Go to content

Konkurs „Postaw świat na głowie”

Konkurs "Postaw świat na głowie"
Fot. Materiały prasowe

Hit sezonu „0-2 lata” to zdecydowanie stylizacja wanienna na „mokrego irokeza”, a potem? Postawcie z nami na głowie cały świat – zapraszamy do wspólnej zabawy z Hot Tot – marką wyjątkowych kosmetyków do stylizacji  i pielęgnacji włosów dla najmłodszych. Razem z dziećmi bawcie się włosami, róbcie fryzury i dużo się śmiejcie. A zdjęcia ze swoimi stylizacjami przysyłajcie do nas! Do wygrania fantastyczne nagrody!

Zasady:

  1. Aby wziąć udział w Konkursie, należy wykonać zadanie konkursowe, czyli przesłać zdjęcie ilustrujące waszą stylizację włosów dziecka lub fryzurę wykonaną właśnie przez najmłodszego członka rodziny (za modela może posłużyć mam, tata lub inny odważny ochotnik).
  2. Za moment dokonania zgłoszenia Konkursowego w sposób określony w ust. 1 uważa się moment, w którym zgłoszenie zostanie zapisane na serwerze pocztowym Organizatora.
  3. Jedna osoba może przesłać tylko jedną  odpowiedź. W przypadku udzielenia większej liczby odpowiedzi lub przesłania większej ilości zdjęć, Organizator weźmie pod uwagę podczas rozstrzygania konkursu pierwsze zdjęcie z pierwszej  nadesłanej wiadomości.

Zadanie konkursowe:

Pokażcie nam jak stawiacie świat na głowie (dziecka lub własnej) Wysyłajcie nam zdjęcia pilustrujące waszą stylizację włosów dziecka lub fryzurę wykonaną właśnie przez najmłodszego członka rodziny (za modela może posłużyć mam, tata lub inny odważny ochotnik)..  Zdjęcia* w formie elektronicznej przesyłajcie na adres kontakt@ohme.pl w temacie wiadomości wpisując Konkurs „Postaw świat na głowie”. Nie zapomnijcie w wiadomości podać swojego imienia i nazwiska.

Prosimy o dołączenie w treści wiadomości poniższego oświadczenia:
Oświadczam, że jestem autorem nadesłanej pracy konkursowej oraz wyrażam zgodę na jej publikację przez portal Oh!me.
Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez Organizatora swoich danych osobowych uzyskanych w związku z organizacją Konkursu, wyłącznie na potrzeby organizowanego Konkursu, zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

*Dopuszczalny jest kolaż składający się maksymalnie z 3 zdjęć.

Nagrody

3 x zestaw kosmetyków Hot Tot, składający się z dwóch wybranych (dowolnych) przez laureata produktów do stylizacji i pielęgnacji włosów dla dzieci marki Hot Tot.

krolestwo-hot-tot

 

Konkurs trwa od 11.04.2016 do 24.04.2016 roku. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie internetowej Oh!me do dnia 01.05.2016 roku.

Regulamin konkursu dostępny jest tutaj.

GALERIA KONKURSOWA:

Dorota Kurtycz

Dorota Kurtycz

Anna Jarosz-Strój

Anna Jarosz-Strój

Anna Kasperek

Anna Kasperek

Małgorzata Kamińska

Małgorzata Kamińska

 Bożena Drozd

Bożena Drozd

Beata Gwóźdź

Beata Gwóźdź

JUSTYNA JACKOWSKA-OCIEPA

JUSTYNA JACKOWSKA-OCIEPA

 

Zbigniew Matusik

Zbigniew Matusik

Agnieszka Szczygieł

Agnieszka Szczygieł

Łabutka Kamila

Łabutka Kamila

Anna Piskorska

Anna Piskorska

Paulina Terlecka

Paulina Terlecka

Natalia Baszyńska

Natalia Baszyńska

Karolina Kiraga.

Karolina Kiraga