Go to content

Który mąż jest najgorszy? Ranking według znaków zodiaku

Czasami prześcigamy się w rankingach – czyj mąż był/jest najgorszy. Argumenty umiemy mnożyć bez liku. A gdyby tak przyjrzeć się gwiazdom i horoskopom – wiecie spod jakiego znaku mąż może być tym najgorszym?

Ranking może was zaskoczyć! A może wcale nie… Dajcie znać, czy się wam te horoskopowe teorie sprawdzają.

Oto lista mężów wg znaków zodiaku ułożona od najgorszego – miejsce 12, do najlepszego – miejsce 1.

Miejsce 12 – RYBY

Cóż, po mężu spod znaku Ryby możesz spodziewać się jednego – wybrał sobie na życie kobietę zupełnie inną od niego samego. Jeśli nią jesteś – masz szczęście. Pamiętaj jednak, że faceci Ryby są bardzo wrażliwi i często bywa, że obrażają się albo dotyka ich do głębi to, co powiesz lub zrobisz. Taka męska odmiana focha… Nie żyje się z nim łatwo, zwłaszcza, że to ty jesteś motorem napędowym tego związku.

Miejsce 11 – BYK

Jeśli szukasz relacji, która nie wymaga 100%  zaangażowania, to facet spod znaku Byka nada się idealnie. Spodziewaj się, że on skupi się na swojej karierze i najbliższej rodzinie, więc może nie mieć za dużo czasu dla ciebie, a nawet dla waszych dzieci. Jeśli myślisz o związku, w którym ma być tobie wygodnie i niezbyt nachalnie – dogadasz się z Bykiem. Musisz być jednak przygotowana na to, że jeśli dasz mu 100% siebie, on nigdy ci tego nie odda.

Miejsce 10 – PANNA

Spodziewaj się, że jeśli facet spod znaku Panny zacznie cię kochać, będzie tez chorobliwie zazdrosny. Powie ci przez to wiele przykrych słów, którymi cię zrani. Oczywiście, że za każdym razem będzie przepraszał, ale od ciebie zależy czy poddasz się zazdrosnym szaleństwom Panny. Może to być wyzwaniem, ale jeśli lubisz wyzwania, będzie tego wart.

Miejsce 9 – KOZIOROŻEC

Koziorożec znany jest jako perfekcjonista i właśnie tego oczekuje też w związku – perfekcjonizmu. Musisz spełniać jego oczekiwania, być kimś, kto zasługuje na jego miłość. Ponadto Koziorożec ma silną potrzebę kontroli, pytanie czy jesteś się w stanie do tego przyzwyczaić?

Miejsce 8 – STRZELEC

Będąc w związku ze Strzelcem możesz mieć wrażenie, że bywa on nieobecny, nie jest w stanie dać ci siebie w całości. Może być lojalny, ale zawsze będą nim targać demony, które sprawią, że ten związek nie będzie łatwy. Choć bywa lojalny, ma tendencje do zdrady.

strona 1 z 2
druga część artykułu na następnej stronie

 

Fot. iStock/wundervisuals

1/1 Który mąż jest najgorszy? Ranking według znaków zodiaku

Miejsce 7 – WODNIK

Wodnik może być uważany za dziwnego, ponieważ nieustannie potrzebuje dla siebie przestrzeni, przez co sprawia, że w związku możesz czasami czuć się jak piąte koło u wozu, jak ktoś, kto mu przeszkadza, choć ty dajesz z siebie wszystko…

Miejsce 6 – LEW

Lew jest zakochany w koncepcji zakochania. Uwielbia wielkie gesty miłości, ale czasami możesz się zastanawiać, czy robi to dla ciebie, czy bardziej dla siebie. W momencie, kiedy się zakocha – nie odstąpi cię na krok. Za to może stać się trochę czepliwy, jeśli chodzi o twój gust. Bywa skąpy.

Miejsce 5 – RAK

W momencie, kiedy mężczyzna spod znaku Raka zakochuje się w tobie, otrzymujesz od niego całą miłość i troskę, o którą zawsze prosiłaś, jeśli oczywiście wybierze ciebie. Facet Rak lubi zabiegać o kobiety, które go nie lubią. Jeśli kocha, to bezwarunkowo, nie musisz szukać niczego więcej.

Miejsce 4 – BARAN

Wiesz, że facet Baran może być bardzo dominujący? Taki też chciałby być w związku.  Jeśli ty jesteś typem apodyktycznym, spodziewaj się, że staniesz się wyzwaniem dla Barana, który będzie chciał nad tobą zapanować. Jeśli nie lubisz dominować, musisz w tym związku ciężko pracować, aby zdobyć jego czas i uwagę.

Miejsce 3 – WAGA

Facet spod znaku Wagi marzy o związku, w którym oboje będziecie mieć poczucie bezpieczeństwa i spokoju. Jeśli poczuje, że jesteś warta walki – zawalczy, jeśli nie – odpuści. To jednak typ imprezowicza, problemem dla jego kobiety może być zbyt wielka ilość uwagi, którą poświęcają mu inni. Lubi być w świetle reflektorów, a ty musisz się do tego przyzwyczaić. Albo i nie…

Miejsce 2 – BLIŹNIĘTA

Mężczyźni Bliźnięta szybko się zakochują. W związku są dla ciebie motywacją, byś mogła osiągnąć swoje cele i marzenia. Poza tym są świetnymi słuchaczami, cierpliwie wysłuchują twoich problemów. Miewają swoją ciemną stronę, której nie chcą zbytnio pokazywać. Jeśli tworzysz związek z facetem spod znaku Bliźniąt, twoje życie nie jest zbyt skomplikowane.

Miejsce 1 – SKORPION

Skorpion jest bardzo charyzmatyczny. Zrobi wszystko, by zostać zauważonym. Jednak im bliżej go poznasz, tym bardziej uświadomisz sobie, że jest trochę skomplikowany, ale w bardzo czarujący i ujmujący sposób. Jest bardzo lojalny. Może być niecierpliwy, ale ma miękkie serce, szczególnie w sprawach, które kocha.


źródło: peacequarters