Go to content

Historia miłości Jennifer Lopez i Bena Afflecka

Po niespełna 20 latach, Jennifer Lopez i Ben Affleck postanowili do siebie wrócić. Zakochani wzięli ślub i wyprawili huczne wesele! Poznajmy historię miłości Jennifer i Bena. Taka miłość zdarza się naprawdę rzadko.

Historia miłości Jennifer Lopez i Bena Afflecka

2001
Wschodzący aktorzy Hollywood po raz pierwszy spotkali się na planie Gigli, komedii romantycznej, która ukazała się w 2003 roku. Jennifer Lopez była wówczas żoną swojego drugiego męża, tancerza Crisa Judda. Jennifer i Affleck powiedzieli głośno o swoim związku tuż po rozwodzie z Juddem. Rozwód został sfinalizowany w 2003 roku.

2002
J.Lo potwierdziła szczęśliwą wiadomość „To najwspanialsza rzecz, jaką kiedykolwiek widziałam” – powiedziała o 6,1-karatowym diamencie od Harry’ego Winstona, który podarował jej Affleck. Kamień podobno kosztował 2,5 miliona dolarów .

2003 Wrzesień
Kilka dni przed ceremonią zaślubin Jennifer i Ben wydali oficjalne oświadczenie, w którym ogłosili odroczenie ceremonii. „Ze względu na nadmierną uwagę mediów wokół naszego ślubu postanowiliśmy przesunąć datę.”

2004 Styczeń
22 stycznia 2004 zaręczyny zostały zerwane. Rzecznik J.Lo potwierdził smutną wiadomość, „Potwierdzam, że Jennifer Lopez zerwała zaręczyny z Benem Affleckiem”

2004 Czerwiec
W czerwcu 2004 roku piosenkarka poślubiła piosenkarza, autora tekstów i wieloletniego przyjaciela Marca Anthony’ego. W 2008 roku na świecie pojawiły się dzieci pary, bliźniaki – Emme i Max. Para rozstała się w 2014 roku.

2005

Ben ożenił się z Jennifer Garner. Małżonkowie powitali na świecie trójkę dzieci – dwie córki i jednego syna. W 2018 roku para rozwiodła się.

2021 Kwiecień
Ben i Jennifer ponownie zaczynają się spotykać. Po tym, jak J.Lo zerwała zaręczyny z Alexem Rodriguezem, a Affleck rozstał się z Ana de Armas, kochankowie zaczęli spotykać się ponownie. Źródła potwierdzają, że para kontynuuje znajomość z przed niemalże 20 lat.

2021 Maj
J.Lo i Ben lecą razem do Montany. Prawie dwie dekady po tym jak ogłosili rozstanie, Lopez i Affleck wyjechali na tygodniowe wakacje do Montany. „[Jennifer] spędziła kilka dni z Benem poza miastem”. „Mają silne połączenie. Wszystko przebiegło szybko i intensywnie, ale Jennifer jest szczęśliwa ”. – podaje jedno ze źródeł.

2021 Czerwiec 
Jennifer i Ben zaczynają myśleć o przyszłości. „To nie jest przypadkowy związek” – podało źródło. „Traktują to poważnie i chcą, aby było trwałe”.

2021 Lipiec
Jak donosi źródło, rodziny Jennifer i Bena świetnie się dogadują. Zakochani spędzają ze sobą każdy wolny czas i swój związek traktują priorytetowo. Kochają się i wspierają nawzajem.

2021 Sierpień

Ben został przyłapany na oglądaniu pierścionków zaręczynowych w sklepie jubilerskim Tiffany & Co. Do Afflecka dołączył syn Samuel i jego matka Chris Boldt.

 

2022 Kwiecień
Zaręczyny! W ekskluzywnym filmie opublikowanym w osobistym biuletynie, Lopez ogłosiła, że ona i Affleck po raz kolejny się zaręczyli. Jennifer pokazała nowy pierścionek zaręczynowy – bladozielony diament o szlifie szmaragdowym.

2022
Jennifer ujawnia, że Affleck oświadczył się jej po raz drugi, gdy brała kąpiel z bąbelkami.
„Czy kiedykolwiek wyobrażałeś sobie, że twoje największe marzenie może się spełnić?” – napisała. „W sobotnią noc, gdy byłam w moim ulubionym miejscu na ziemi (brałam kąpiel z bąbelkami), mój ukochany uklęknął na jedno kolano i oświadczył się. Byłam całkowicie zaskoczona. Śmiałam się i płakałam jednocześnie. Powiedziałem TAK, oczywiście, że TAK”.- wyznaje Jennifer

2022 Lipiec 
Jennifer i Affleck pobierają się w Las Vegas. Z deklaracji Jennifer i rejestru małżeństw hrabstwa Clark wynika, że gwiazda przyjęła nazwisko męża – teraz nazywa się Jennifer Lynn Affleck. Po skromnym ślubie para szykuje huczne wesele.

Zobacz również: Jennifer Loppez i Ben Affleck po skromnym ślubie szykują się do hucznego wesela

2022 Sierpień
Zakochani po raz drugi ślubowali sobie miłość w obecności dzieci, rodziny i przyjaciół. Wesele trwało aż trzy dni! Rozpoczęło się kolacją w piątek, a zakończyło grillem i piknikiem w ogrodzie w niedzielę.

 


źródło: Bazaar