Go to content

Imperiall Resort & MediSpa – bezpieczny relaks na ferie!

Część z Was zapewne ma obiekcje przed wyjazdami podczas pandemii. Druga część nie ma obaw przed tym, by żyć tak, jak do tej pory. O kompromis, jak to zwykle w życiu bywa, jest niezwykle ciężko. W Imperiall Resort & MediSpa w Sianożętach znaleziono bezpieczne wyjście, które powinno zadowolić obie strony. Kto myśli o zdrowych feriach 2022, powinien zapoznać się z tym miejscem.

Większość obiektów hotelowych w Polsce musiało dostosować się do reżimu sanitarnego i wprowadzić zmiany w systemach rezerwacji. Turyści nie chcą ryzykować ze względu na zmieniające się rozporządzenia. Nawet jeśli są ozdrowieńcami lub przyjęli odpowiednią ilość dawek szczepionki, może okazać się, że zamknięte zostaną hotele, restauracje, dyskoteki i inne miejsca przeznaczone do użytku publicznego.

– Zawsze staramy się wyjść naprzeciw naszym klientom, dlatego wprowadziliśmy nowe reguły rezerwacji. W przypadku gdy nasz gość zachoruje lub trafi na kwarantannę, może bezpłatnie anulować swoją rezerwację, a my zwrócimy cały zadatek – tłumaczy prezes Imperiall Resort & MediSpa, Marcin Kozak.

W obiekcie wprowadzono także inne zasady. Przyjmowani są goście zaszczepieni (obowiązkiem jest posiadanie aktualnego paszportu covidowego) lub ozdrowieńcy. – Wiemy, że są też osoby, które nie zamierzają się szczepić, co całkowicie rozumiemy. To wybór, a nie przymus. Dlatego jeśli ktoś nie posiada paszportu covidowego musi okazać test PCR lub antygenowy – wyjaśnia Kozak. Co więcej, w Imperiall Resort & MediSpa w Sianożętach wprowadzono innowacyjne rozwiązania, które mają chronić gości oraz pracowników. Nowy system sanityzujący powietrze Air-Knight zapobiega rozprzestrzenianiu się wirusów i bakterii.

Najnowszy pakiet, czyli rehabilitacja po COVID-19 to specjalnie przygotowana oferta, w której nie zabrakło m.in. zabiegów fizykalnych czy sesji w komorze hiperbarycznej (w 100% nasyca nasze komórki tlenem). To pakiet skierowany do osób odczuwających skutki wirusa, który potrafi siać spustoszenie w naszych organizmach.

Dość jednak o pandemii. Wszyscy czują przesyt tematem, chociaż nie można go lekceważyć. W końcu chodzi o zdrowie nasze i naszych bliskich. Wyjazd w ferie powinien kojarzyć się tylko i wyłącznie z relaksem i odpoczynkiem. W Sianożętach można odpocząć od miejskiego zgiełku i tłumów, których nie brakuje na górskich szlakach. Imperiall Resort & MediSpa posiada imponującą bazę noclegową (350 miejsc), basen kryty, nowoczesną siłownię, Strefę Wellness, bogatą ofertę MediSpa oraz Level 5, czyli restaurację a’la carte z widokiem na Morze Bałtyckie.

Animacje dla dzieci i dorosłych to jeden z najważniejszych punktów resortu. Gry interaktywne, manualne, oraz integracyjne są prowadzone przez wykwalifikowanych animatorów, którzy z uśmiechem na ustach zajmą się dziećmi. Nieco starsi również nie będą narzekać na nudę. Wieczory z muzyką na żywo, dyskoteki to tylko jedne z licznych zajęć, które przygotował Imperiall Resort & MediSpa.

Rekomendację zamkniemy wątkiem (a jakże!) zdrowotnym. Imperiall Resort & MediSpa jest położony zaledwie sto metrów od plaży Bałtyku, a nasze morze jest bogate w jod oraz magnez, które to mają nieoceniony wpływ na nasz organizm. Największe stężenie w/w występuje właśnie podczas jesieni oraz zimy. Kluczem do zrozumienia roli jodu jest tarczyca, mająca ogromny wpływ na nasze zdrowie. Dlatego też dodatkowa porcja tego pierwiastka może zdziałać cuda i pomóc w m.in. częstych wahaniach wagi, chronicznym zmęczeniu, rozdrażnieniu czy problemach z pamięcią i koncentracją.