Go to content

FESTIWAL ODDECHU #2 – takiego programu wydarzeń jeszcze nie było! 21-23 stycznia w warszawskiej Elektrowni Powiśle

Festiwal Oddechu to 3-dniowe wydarzenie mające na celu promocję pracy ze świadomym oddechem i edukację na temat roli oddechu w codziennym życiu. Festiwal Oddechu skupia w jednym miejscu wybitnych twórców autorskich metod rozwoju osobistego, certyfikowanych praktyków pracy z oddechem, ciałem i umysłem. 

Tematem przewodnim Festiwalu jest oddech, czyli najważniejsza, życiodajna czynność człowieka. Oddech oddziałuje na ciało, umysł, emocje i duszę. Posiada moc transformacji. To nieświadoma czynność wykonywana automatycznie. Jednak uświadomiony oddech staje się narzędziem do pracy z ciałem, umysłem i emocjami. Może być lekarstwem i wsparciem w trudnych sytuacjach.

Misją Festiwalu Oddechu jest zaprezentowanie szerokiego wachlarza metod wsparcia oraz holistycznego, naturalnego dbania o zdrowie fizyczne i psychiczne. Rozwoju i życia w harmonii. Festiwal Oddechu łączy pokazy technik praktycznych z wykładami i prelekcjami.

Dlaczego Festiwal Oddechu jest potrzebny?

 • wszyscy potrzebujemy oddychać świadomie i głęboko, szczególnie teraz, w tych
  trudnych czasach
 • negatywny wpływ chronicznego stresu, w którym żyjemy
 • jesteśmy spięci, zmęczeni i rozdrażnieni
 • brakuje nam świadomego odpoczynku i relaksu
 • oddychamy płytko i nerwowo
 • nie znamy technik i praktyk oddechowych

Druga edycja Festiwalu Oddechu zaprasza uczestników do jeszcze głębszego spotkania z własną obecnością oraz przyjrzenia się kolejnym możliwościom, które przynosi nam dzisiejszy świat.

Na 3 poziomach industrialnej Elektrowni Powiśle przywitamy:

 • 30 prelegentów, wykładowców, twórców, organizatorów przestrzeni warsztatowej
 • 38 spotkań, które odmienią nasze życie, a na pewno dadzą nam garść pozytywnej energii
 • 60 marek, które przygotowały na ten weekend specjalne produkty
 • 36 godzin wysoko wibracyjnej energii, która wesprze nasz dobry start w Nowy Rok 2022

W trakcie 3 dni Festiwalu w programie SCENY GŁÓWNEJ znajdą się m.in.: Ceremonia Kakao, napoju, którym był bogactwem i tradycją Majów. Podczas uroczystego otwarcia Festiwalu połączymy celebrację kakao z dźwiękami i głęboką medytacją prowadzoną przez Rimę Sadurską – Siostrę Ptaków. Didżejski set będzie towarzyszyć nam podczas głębokiej sesji oddechowej Satori Session: PSYCHEDELIC BREATH®, którą poprowadzi Malwina Kośka. Nie zabraknie śmiechu i dobrej zabawy w wersji terapeutycznej. Piotr Bielski zabiera nas w podróż – 108 minut blasku w oczach i zachwytu nad istotą bycia w tu i teraz. Celestyna Osiak zaprasza nas do wejścia w Nowy Rok w przyjaznej i wspierającej relacji z naszą Duszą.

Brzmi zaskakująco? To najważniejszy partner w naszym życiu, prawdziwie na zawsze 🙂 Festiwal Oddechu dba kompleksowo o wszystkie aspekty naszego dobrostanu. Nie zabraknie spotkań poświęconych pracy z ciałem takich jak Joga, autorska metoda ćwiczeń i masażu ciała i twarzy Facegroovin’, Body Movement prowadzony przez Kasię Bigos czy Ciałopozytywność w pięknym prowadzeniu Oliwi Misztur.

Partnerem Festiwalu Oddechu #2 jest Fundacja Małgosi Braunek Bądź, która przygotowała 3 specjalne panele prowadzone przez Orinę Krajewską, Elżbietę Dudzińską oraz Asię Jakubowicz.

Przedsprzedaż biletów na wydarzenia odbywające się w ramach Festiwalu Oddechu #2 już trwa na platformie Jestem Slow (https://jestemslow.pl/wydarzenia/festiwaloddechu). Każde wydarzenie ma limitowaną liczbę uczestników, warto zaplanować weekend 21-23 stycznia z wyprzedzeniem i już dzisiaj zajrzeć do bogatego programu wydarzeń podczas Festiwalu Oddechu #2.

Organizacja: Fundacja Grupy Slow na rzecz rozwoju i promocji trendu slow w Polsce oraz Slow Sp. z o.o.
Partner strategiczny: Elektrownia Powiśle
Partner wydarzenia: Fundacja Małgosi Braunek Bądź
Partner SCENY KIDS: Sensorysie
Miejsce: Warszawa, Elektrownia Powiśle (poziom -1, +3 i +4)
Termin: 21-23 stycznia 2022 r.

Social media: 
wydarzenie na Facebook: Festiwal Oddechu #2
fb.com/JestemSlow
instagram.com/JestemSlow