Go to content

MUST HAVE na siłownię: designerski ręcznik szybkoschnący

Fot. Materiały prasowe

Jak wygląda idealnie spakowana torba treningowa? Buty, strój, butelka wody, odtwarzacz z ulubioną muzyką i … szybkoschnący ręcznik z Polygiene, czyli technologia „kontroli nad przykrymi zapachami”.

Nie ma co ukrywać – ładne akcesoria pomagają zmobilizować się do ćwiczeń. O ile przyjemniej ćwiczy się, wiedząc, że po treningu weźmiemy prysznic i otulimy się milutkim i świeżym ręcznikiem zaprojektowanym w najmodniejszych wzorach i kolorach. Ale nawet najpiękniejszy ręcznik, jeżeli będzie niedosuszony, nie zachęci do wyjścia na trening. Mokry ręcznik to przede wszystkim wylęgarnia bakterii, grzybów i źródło „zapaszków”. Na szczęście jest na to sposób – szybkoschnące ręczniki Dr.Bacty.

Szybkoschnący czyli jaki?

Przede wszystkim wykonany z wysokiej jakości materiałów, charakteryzujących się wysoką chłonnością, dokładnością wykonania oraz gramaturą. Dr.Bacty jako jedyna marka w Polsce szyje ręczniki z wykorzystaniem najlepszej na świecie, antybakteryjnej technologii Polygiene, dzięki której nie trzeba prać rzeczy po każdym treningu. Wystarczy je wysuszyć, a zawarte w Polygiene jony srebra zadbają o zahamowanie rozwoju bakterii i powstawania nieprzyjemnych zapachów. Jednocześnie ręczniki DrBacty są bezpieczne dla skóry – nie zakłócają jej flory antybakteryjnej.

Fot. Materiały prasowe

Z czego jest uszyty Dr.Bacty?

Ręczniki Dr.Bacty wykonane są w 100% z ultramikrowłókien, które:

  •  są 100 razy cieńsze od ludzkiego włosa,
  • schną 10 razy szybciej niż zwykły ręcznik,
  • wchłaniają 4,5 razy więcej niż same ważą,
  • chłoną 3 razy więcej wilgoci niż materiał bawełniany o tej samej powierzchni,
  • są 3 razy lżejsze od ręcznika bawełnianego.

Ręcznik na siłownię nie musi być nudny!

Kompletując torbę na siłownię, myślimy o funkcjonalnych i ładnych butach czy stroju, a zapominamy o tym, że ręcznik też może być designerskim gadżetem. Warto zadbać, żeby w torbie między ubraniami i akcesoria niezbędnymi w czasie i po treningu znalazł się stylowy model. Amarantowy? Limonkowy? A może we flamingi? Ręczniki Dr.Bacty zachwycą Cię szeroką gamą najmodniejszych wzorów i kolorów.

Fot. Materiały prasowe

Artykuł powstał we współpracy z Dr.Bacty