Go to content

Loki, fale i bogini plaży za mniej niż 10 złotych? Sprawdzamy, czy polska Joanna da radę

Fot. iStock / miljko

Wiosna, wiosna, a my już myślami jesteśmy na plaży. I jak na plażę przystało, marzy nam się wygląd bogini bikini, nawet jeśli do wakacji jeszcze trochę czasu zostało. A skoro plaża, to lekki, letni nieład na głowie, to stylizacja obowiązkowa. Naturalne loki, lekkie fale i muśnięte wiatrem włosy – kochamy ten look! Pytanie tylko, czy na taką stylizację musi zapracować morski wiatr lub zdolny fryzjer? Niekoniecznie. Wypróbowałyśmy zestaw trzech kosmetyków – z naszej, polskiej Joanny. Każdy z nich kosztuje mniej niż 10 złotych o potrafi wiele,oj bardzo wiele!

Nasze boskie, plażowe fryzury postanowiłyśmy wykonać za pomocą kosmetyków z Joanny.

Markę dobrze znamy (jest na rynku od 35 lat!), a jednak okazuje się, że często wolimy przepłacić, niż wypróbować. No to sprawdzamy za was i dla was, czy stylizacja za mniej niż 10 zł może się udać.

SPRAY SOLNY DO WŁOSÓW – Plażowy wygląd (seria STYLING EFFECT)

Fot. Archiwum prywatne

Fot. Archiwum prywatne

Długo w niepewności nie będziemy was trzymać 😉 to jest to! O tak! Zakochałyśmy się., bo mgiełka stylizująca z Joanny zamienia „to coś” , co mamy na głowie, gdy nic nie zrobimy z włosami, w efekt Królowa Plaży! Lekki nieład, luźne i naturalne fale, nieuformowane kilkoma ruchami ręki. Bardzo pozytywne zaskoczenie, bo dotychczas dla uzyskania takiego efektu korzystałam tylko z pianki lub klasycznych mgiełek do układania włosów.

U mnie, nawet przy dość krótkich włosach (do brody) sprawdza się genialnie! Fryzura jest lekka, ciut niesforna, naturalna. Jak to na wakacjach! Doskonale uzupełni lekkie, wiosenne sukienki i co najważniejsze nie wymaga CZASU!

Doskonale sprawdzi się u wszystkich z tzw. niesfornymi włosami, które nie wiadomo czy się będą dzisiaj kręcić, czy pozostaną proste.

Kochamy i zostaje z nami na zawsze! Można stosować na mokre lub suche włosy.

cena: ok. 8 zł (kupicie ją tutaj: sklep.joanna.pl/stylizacja-styling-effect-spray-solny)

Nasze Ochy i Achy!

Działanie 💗 💗 💗 💗  💗
Zapach 💗 💗 💗 💗  💗
Opakowanie 💗  💗  💗
Cena 💗  💗  💗  💗  💗

KREM STYLIZUJĄCY CHAOS (seria STYLING EFFECT)

Fot. Archiwum prywatne

Fot. Archiwum prywatne

Mega fajne odkrycie, szczególnie dla posiadaczek półdługich i długich włosów! W przeciwieństwie do tradycyjnego żelu do włosów, ten produkt w ogóle ich nie skleja, mało tego, jest tak plastyczny, że możecie przez cały dzień modyfikować uczesanie. Produkt jest mocny, doskonale ułoży nawet skomplikowane uczesanie, a gdy po prostu wmasujecie go we włosy, uprzednio rozcierając na dłoniach i nieco ugnieciecie włosy, efekt morski od ręki i bez wysiłku!

Ma przyjemny zapach i się nie klei, a gdy już znudzą się wam fale lub musicie na wieczór zmienić uczesanie – wystarczy uczesać tak, jak lubicie.

Bardzo przyjemna formuła, do układania palcami lub szczotką!

cena: ok. 7 zł (kupicie ją tutaj: sklep.joanna.pl/stylizacja-styling-effect-krem-stylizujacy-chaos-100g)

Nasze Ochy i Achy!

Działanie 💗 💗 💗 💗  💗
Zapach 💗 💗 💗 💗  💗
Opakowanie 💗 💗 💗 💗
Cena 💗  💗  💗 💗 💗

PIANKA EKSTRAMOCNA (seria STYLING EFFECT)

Fot. Archiwum prywatne

Fot. Archiwum prywatne

Klasyczna metoda na układanie plażowej fryzury. Tu mogę wam doradzić, by w przypadku bardzo opornych włosów, pracować z mokrymi włosami i suszarką (dobrze sprawdza się dyfuzor). Nakładamy piankę i znów ugniatamy i zakręcamy partie włosów palcami. Jeśli macie suszarkę z dyfuzorem, ugniećcie partię włosów dłonią, można je niedbale skręcić w dłoni, dociśnijcie dyfuzorem i chwilę posuszcie, naturalne loki wychodzą genialnie!

Pianka z Joanny bardzo mi przypadła do gustu. Jest mocna i trwała, ale nie skleja włosów w strąki, nie widać jej na włosach. Dodatkowy punkt za nieprzetłuszczanie włosów, drugiego dnia mają się nadal świetnie. Owszem trzeba poprawić nieco rękami efekt plażowy albo z niego zrezygnować i rozczesać włosy, ale można jeszcze sporo z nimi zrobić i nie trzeba od razu biec do wanny. Ładnie pachnie jest bardzo wydajna. Bardzo pozytywne zaskoczenie – również cenowe!

cena: ok. 8 zł (kupicie ją tutaj: sklep.joanna.pl/stylizacja-styling-effect-pianka-modelujaca-ekstramocna)

Nasze Ochy i Achy!

Działanie 💗 💗 💗 💗  💗
Zapach 💗 💗 💗 💗
Opakowanie 💗  💗  💗
Cena 💗  💗  💗  💗  💗

 To co, zakręcicie się na ich punkcie? 😉

Fot. Archiwum prywatne

Fot. Archiwum prywatne

Wszystkie produkty i jeszcze więcej informacji znajdziecie na stronie Joanny: www.joanna.pl

PS: Dziękujemy za możliwość przetestowania produktów!