Go to content

Konkurs „Chcesz być szczęśliwa? Uśmiechnij się! Pokaż nam swoją radość”

Fot. iStock/Petar Chernaev

Czy wiecie, że uśmiechem można oszukać swój mózg? Naprawdę. Możecie przekonać się na własnej skórze. Otóż, okazuje się, że nawet przyklejając sobie do twarzy sztuczny uśmiech, na który w ogóle nie macie ochoty, wasz mózg odczytuje to jako sygnał, że wszystko jest w porządku, że jest wam dobrze. Tym samym obniża poziom stresu, pompuje hormony, które sprawiają, że nasz nastrój się polepsza. Wystarczy grymas na twarzy – by ten został zamieniony przez nasz mózg w prawdziwy uśmiech.

A że uśmiech jest zaraźliwy, wszyscy o tym wiemy. Akurat to możemy sprawdzić bez żadnego problemu po prostu uśmiechając się do innych. O ile przyjemniej się czujemy spotykając kogoś, kto się do nas uśmiechnie. Odruchowo ten uśmiech odwzajemniamy, a za tym toczy się już cała lawina uśmiechniętych ludzi.

Tak często o tym zapominamy. Tak rzadko uśmiechamy się do siebie, do innych pędząc w tej naszej codzienności. Dlatego postanowiliśmy to zmienić. Wraz z Gabinetem Stomatologicznym „Uśmiech Zdrowia”, bo kto jak kto, ale oni wiedzą najlepiej jak zadbać o piękny uśmiech, zapraszamy was na konkurs:

„Chcesz być szczęśliwa? Uśmiechnij się! Pokaż nam swoją radość”.

  1. Aby wziąć udział w Konkursie, należy wykonać zadanie konkursowe.
  2. Za moment dokonania zgłoszenia Konkursowego w sposób określony w ust. 1 uważa się moment, w którym zgłoszenie zostanie zapisane na serwerze pocztowym Organizatora.
  3. Jedna osoba może przesłać tylko jedną  odpowiedź. W przypadku udzielenia większej liczby odpowiedzi Organizator weźmie pod uwagę pod czas rozstrzygania konkursu pierwszą nadesłaną wiadomość.

Zadanie konkursowe:

Zadanie jest bardzo proste. Otóż prześlij do nas na adres [email protected] swój uśmiech. Zachwyć nas swoją radością i pokaż, jak bardzo jesteś szczęśliwa. My z wielką przyjemnością najciekawsze, najbardziej zwariowane, najbardziej zaskakujące zdjęcia nagrodzimy.

Zdjęcia* w formie elektronicznej przesyłajcie na adres [email protected] w temacie wiadomości wpisując Konkurs „Chcesz być szczęśliwa? Uśmiechnij się! Pokaż nam swoją radość”. Nie zapomnijcie w wiadomości podać swojego imienia i nazwiska.

Prosimy o dołączenie w treści wiadomości poniższego oświadczenia:
Oświadczam, że jestem autorem nadesłanej pracy konkursowej oraz wyrażam zgodę na jej publikację przez portal Oh!me.
Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez Organizatora swoich danych osobowych uzyskanych w związku z organizacją Konkursu, wyłącznie na potrzeby organizowanego Konkursu, zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

*Dopuszczalny jest kolaż składający się maksymalnie z 3 zdjęć.

Nagrody:

Dla trzech zwycięzców Gabinet Stomatologiczny „Uśmiech Zdrowia” ufundował nagrody: pełny zabieg czyszczenia zębów, który obejmuje: scaling, piaskowanie oraz fluoryzację.

Koszt zabiegu to 250zł.

Fot. iStock/ Sneksy

Fot. iStock/ Sneksy

 

To jak? Uśmiechajcie się, róbcie zdjęcia i przesyłajcie do nas. Czas trwania konkursu od 01.08.2016 do 15.08.2016.


Regulamin konkursu dostępy tutaj.

Galeria konkursowa

Magdalena Górecka

Magdalena Górecka

Iwona Grudziądz

Iwona Grudziądz

Tomasz Kejna

Tomasz Kejna

Justyna Maria Faszcza

Justyna Maria Faszcza

TOMCZYK EWELINA

TOMCZYK EWELINA

Katarzyna Bylica

Katarzyna Bylica

Paweł Sawski

Paweł Sawski

Justyna Mordon

Justyna Mordon

Patrycja Zaremba

Patrycja Zaremba

Paulina Bilińska

Paulina Bilińska

Emila Kejna

Emila Kejna

Magdalena Kiepas

Magdalena Kiepas

Karolina Kruk

Karolina Kruk

Martyna Targosz

Martyna Targosz

Katarzyna Pawlak

Katarzyna Pawlak

 Agnieszka Kędziora

Agnieszka Kędziora