Go to content

„I obyś mnie w końcu znalazł, kochanie”. Akcja #ListdoNiego

Kochanie, piszę do Ciebie, bo chciałbym, podziękować Ci za to, że jesteś. Każdego dnia, nie ważne czy świeci słońce, czy pada ulewny deszcz. Jesteś nawet wtedy, gdy huczą pioruny, a dobrze wiesz, jak bardzo się ich boję. Przytulasz mnie wtedy i udajemy, że świat na zewnątrz nie istnieje, że mamy tylko siebie. Na zawsze.

Uwielbiam, gdy wstajesz wcześniej i robisz mi kawę, choć wypijam ją, gdy całkiem już ostygnie. Lubię, gdy w niedziele przygotowujesz dla mnie śniadanie, nic wymyślnego, przecież wiesz, że uwielbiam nawet kanapki z serem- byle zrobione przez Ciebie.

Razem pijemy herbatę z cytryną i rozmawiamy o wszystkim. Spierasz się ze mną, że wcale nie mam racji, gdy wpieram Ci nowe teorie wyczytane w internetach. Układasz mi świat po swojemu, stanowczo, bez miejsca na negocjacje. A ja wolę go złagodzić, poprawić Cię, że kobiety nie są brzydkie, tylko nie w twoim guście, że sąsiad nie jest głupi, tylko ma misiowy rozumek a ludzie nie są źli tylko różni. Przecież wiesz, że nie jestem taka uparta, tylko lubię się z Tobą drażnić.

Kocham Twoje poczucie humoru, gdy potrafimy się śmiać z każdej małej głupoty, gdy potrafisz odczytać moje aluzje i śmiejesz się, gdy udaję dziecięcym głosem, że to niechcąco, nic się nie stało i o co ci chodzi.

Wiem, że bywają ciężkie chwile, gdy znów w siebie wątpię, bo nikt dotąd we mnie nie wierzył, gdy martwię się wszystkim, gdy płaczę bo jestem chora i będę już zawsze. Jesteś, choć czasem mi uciekasz do swojej samotni. Dziś już wiem, że to nie izolacja, że nauczyłeś się tak unikać konfliktów, ale to nadal mnie boli. Ta obojętność….

Czasem myślę, że kocham Cię bardziej. Że pragnę dla Ciebie wszystkiego, co najlepsze, nawet wbrew Tobie. Mam w sobie tyle miłości, którą chciałabym wyjąć i dać Ci w prezencie.A nadal się boję, że ją odrzucisz. I boję się każdego dnia, że mogę Cię stracić.

Gotuję dla Ciebie wszystko, co lubisz, a ty oblizując palce prosisz o więcej. Tłumaczysz mi potem, że masz sześciopak tylko ukryty, że na wiosnę weźmiemy się za dietę i sporty, że będziemy jeździć na wycieczki rowerem, na basen, spacery. Kocham Cię misiu.

A póki co lubię zimę, za to, że mogę wieczorem przytulić się do Ciebie, obejrzeć film i pobyć razem w spokoju. Uwielbiam nasz spokój, tak mi go wcześniej brakowało, wśród tylu życiowych burz, a odkąd ty jesteś,wszystko jest jakby łatwiejsze, oczywiste i dobre.

Nawet cisza między nami nigdy nie boli. Pełno w nas muzyki, tańca, radości i śpiewów. Jest dobrze, i niech tak już zostanie.

Takiego sobie Ciebie wymarzyłam, I obyś mnie w końcu znalazł, kochanie. Czekam.

Twoja M***

Marta Iriam

Akcja #ListdoNiego

Napisz i wyślij do nas swój #ListdoNiego – i uwolnij słowa. Wybrane listy opublikujemy, a najlepsze wyznania nagrodzimy – a nagrody czekają bajeczne. 😉

Bądźcie z nami, oprócz waszych listów w ramach akcji ukażą się… różne miłosne sekrety. Gotowi na miłość?

Czekamy na wasze listy pod adresem: [email protected]w tytule wiadomości wpisujcie: #ListdoNiego. Koniecznie podpiszcie się imieniem i nazwiskiem, a jeśli życzycie sobie publikację pod pseudonimem – napiszcie nam o tym!

