Go to content

Nowa odsłona koreańskich kosmetyków – poznaj 4 Seasons Beauty

Fot. iStock

Czy chcesz aby Twoja skóra wyglądała młodo i świeżo? Jeśli tak, musisz odwiedzić 4 Seasons Beauty. Unikalne miejsce na internetowej mapie świata kosmetyków.

Suchość skóry, cienie pod oczami, rozszerzone pory, wrażliwość skóry, trądzik oraz zaczerwienienia skórne to najczęściej spotykane kłopoty skórne. Pytaniem, które najczęściej sobie stawiamy w tej sytuacji jest jak ten problem rozwiązać? Odpowiedzi najczęściej szukamy sięgając po różnego rodzaju kosmetyki. Bardzo często nie daje to jednak określonego efektu. W związku z czym nie chcemy próbować kolejny raz. Dlaczego tak się dzieje i czy można zrobić to inaczej niż do tej pory? Postaramy się odpowiedzieć na to pytanie.

4 Seasons Beauty – sklep internetowy z koreańskimi i japońskimi kosmetykami

Wielu z nas podchodzi do nowych rzeczy z dużą ostrożnością. Często pierwszą myślą, która pojawia się czytając taki artykuł jest: kolejny sklep z kosmetykami azjatyckimi. I jest to prawda bez wątpienia w sklepie znajdziemy kosmetyki japońskie i koreańskie. Postaramy się jednak podać konkretne cechy, które sprawiają, że 4 Seasons Beauty to coś więcej niż sklep internetowy.

Pierwszą cechą jest asortyment. W sklepie znajdziemy japońskie i koreańskie marki kosmetyków, które zazwyczaj są trudno osiągalne u konkurencji. Wybieramy je testując kosmetyki na własnej skórze przez kilka tygodni. Kosmetyki, które wybieramy są bardzo skuteczne, delikatne, naturalne i nie testowane na zwierzętach. Filozofia ich producentów unikalna i wspierająca odpowiedzialność społeczną. Są to kosmetyki tworzone w przemyślany sposób z użyciem składników wysokiej czystości.
Czy na pewno wszystkie sklepy tak robią? Odpowiedź na to pytanie zostawiamy Wam.

Drugą cechą jest możliwość negocjowania ceny za poszczególne produkty. Jesteśmy dystrybutorem kosmetyków co pozwala nam udzielać Wam sporych rabatów. Można to zrobić pisząc do nas na czasie lub dzwoniąc. Na te pytania odpowiadają właściciele sklepu co zapewnia szybką decyzję. Oczywiście jeśli nie spróbujecie nie przekonacie się jak to działa. Trzecią cechą jest indywidualne podejście do każdego klienta oraz nastawienie na długofalowe relacje. Chętnie pomagamy dobrać produkty, zależy nam na rozwiązywaniu Waszych problemów i wspólnym dbaniu o Waszą cerę. Ponadto dla lojalnych klientów mamy autorski program lojalnościowy.

Dlaczego kosmetyki azjatyckie?

Miłośnikom i miłośniczkom pielęgnacji nie trzeba tłumaczyć dlaczego kosmetyki azjatyckie cieszą się wysokim zainteresowaniem. Japońskie i koreańskie kosmetyki słynną ze swojej skuteczności. Producenci z tego rejonu świata wiodą prym w innowacji oraz rozwiązywaniu konkretnych problemów skórnych. Wiele skutecznych składników aktywnych odkrytych zostało właśnie w Azji.

Pond to pielęgnacja skóry jest wpisana w dziedzictwo oraz kulturę wielu krajów azjatyckich. Podobnie jest z poszanowaniem natury. Na rynek europejski często trafiają azjatyckie kosmetyki mas marketowe, które nie do końca spełniają oczekiwania wymagających klientów. Wybierając kosmetyki koreańskie lub japońskie warto zwrócić uwagę na marki z poza głównego nurtu. Zapoznać się z ich składem oraz funkcjami. Poniżej prezentujemy kilka marek, które nam przypadły do gustu:

Boutijour – to marka czerpiąca z natury oraz nowoczesnych technologii. Kosmetyki marki znajdują zastosowanie zarówno w gabinetach kosmetycznych jak i domowym stosowaniu. Kosmetyki nakierowanie na zwalczanie oznak starzenia się skóry. Polecamy zapoznać się z opinią kosmetologa (Instagram: Beauty Bar Olga Dębowska) na temat liftingującego kremu do twarzy oraz maski z zieloną herbatą.

Iren Skin – japońskie kosmetyki stworzone poprzez połączenie wieloletniej tradycji, natury oraz nowoczesnych technologii. Linia serum do twarzy nakierowana na rozwiązywanie konkretnych problemów skórnych. W kosmetykach zastosowano metodę nano-kapsulacji składników aktywnych co zapewnia lepsze ich wchłanianie.

Ambling – najnowsza marka w naszej ofercie. Kosmetyki nakierowane na balansowanie mikobiomu skóry poprzez roślinne składniki probiotyczne. Mikrobiom to w najprostszych słowach ogół organizmów występujących na naszej skórze w naturalny sposób. Jeśli zachodzi do zachwiania równowagi np. bakterii, wirusów, grzybów skóra bardziej podatna jest na różnego rodzaju zmiany. Kosmetyki pomagają zachować odpowiednią równowagę.

Wszystkie marki dostępne w 4 Seasons Beauty możesz sprawdzić tutaj:
https://4seasonsbeauty.pl/kategoria-produktu/nasze-marki/

W naszym sklepie zebraliśmy unikalne produkty, które odpowiadają na konkretne potrzeby skórne. Kosmetyki, które realnie poprawią nawilżenie, elastyczność, koloryt skóry i zniwelują zmarszczki. Tak aby inwestując w produkt móc zobaczyć efekty jego działania. Kosmetyki, które nie rozczarowują a zaskakują pozytywnie. Widzimy, że to podejście przekłada się to na Wasze zadowolenie i lojalność. Oczywiście od Ciebie zależy czy nam zaufasz i dokonasz zakupu w naszym sklepie. My zapraszamy Cię do kontaktu i rozmowy, która nic nie kosztuje. Wspólnie wybierzemy produkty odpowiednie dla Twojej cery. Jesteśmy przekonani, że kosmetyki mogą być sprzymierzeńcem Twojej skóry.

Artykuł powstał we współpracy z 4 Seasons Beauty