Go to content

Które drzwi prowadzą do szczęścia? Wybierz swój typ i zobacz, co to oznacza

Fot. Screen z Instagrama /SweetRing

Drzwi to potężny symbol. Można je zamknąć, by zostawić za sobą przeszłość, można otworzyć – by zacząć coś nowego. Drzwi, o których śnimy oznaczają przechodzenie z jakiegoś stanu w inny. A jeśli ktoś ma dla nas „otwarte drzwi”, oznacza to, że jesteśmy u niego zawsze mile widziani.

Przyjrzyj się uważnie czterem parom drzwi. Które, twoim zdaniem, prowadzą do szczęścia? Zwróć uwagę na kształt, kolor i ozdoby.

Interpreracja

Jeśli wybrałeś

Niebieskie drzwi:

Masz w sobie wewnętrzne poczucie bezpieczeństwa i pewność, o której większość ludzi z twojego otoczenia nie wie. Jesteś ufny, uczciwy i lojalny. Nienawidzisz konfrontacji i wolisz zawrzeć pokój niż walczyć. Masz tendencję do chowania się za maską. Ludzie cię ranią, bo nie zdają sobie sprawy z tego, że masz też w sobie tę delikatną stronę, tę część ciebie, która pragnie miłości i szczęścia.

Fioletowe drzwi

Jesteś silny, tajemniczy i uwodzicielski. W życiu jesteś pewny siebie. Przed tobą dobra, jasna przyszłość, ponieważ sobie na nią zapracowałeś ciężko i zawsze postępowałeś uczciwie, zgodnie z zasadami. Bywa, że gdy życie daje ci mocno w kość, a sprawy się komplikują, ty nie możesz powstrzymać się od śmiechu.

Czerwone drzwi

Jesteś ciepłą i pozytywną osobą dla przyjaciół i rodziny. Jesteś znany z tego, że w miłości cenisz najbardziej namiętność. Czerwony ma w sobie życiodajną moc! Pobudza uczucia, wzmacnia emocje i napędza nas do zmiany świata. Ty właśnie to robisz – codziennie zmieniasz świat.

Sowie drzwi 

Jesteś aktywny, uprzejmy i wzbudzasz zainteresowanie płci przeciwnej. Jednak twoje piękno i pewność siebie sprawiają, że niektórzy boją się ci wyznać uczucia. Lubisz być „bohaterem” dla innych. Twoja bezinteresowność sprawia, że zaznasz szczęścia i bogactwa.