Prosimy o dołączenie do wiadomości poniższego oświadczenia:

Oświadczam, że jestem autorem nadesłanej pracy konkursowej oraz wyrażam zgodę na jej publikację przez portal Oh!me .
Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez Organizatora i Sponsora konkursu swoich danych osobowych uzyskanych w związku z organizacją Konkursu, wyłącznie na potrzeby organizowanego Konkursu, zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).
Wysłanie tekstu jest równoważne ze zgodą na jego publikację oraz kontakt ze strony Oh!me w celu odbioru nagrody. Tekst powinien być podpisany imieniem i nazwiskiem. Publikacja pojawi się pod wybranym przez autora pseudonimem bądź inicjałami. Prosimy o dołączenie informacji, jak chcecie zostać podpisani lub wyraźną informację, że chcecie by tekst pojawił się pod waszym imieniem i nazwiskiem.

Nagrody:

logo

2 x zaproszenie do Hotelu Afrodyta Business&SPA*

ohme konkurs karnet

*Do nagrody przypisana jest dodatkowa nagroda pieniężna, przeznaczona na poczet pokrycia podatku dochodowego od wygranej w Konkursie. Dodatkowa nagroda pieniężna nie podlega wypłacie zwycięzcy i zostanie potrącona przez Sponsora oraz przeznaczona na pokrycie należnego podatku dochodowego od osób fizycznych od wygranej w Konkursie zgodnie z art. 41 ust. 4 i 7 w zw. z art. 30 ust. 1 pkt 2 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych.

Karnet ważny do zrealizowania przez 3 miesiące od daty rejestracji (przyznania karnetu).

Kopia Panorama hotel z zewnątrz Afrodyta

Szampan&Sekrety_logo_beztła

1 x  Bon Podarunkowy na nocleg dla dwóch osób w apartamencie dla zakochanych „Szampan i Sekrety” z wybranym wystrojem Pokoju Fantazji,  w dowolnie wybranym dniu od poniedziałku do czwartku. W pakiecie Gold butelka wina, śniadanie dla dwojga i świeże płatki róż. Bon ważny do końca 2018 r. Wartość 500 PLN.**

IMG_5628

1 x  Bon Podarunkowy na nocleg dla dwóch osób w apartamencie dla zakochanych „Szampan i Sekrety” z wybranym wystrojem Pokoju Fantazji,  w dowolnie wybranym dniu od piątku do niedzieli. W pakiecie Gold butelka wina, śniadanie dla dwojga i świeże płatki róż. Bon ważny do końca 2018 r. Wartość 800 PLN.*, **

1 x  Bon Podarunkowy na nocleg dla dwóch osób w apartamencie dla zakochanych „Szampan i Sekrety” z wybranym wystrojem Pokoju Fantazji,  w dowolnie wybranym dniu od piątku do niedzieli. W pakiecie Platinum butelka szampana, śniadanie dla dwojga, zmysłowa niespodzianka i świeże płatki róż. Bon ważny do końca 2018 r. Wartość 1200 PLN.*, **

*Do nagrody przypisana jest dodatkowa nagroda pieniężna, przeznaczona na poczet pokrycia podatku dochodowego od wygranej w Konkursie. Dodatkowa nagroda pieniężna nie podlega wypłacie zwycięzcy i zostanie potrącona przez Sponsora oraz przeznaczona na pokrycie należnego podatku dochodowego od osób fizycznych od wygranej w Konkursie zgodnie z art. 41 ust. 4 i 7 w zw. z art. 30 ust. 1 pkt 2 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych.
** Realizacja bonu podarunkowego zgodnie z regulaminem „Bonu Podarunkowego Szampan i Sekrety”; regulamin zawierający informacje o sposobie zrealizowania wygranej zostanie przesłany laureatom

Hama - logo

3 x zestaw dobrej mocy dla dwojga od hama, składający się z:

 1. Hama Ładowarka bezprzewodowa „Magnetic Touch” do smartfonów (1 szt.)
  hama_magnetictoich2

  – Gwarantowana maksymalna szybkość ładowania dostosowana do urządzenia

  – Zoptymalizowany proces ładowania oszczędza akumulator i wydłuża jego trwałość

  – Ekskluzywne wzornictwo na wysoki połysk

  – Bezprzewodowe ładowanie smartfonów za pomocą technologii Qi

  – Obracany o 360° zacisk do mocowania na kratce wentylacyjnej w pozycji pionowej lub poziomej

 2. Hama Power Pack „Premium Alu”, 8000 mAh, antracytowy (1 szt.)

hama_premiumalu1

– Ładowarka Power Pack umożliwia mobilne zasilania energią

– Atestowane ogniwa gwarantują najwyższy standard bezpieczeństwa i najwyższą jakość

Akcja trwa od 05.02.2018 do 28.02.2018 roku.

Regulamin zabawy jest dostępny tutaj.