Go to content

Napisz, co najbardziej lubisz w swojej twarzy i wygraj Serum Immortelle Reset marki L’occatine

Mat. prasowe
Twarz jest naszym świadectwem – tego kim jesteśmy, jak się czujemy. To z niej wyczytać można nasze radości, zamartwienia, stres i zmęczenie. Można by było powiedzieć: „Chcesz kogoś poznać, przestudiuj uważnie jego twarz”. I pewnie ktoś spostrzegawczy dostrzegłby wiele istotnych szczegółów.

Często jesteśmy krytyczne wobec naszego wyglądu, także samej twarzy. Cera mogłaby być lepsza, oczy większe, brwi ładniejsze albo pełniejsze usta. Jak polubić siebie, kiedy nie zauważamy w sobie tego, co piękne? Wraz z marką L’occatine chciałybyśmy zachęcić was do tego, żebyście odnalazły w waszej twarzy, to co lubicie najbardziej, co nadaje jej charakteru, wyraża was najbardziej. Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy wyjątkowym Serum Immortelle Reset. Osobiście będziecie mogły odkryć jego sekrety. W delikatnej formule serum ukryte są aktywne składniki pochodzące
z ekstraktów z jeżówki i majeranku, a w ponad 3000 złotych „perełek” olej z nieśmiertelnika. Serum pozwoli wam cieszyć się blaskiem waszej skóry każdego ranka. 

Zasady:
  1. Aby wziąć udział w Konkursie, należy wykonać zadanie konkursowe.
  2. Za moment dokonania zgłoszenia Konkursowego w sposób określony w ust. 1 uważa się moment, w którym odpowiedź zostanie zapisana jako komentarz pod tym tekstem (nie na Facebooku).
  3. Jedna osoba może przesłać tylko jedną  odpowiedź. W przypadku udzielenia większej liczby odpowiedzi Organizator weźmie pod uwagę podczas rozstrzygania konkursu pierwszą przesłaną wiadomość.

Zadanie konkursowe:

Odpowiedz na poniższe pytania: Co najbardziej lubisz w swojej twarzy i dlaczego.

Nagrody:

5x Serum Immortelle Reset

Mat prasowe

Regulamin konkursu znajdziecie tutaj.

Konkurs trwa  od 10.09.2018 do 24.09.2018, wyniki zostaną opublikowane na stronie www.ohme.pl do dnia 30.09.2018 roku.

TWOJE DANE: Pamiętaj, udział w konkursie jest dobrowolny. Dodając swój komentarz, wyrażasz zgodę na opublikowanie twojego imienia i nazwiska (lub pseudonimu), w przypadku ewentualnej wygranej, na liście laureatów, czyli na wykorzystanie i przetwarzanie twoich danych osobowych w celu przeprowadzenia niniejszego konkursu (zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych i RODO). Nie używamy twoich danych do  innych celów, niż czynności związane z niniejszym konkursem.