Go to content

Konkurs „Jesteś gotowa zdradzić swoje mroczne sekrety? My wymażemy twoje złe wspomnienia…”

Fot. iStock / BraunS

„A pamiętasz, jak postanowiłaś zostać: brunetką/blondynką/rudą…”(niepotrzebne skreślić) albo gdy zachciało ci się brwi, niczym Cara Delevingne? Pobiegłaś z tym marzeniem do drogerii, a potem do łazienki… i tu ta historia prawie się kończy, bo z tej łazienki myślałaś, że już nigdy w życiu nie wyjdziesz… No to drogie Panie, pora na chwilę szczerości…

Robiłam różne dziwne i naiwne rzeczy (ku chwale nauki i urody oczywiście), co najgorszego zrobiłam? Hmm, chyba na TOP mojej listy muszę wpisać domowe prostowanie włosóww… gdy miałam 19 lat i zamarzyły mi się proste włosy (a nie dysponowałam zbyt wielkim budżetem, za to żelazną logiką) zrobiłam najgorszy (ever) eksperyment z włosami.

Logika była przekonująca (skoro płyn do trwałej ondulacji „utrwala” zakręcone loki – dlaczego nie miałby utrwalić prostych włosów, hę(?) ), materiały w domu (zostało po starszej siostrze), i odpowiedni moment (nie było nikogo, kto by mnie uratował). Jak się domyślacie, naciąganie zmoczonych płynem włosów, nawet siłą woli, nie wystarczyło, by mój pokrętny plan się powiódł, a skoro nie działało, trzeba było jeszcze chwilę dłużej potrzymać (i jeszcze chwilę, jeszcze 5 minut, a może za mało, skoro nie działa?).

Spaliłam włosy tak, że trudno było je zmoczyć 😀 – na szczęście z wrodzonym optymizmem, uznałam, że nie jest tak źle, prawie da się je posmarować oliwą, więc może kiedyś się wchłonie i nastanie cud. Nie nastał, ale po długim czasie, dzięki temu eksperymentowi, wróciłam do zapomnianej nieco krótkiej (bardzo krótkiej) fryzury. No i włosy… nie wyprostowały się, raczej skręciły (prawie, a pamiętajcie, że prawie robi różnicę).

To było sto lat temu, ale jest topem topów moich eksperymentów – i do dziś się sama z siebie śmieje, a ty? Jaka jest twoja mroczna tajemnica? Mamy dla was propozycję nie do odrzucenia. Wy wyciągacie swoje „urodowe” trupy z szafy i opowiadacie nam swoje największe urodowe wpadki, a my postaramy się rękami Atelier Urody Mokotów i  Atelier Urody Wilanów – wymazać wasze złe wspomnienia i odczarować 🙂 Gotowe?

Zasady:

  1. Aby wziąć udział w Konkursie, należy przesłać odpowiedź na pytanie konkursowe. W komentarzu do tego artykułu opisz swój najgorszy eksperyment kosmetyczny i pozwól, że wymażemy złe wspomnienia.
  2. Za moment dokonania zgłoszenia Konkursowego w sposób określony w ust. 1 uważa się moment, w którym zgłoszenie zostanie zapisane na serwerze platformy do komentowania.
  3. Jedna osoba może przesłać tylko jedną  odpowiedź. W przypadku udzielenia większej liczby odpowiedzi Organizator weźmie pod uwagę podczas rozstrzygania konkursu pierwszy zapisany komentarz.

Zadanie konkursowe:

Opisz swój najgorszy eksperyment kosmetyczny i pozwól, że wymażemy złe wspomnienia. 😉  Jak zawsze liczymy na waszą kreatywność!

Nagrody:

2 x Zabieg Botox na włosy o wartości 230 zł

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Jeden zabieg w Atelier Urody Mokotów, drugi w Atelier Urody Wilanów – napiszcie w komentarzach, gdzie chcecie się wybrać 😉

2 x Zabieg Adamantium na włosy o wartości 350 zł

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Jeden zabieg w Atelier Urody Mokotów, drugi w Atelier Urody Wilanów – napiszcie w komentarzach, gdzie chcecie się wybrać 😉

2 x koloryzacja Jean Paul Myne o wartości 450 zł

images

Jeden zabieg w Atelier Urody Mokotów, drugi w Atelier Urody Wilanów – napiszcie w komentarzach, gdzie chcecie się wybrać 😉

Pozwól się odczarować! Wszystko, czego potrzebujesz  znajdziesz w Atelier Urody Mokotów i Atelier Urody Wilanów

Czeka tu na Ciebie nowoczesne centrum urody, stylizacji oraz pielęgnacji włosów i ciała. Atelier Urody Mokotów i Wilanów oferują zabiegi pielęgnacyjne na najwyższym poziomie, opierając się na luksusowych i selektywnych markach kosmetycznych takich, jak LOREAL, LOTHMANN, WATERCLOUDS, OPI, pHformula, Jean D’ARCEL, LIGHT SHEER DESIRE, SERCET SOAP STORE . Bogata oferta Atelier pozwala odpowiedzieć na indywidualne potrzeby pielęgnacji różnych typów skóry. W salonach każdy poczuje się wyjątkowo, dzięki profesjonalnej konsultacji dostosowanej do indywidualnych potrzeb twojej skóry i włosów.

Przyjdź i sama się przekonaj!

Konkurs trwa od 18.12.2017 do 31.12.2017 . Wyniki zostaną opublikowane do dnia 07.01.2018 roku na www.ohme.pl.

Regulamin konkursu znajduje się tutaj.