Lifestyle

Krok po kroku

Iza Strzelecka
Iza Strzelecka
2 kwietnia 2016
 

Nie rozumiem mężczyzn, którzy są w stanie podniecić się na widok wyłącznie NAGIEJ kobiety. Mnie się wydaje, że taka golizna podana na tacy jest mało atrakcyjna. Co z dozowaniem przyjemności? Rozporek pokazujący kawałek uda, głęboki dekolt (niekoniecznie z przodu) bluzki, fragment bielizny wystający spod niskiego stanu spodni … to wszystko mocno uruchamia wyobraźnię.

A przynajmniej powinno.

Nie jest fajnie choć przez chwilę domyślać się, co się znajduje pod ubraniem? Stopniowe odkrywanie ciała kobiety może być niezwykle ekscytujące. I co ważne – stopniowe, nie oznacza wolne. Bo guziki można odpinać jeden po drugim, ale też jednym szybkim ruchem sprawić, że rozsypią się po podłodze. Wszystko zależy od temperamentu.

Sam zdecyduj co wybierasz.

 

pf_1459267927


Lifestyle

Każdy ma to, na co się odważy

Iza Strzelecka
Iza Strzelecka
12 marca 2016

Dużo we mnie emocji. Bywa euforycznie, ale czasem i dojmujący smutek się wkrada. Czasami coś leciutko drga a czasem wręcz szarpie mnie od środka. Znowu skrajności wibrują. Czuję się tak, jakby coś koniecznie chciało ze mnie wyjść a jednocześnie głośno krzyczało – Ja tu zostaję! To, co było poblokowane prze wiele lat, coraz wyraźniej daje o sobie znać. Chwilami tylko jeszcze brakuje mi odwagi, żeby to ujawnić. Najważniejsze jednak, że uświadomiłam sobie, że coś takiego jest. Co? Chyba nie mam potrzeby, żeby to nazywać. Wiem jednak, że ulizana rzeczywistość na pewno nie jest dla mnie. Wolę swój emocjonalny tygiel, bo współgra ze mną. Jest prawdziwy. I nie dam już sobie założyć moralnego kagańca. Ani w dzień, ani w nocy. Zbyt mocno uwiera i ogranicza.
Jeśli więc chcecie się zbliżyć do mnie, to na własne ryzyko.
pf_1457282442

Fot. ET
12655956_1304749176217302_420112778_o(1)

Fot. ET