Go to content

Kokardy, perły i duże kieszenie – dodatki prosto z wybiegu

Fot. iStock / CoffeeAndMilk

Dobrze dobrane dodatki mogą zdziałać cuda. W kilka minut z prostego, klasycznego ubioru wyczarują zaskakującą stylizację, godną największych gwiazd. Coco Chanelikona światowej mody, dobrze wiedziała, jaka siła drzemie w akcesoriach, mawiając, że jeśli chcesz być wyjątkowy, musisz zawsze się wyróżniać.

To ona jako pierwsza zamieniła drogocenne kamienie na sztuczne perły, a naszyjnik z nich stał się jej znakiem rozpoznawczym. W tym sezonie te pozorne klejnoty są wszędzie, ale nie w formie biżuterii, tylko jako dodatek: misterna ozdoba ubrania, znaczący detal zdobiący kołnierzyki koszul, swetry, żakiety i sukienki aż po buty – wymienia Monika Przypkowska, stylistka „Avanti”

Tej jesieni warto zwrócić uwagę na inne, bardzo modne dodatki: duże kieszenie i fikuśne kokardy. Ogromne kieszenie to praktyczne zdobienie, które upodobało sobie w tym sezonie wielu projektantów. Królują naszyte na zewnątrz płaszcza, kurtki, marynarki, ale także nieśmiało powracają w znanej formie – na spodniach bojówkach.

Uroczy dodatek w postaci kokardy można wykorzystać w dowolnej formie. Duża, kolorowa kokarda zawiązana pod szyją i wyłożona na poły żakietu sprawdzi się jako przełamanie biurowego, klasycznego stroju. Te i więcej wyszukanych propozycji dla prawdziwych łowczyń stylu znajdziesz w październikowym numerze magazynu „Avanti”.  

  #CHANELHauteCouture #CHANELtower   Post udostępniony przez CHANEL (@chanelofficial)


 

Źródło: infowire.pl