Go to content

6 naturalnych, żyjących w zgodzie ze sobą i swoim wyglądem kobiet. Bierzemy z nich przykład

Media społecznościowe, bez których wiele z nas nie potrafi się obejść, kreują idealny obraz świata. To właśnie wizerunek, perfekcyjnie wykonany make-up i modne ubrania są kluczem do sławy i sukcesu. Może trudno w to uwierzyć, ale prawie 3/4 kobiet nie wyobraża sobie wyjścia z domu bez zatuszowania niedoskonałości na twarzy. Choć polskie gwiazdy na czerwonym dywanie zachwycają perfekcyjnie dopracowanym wyglądem, to coraz więcej z nich, na co dzień, w życiu prywatnym, stawia na naturalność. Możemy podziwiać ich naturalne rysy twarzy, rozświetloną cerę, subtelne piegi, czy zmarszczki.

Nowy trend promujący „prawdę” i delikatność zdobywa na popularności. Choć jeszcze dla wielu z nas zrezygnowanie z podkładu, maskary czy różu jest wyrzeczeniem to 5. maja, kiedy obchodzony jest Dzień bez Makijażu, warto postawić na naturalność. Zdjęcia gwiazd, bez upiększania budzą zachwyt, podziw i uznanie. Oto 6 naturalnych, żyjących w zgodzie ze sobą i swoim wyglądem kobiet. Bierzemy z nich przykład.

OLGA FRYCZ

 

Screen z Instagrama /pravana / tojafrycz

Ceni naturalność, delikatność i wygodę. Znana z tego, że troszczy się o środowisko i walczy o naszą planetę. Olga jest świadomą konsumentką, która w mediach społecznościowych promuje ekologiczny styl życia. Nieustannie udowadnia, że życie w zgodzie ze sobą i otaczającym nas środowiskiem nie jest trudne. Kobiety cenią ją za naturalny wygląd i to, że nie udaje kogoś, kim nie jest. Kochają jej urocze piegi, niedbale ułożone włosy i tę autentyczność. Aktorka nie je mięsa, a przejście na wegetarianizm było jedną z lepszych decyzji, jaką podjęła w życiu. W trosce o zdrowie planety stara się nie używać torebek foliowych, nie marnuje jedzenia, a w lumpeksach potrafi znaleźć prawdziwe perełki.

AGNIESZKA CEGIELSKA

Screen z Instagrama /pravana / agnieszkacegielska

Żyje w bliskości z naturą i docenia smak naturalnego jedzenia. Uwielbia kontakt z przyrodą i stara się zawsze wsłuchiwać w swój organizm. Promuje zdrowy styl życia i pokazuje, że obcując z naturą otrzymuje od niej więcej niż oczekuje. Kocha jedzenie, które ma uzdrawiającą moc, smak ziół i przypraw. Agnieszka od lat jest miłośniczką Ajurwedy, tradycyjnej medycyny indyjskiej. W pełni akceptuje siebie, docenia swoją delikatność i subtelność. Kocha siebie taką jaką jest, dlatego pokazywanie się bez makijażu nie jest dla niej żadnym wyzwaniem.

MONIKA MROZOWSKA

Screen z Instagrama /pravana / monikakingamrozowska

Jak powiedziała – stara się żyć tak, aby tutaj na ziemi zostawić po sobie jak najmniejszy bałagan. Jeśli nie musi nie korzysta z samochodu, wybiera spacer, nawet długi. Z pasją angażuje się w akcje związane z edukacją żywieniową. Proponuje zdrowe, smaczne i oczywiście bezmięsne potrawy – Monika od 20 lat jest wegetarianką. Należy do grona kobiet, które cenią swój naturalny wygląd i pokazują, że życie bez makijażu jest możliwe. Udowadnia, że nawet po nieprzespanej nocy, z maluszkiem przy piersi, można wyglądać pięknie, bo naturalnie.

BEATA SADOWSKA

Screen z Instagrama /pravana / beata_sadowska_official

Znana dziennikarka, propagatorka zdrowego stylu życia i ekologii. Kobieta, która na co dzień się nie maluje, bo po prostu lubi siebie bez makijażu. Puder, maskara czy róż, kojarzą jej się bardziej z obowiązkiem niż przyjemnością. Uwielbia jak jej skóra oddycha. Do tej pory do prania używa wyłącznie płynu własnej produkcji, a do czyszczenia stosuje ocet jabłkowy i kwasek cytrynowy. Zamiast smażenia, gotuje na parze, a słodycze zastępuje suszonymi owocami.

ZOFIA ZBOROWSKA

Screen z Instagrama /pravana / zborowskazofia

Wielokrotnie udowodniła, że w pełni akceptuje siebie taką jaką jest. Do samoakceptacji zachęca również inne kobiety. Promuje wegetarianizm, walczy o prawa zwierząt i dba o środowisko. Używa wyłącznie kosmetyków nietestowanych na zwierzętach. Nie zwraca uwagi na to jak wyszła na zdjęciu i nie przejmuje się opiniami innych. Nie wstydzi się pryszczy czy przebarwień na twarzy, chętnie wspiera ciało pozytywność i kobiety.

PAULINA WYKA

Screen z Instagrama /pravana / paulinawyka

Kilka lat temu przerwała karierę modelki by poświęcić się wychowaniu dzieci. To dla nich zrezygnowała ze światowej sławy, bo rodzinę stawia na pierwszym miejscu. Fanki uwielbiają ją za naturalność i autentyczność. Promuje karmienie piersią, także w miejscach publicznych, pokazuje prawdziwe oblicze macierzyństwa. Dużą wagę przywiązuje do zbilansowanej diety, świadomie wybiera produkty i dba o pielęgnację swojego ciała.