Go to content

Kiedy chcesz, jak chcesz, z kim chcesz i gdzie chcesz! Akcja „Kocham podróże, kocham swobodę”

Fot. iStock / wundervisuals

Wakacje za pasem, sezon długich weekendów już trwa… i jak tu się nie rozmarzyć? Kochasz planować podróże, jest tyle miejsc, które chciałabyś odwiedzić? A może „kochasz” zorganizowane wyjazdy – ten katalog biura podróży potrafi tak kusić…

… płacisz i wymagasz, i niczym się nie martwisz! No pewnie!

I wcale nie przeszkadza ci podróż autokarem i „nocnikowanie” dla dorosłych – o jednej porze, gdy czas pozwoli.

W ogóle nie wkurza cię, że czas wypoczynku, to mały obóz harcerski dla niezorganizowanych dorosłych. W końcu przez cały rok czekasz na te marne dwa tygodnie urlopu, żebyś mógł wstawać wcześnie rano – żeby zdążyć na śniadanie! Hurra, wreszcie!

Wcale nie przeszkadza ci to, że niczego ci nie wolno. Przecież, dzięki ścisłemu harmonogramowi ktoś wreszcie uporządkuje twoje życie.

Możesz balować do 22-giej, pograć w ping-ponga do 15-tej, albo poleżeć na leżaku i nic nie musieć (oprócz zawinięcia się o 19-tej, gdy strefa zostaje zamknięta). Waaakacje! Hurrrra!

A my mówimy STOP!

Bo wakacje, to odpoczynek, luz, odskocznia. Coś nowego. Czasem odpoczynek do ludzi i całego świata – czasem ekscytujące wypuszczenie się w nieznane. Bo jak poznawać nowe miejsce, kulturę i historię – to od podszewki – a nie z podręcznika. Wejść tam, gdzie inni nie drepczą. Leżeć na plaży bez walki na łokcie, i tarzać się w piasku, bo tak! Zjeść śniadanie o 12-tej! Albo jeszcze później! I robić, to co chcesz (nawet w towarzystwie Azorka)! Niezależność, swoboda, przyjemność… wakacje! Wakacje naprawdę!

No i powiedz szczerze, wolisz hotelowy „boks” z widokiem na 300 innych turystów, czy może jednak to…

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

 Akcja „Kocham podróże, kocham swobodę”

Tym razem chcemy was zaprosić do udziału w akcji „Kocham podróże, kocham swobodę”. Od dzisiaj do 30 maja będziemy codziennie umieszczać dla was wpisy o cudownych i nieskrępowanych wakacjach. Pokażemy wam świat – kawałek po kawałeczku. A naszą wirtualną włóczęgę odbędziemy dzięki firmie NOVASOL. To właśnie ich filozofia i ogromna baza indywidualnych domów wakacyjnych pozwoli na wakacyjną wolność, aż w w 27 krajach. Będziemy was namawiać do odrobiny szaleństwa, do popuszczenia wodzy fantazji… warto! Bo dla jest i specjalna nagroda. Dzięki uprzejmości Novasol, najfajniejszy komentarz – ten, który nas w sobie rozkocha do szaleństwa, zostanie nagrodzony voucherem na wynajem domku z oferty o wartości 2.000 zł!

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Chyba nie musimy Was dłużej namawiać?

Co trzeba zrobić?

Pod codziennym wpisem dotyczącym naszej akcji zamieść komentarz, w którym dokończysz zdanie: „Powinnam tam pojechać, bo…” . Absolutnie wszystkie chwyty dozwolone, my wiemy, że zasługujesz na odpoczynek, spokój relaks lub jeśli zechcesz szaleństwo, a Ty? Przekonaj nas do tego!

Napisz nam dziś, dlaczego chciałabyś pojechać do jakiegoś domku z Novasol? „Powinnam tam pojechać, bo…”? Czekamy!

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Czas trwania: 16.05.2016 – 30.05.2016. Wyniki zostaną opublikowane do dnia 10.06.2016

Regulamin akcji dostępny jest tutaj.

Zobacz wszystkie wyzwania w naszej akcji

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Zobacz wszystkie wpisy biorące udział w akcji