Go to content

Najlepsze tatuaże dla każdego znaku zodiaku. Znajdź ten idealny dla ciebie

Tatuaże, podobnie jak znaki zodiaku, mają w sobie coś tajemniczego, pociągającego. Ci, dla których wymiar duchowy jest ważny, zwracają uwagę na podpowiedzi, jakie można wyczytać z gwiazd. A wg znawców tematu, dostrzec można tam wiele, od wskazówek dotyczących przyszłości, po dopasowanie partnera względem znaku zodiaku.

Także tatuaże można dobrać pod kątem indywidualnego znaku. Cechy charakteru, mocne strony dają podpowiedź, jakiego rodzaju rysunek na skórze przysłuży się nam najlepiej. Bo dla wielu tatuaż to nie tylko modna ozdoba, ale przede wszystkim symbol, wyrażenie pragnień, przypomnienie najważniejszych cech. Czasem rzut oka na ukochany tatuaż sprawia, że od razu wracają nam siły do działania.

Jeśli dla ciebie gwiazdy i tatuaże są równie ważne, koniecznie zobacz, jaki tatuaż będzie najlepszy dla twojego znaku zodiaku.

źródło: www.totalbeauty.com, www.hercampus.com

Fot. iStock/SokRom

1/12 Baran (21.03 – 19. 04)

Baran jest najbardziej ożywionym i spontanicznym znakiem zodiaku. Kobieta spod tego znaku jest wybuchowa, odważna, więc wzmacniające tatuaże będą pasować do tego ognistego znaku najbardziej. Sprawdzą się tu strzały, symbole bogiń, które kojarzą się z siłą i energią. Tatuaż klucza również sprawdzi się dla kobiety — Barana, ponieważ nie lubi ona podążać za tłumem, a chadzać własnymi ścieżkami i otwierać nowe drzwi.

Fot. iStock/DragonImages

2/12 Byk (20.04 – 22. 05)

Kobieta — Byk jest definicją lojalności, wytrwałości i cierpliwości . Ceni sobie jakość nad ilością, więc woli jednego, sprawdzonego przyjaciela, od całej sali pochlebców. Jest stabilna w swoich osądach i wierna swoim przekonaniom. Kotwica to idealny symbol dla Byka, ponieważ symbolizuje bezpieczeństwo, poświęcenie i nadzieję.

Fot. iStock/Neyya

3/12 Bliźnięta (23.05 – 21.06)

Bliźnięta to wolne duchy, które nie lubią pozostać w tym samym miejscu przez długi czas. Entuzjaści życia przynoszą światło i moc pozytywności w otoczeniu. Tatuaż fali lub ptaka jest świetnym sposobem, aby podkreślić twoją wędrowną naturę, przypomnienie twojej wewnętrznej wolności.

Dwustronna natura tego wiecznie zmieniającego się znaku zodiaku skłania ku tatuażowi, który ma również dwie strony, jak np. yin-yang.

4/12 Rak (22.06 – 22.07)

Sentymentalny Rak kocha rodzinę i dom przede wszystkim, więc idealny tatuaż dla niego to ten, który upamiętnia kogoś bliskiego sercu. Inicjały lub imię osoby kochanej, ważna data lub współrzędne szerokości i długości geograficznej, które wskazują na dom lub miejsce urodzenia, będą wyjątkowo pasowały Rakowi.

Fot. iStock/Kikovic

5/12 Lew (23.07 – 23.08)

Lew to znak, który uwielbia brylować w towarzystwie i skupiać na sobie uwagę innych. Jego tatuaż również powinien być taki, jak on — przyciągać uwagę kolorami, wzorem lub wielkością. Lwu nie brak odwagi, więc nie boi się tatuaży prowokujących pytania.  Ten urodzony przywódca doskonale czuje się z symbolami mocy, takich jak lew, korona czy berło.

Fot. iStock/SuperflyImages

6/12 Panna (24.08 – 22.09)

Kobieta spod znaku Panny cieszy się inteligencją i mądrością, która pozwala robić wiele rzeczy na swój własny sposób. Panny kochają logiczne myślenie i perfekcyjne planowanie, zawsze są gotowe do działania. Ich charakter najlepiej odda wytatuowana sowa, która jest symbolem mądrości i wiedzy.

Fot. iStock/SrdjanPav

7/12 Waga (23.09 – 22.10)

Kobiety spod znaku Wagi są istotami społecznymi i kochają innych ludzi, są oddanymi partnerkami. Posiadają czarujące, charyzmatyczne osobowości i potrafią zdobyć to, czego pragną. Idealnym tatuażem dla Wagi będzie symbol oznaczający miłość, partnerstwo. Charakterowi tego zodiaku będzie odpowiadać także tatuaż reprezentujący jej miłość do sztuki.

Fot. iStock/jjpoole

8/12 Skorpion (23.10 – 21.11)

Kobieta — Skorpion jest najbardziej namiętnym znakiem zodiaku. Jej głęboką intensywność i erotyczną stronę podkreślą tatuaże symbolizujące tajemnicę i zmysłowość. Dla tego znaku kluczowymi cechami są moc i tajemnica, więc niewielkie ale wymowne symbole, takie jak skorpion, czy róża, sprawdzą się idealnie.

Fot. iStock/lechatnoir

9/12 Strzelec (22.11 – 21.12)

Kobieta spod znaku Strzelca to miłośniczka wolności, która nie cierpi być przytłoczona czymkolwiek. Może być również impulsywna, a tatuaż, który reprezentuje jej postawę, powinien oznaczać jej wolnego ducha i nieskrępowany styl życia. Ponieważ Strzelec kocha podróże, tatuaż ptaka, globu lub minimalistycznej mapy świata doskonale się wpisze w jego osobowość.

Fot. iStock/Rawpixel

10/12 Koziorożec (22.12 – 19.01)

Pani Koziorożec to spokojna minimalistka, która ceni sobie tradycyjne wartości. Jeśli już zamarzy o tatuażu, poszukuje inspiracji w rysunku klasycznym, z drobnymi liniami lub z elementem mechanicznym. Ponieważ Koziorożce kochają organizację i lubią żyć według określonych zasad, proste geometryczne tatuaże (koła, trójkąty, proste linie) najlepiej będą odpowiadać ich potrzebom.

Fot. iStock/berezko

11/12 Wodnik (20.01 – 18.02)

Osoby spod znaku Wodnika szanują otaczający ich świat i żyją tak, by być pomocnym dla potrzebujących. Myślą nieszablonowo i są bardzo kreatywni, więc rozwiązują problemy w wyjątkowy sposób i zawsze można liczyć na ich wsparcie. Wodnikowi najlepiej pasują tatuaże symbolizujące pokój, miłość i harmonię, np. ptaki.

Fot. iStock/Pavlina Popovska

12/12 Ryby (19.02 – 20.03)

Intuicja i współczucie to dwie kluczowe cechy kobiety spod znaku Ryb. To romantyczki, pielęgnujące swoją artystyczną stronę. Szczególnie cenią dźwięki i muzykę, więc nutka czy klucz wiolinowy jest gustownym, ponadczasowym tatuażem dla tego znaku.