher o wartości 150 zł na zakupy we Frisco.pl. Uwaga! Realizacja vouchera możliwa wyłącznie przy zamówieniach o minimalnej wartości 250zł. 

Frisco.pl to działający od 14 lat największy supermarket internetowy w Polsce, będący nowoczesną i wygodną alternatywną dla dużych zakupów spożywczych w sklepach stacjonarnych. Oferuje szeroki asortyment produktów oraz ceny na poziomie hipermarketów. Dzięki temu zapewnia możliwość zaoszczędzenia czasu oraz zrobienia w jednym miejscu kompleksowych zakupów z dostawą, bez wychodzenia z domu.

Więcej na Facebooku, Instagramie, YouTube

Więcej na Facebooku, Instagramie, YouTube


2x Wyprawka szkolna od MSI

Zestaw zawiera:

 • Plecak MSI Air
 • Mysz MSI M92
 • Zestaw Fan Day Pack
 • Długopis MSI
 • Jajko MSI

 

Kiedy trzeba uwolnić swoją kreatywność albo zdobyć wiedzę na nadchodzącą klasówkę, wtedy laptop okazuje się najlepszym przyjacielem. MSI oferuje laptopy, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników:

 • Seria Modern łączy w sobie elegancki design z najnowocześniejszymi podzespołami. Wydajne procesory zapewniają wysoką produktywność, a niewielka waga pozwala zabrać laptop wszędzie tam, gdzie będziemy go potrzebować.
 • Seria Prestige zamyka w ultra smukłej i lekkiej obudowie najwyższą wydajność oferowaną przez procesory Intel. Laptopy z serii Prestige zostały stworzone po to, aby podkreślić styl i wyjątkowość właściciela, a zarazem zapewnić mu potrzebną do pracy i rozrywki moc i mobilność.

Więcej na Facebooku, Twitterze i Instagramie.

REGULAMIN AKCJI KONKURSOWEJ „OH!SZKOŁO”