Go to content

„Dzięki tobie jestem dumna z tego, jakim jestem człowiekiem… Twoje piękno skrywa się w twojej mądrości”. Akcja „Dziękuję Ci Mamo”

Fot. iStock / MagMos

Mamo! W końcu dojrzałam do tego, aby otwarcie przyznać, że dzięki Tobie jestem dumna z tego, jakim jestem człowiekiem. To Twoja i wyłącznie Twoja zasługa! Jesteś najpiękniejszą osobą, jaką znam i jestem dumna z tego, że to właśnie ja trafiłam na taką Mamę.

Twoje piękno skrywa się w Twojej mądrości, którą mi przekazałaś, za co bardzo Ci dziękuję. Twoja mądrość to nie tylko wypowiadane do mnie słowa, ale przede wszystkim Twoje gesty, sposób bycia i podejście do wszystkiego, co Cię otacza. To te, z pozoru milczące dowody mądrości nauczyły mnie być pięknym człowiekiem i przemówiły do mnie bardziej niż tysiąc wypowiedzianych zadań.

To Ty byłaś od zawsze dla mnie inspiracją do tego, aby pięknie żyć. Swoim sposobem bycia, patrzeniem na świat i podejściem do drugiego człowieka uświadomiłaś mi, że najważniejsze to żyć w zgodzie z samą sobą, swoimi wartościami i przekonaniami. Podziwiam w Tobie to, że choćbyś nie wiem, w jaką podróż wyruszała, nigdy nie tracisz z oczu takich drogowskazów jak prawda, szczerość i autentyczność. Owszem, wiem, że czasami być może dzięki tym, tak deficytowym cechom charakteru, trudniej jest Ci dotrzymać tempa światu, ale kiedy docierasz już na miejsce, nieco później niż inni, uśmiechasz się, bo wiesz, że po drodze nie zgubiłaś czegoś najważniejszego: siebie.

Jest w Tobie wielkie ciepło, które niesamowicie przyciąga drugiego człowieka, całkiem tak, jakby chciał ogrzać się Twoją dobrocią, serdecznością i delikatnością. Dziękuję Ci za to, że pokazujesz mi każdego dnia, że  w tym, kim się jest,co się robi, wbrew wszystkiemu i wszystkim, wbrew otaczającego nas złu, można być po prostu dobrym człowiekiem!

To dzięki tysiącom odbytych z Tobą rozmów i obserwacjom wiem, że najważniejsze co mamy w życiu, to swoją autentyczność, zamkniętą we wrażliwej i niezwykle empatycznej duszy. Że nie zawsze trzeba się ścigać, rozpychać łokciami czy biec przed siebie, robiąc to na oślep. Patrząc na Ciebie wiem, że warto żyć w zgodzie z sobą i iść w swoim tempie. Bo prędzej czy później dotrzemy tam, gdzie chcemy. Być może się nieco spóźnimy i nie będą już na nas czekać, być może coś stracimy, ale najważniejsze jest to, że po drodze nie zgubimy swojej pięknej, wrażliwej duszy, bez której, patrząc w lustro, widzimy tylko odbicie, choć bardzo chcielibyśmy zobaczyć człowieka.

Wiesz, dziękuję Ci, że przy każdorazowym spojrzeniu w lustro patrzę na siebie z dumą, bo wiem, że jestem człowiekiem, który czuje, kocha, wzrusza się i jest dumny z tego, że zawsze, bez względu na okoliczności jest po prostu sobą. Dziękuję Mamo!

Katarzyna Kocjan


Akcja „Dziękuję Ci, Mamo”

Trwa  nasza akcja: „Dziękuję Ci, Mamo”, w której zachęcać was będziemy do przesyłania nam listów, które chciałybyście wysłać swojej mamie. My opublikujemy najpiękniejsze  z nich oraz nagrodzimy te najlepsze!

Zadanie konkursowe: jeśli chcesz wziąć udział w akcji „Dziękuję Ci, Mamo”, prześlij do nas swój list, napisz o tym, za co jesteś wdzięczna swojej mamie, za co chcesz jej podziękować. Na wasze prace czekamy pod adresem: kontakt@ohme.pl. Najciekawsze z nich opublikujemy i nagrodzimy.

Prosimy o dołączenie do wiadomości poniższego oświadczenia:

Oświadczam, że jestem autorem nadesłanej pracy konkursowej oraz wyrażam zgodę na jej publikację przez portal Oh!me.
Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez Organizatora swoich danych osobowych uzyskanych w związku z organizacją Konkursu, wyłącznie na potrzeby organizowanego Konkursu, zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Akcja potrwa od 19 maja do 31 maja. Wyniki zostaną opublikowane do dnia 07 czerwca 2017 roku na stronie www.ohme.pl

Nagrody:

5 x Remington Prostownica Air Plates S7412

Remington

Prostownica Air Plates posiada unikalny system podwieszanych płytek, zapewniający ich maksymalne przyleganie podczas kontaktu z włosami. Technologia Cool Touch sprawia, że nienagrzewająca się obudowa daje większą kontrolę i lepsze rezultaty. Zawierające 10 razy więcej powłoki ceramicznej* płytki Black Titanium Ceramic gładko suną po włosach, zapewniając im jedwabistą gładkość na długi czas.

S7412_-_AirPlates_Straightener

5 x Niezbędnik marzeń sennych

LOGO JANPOL 10 cm_szer

Codzienne układanie się do snu wydaje się być rutynową czynnością. Ale może właśnie dlatego ciągle jesteś niewyspana? Spróbuj tej chwili dodać odrobinę przyjemnego ceremoniału. „Niezbędnik marzeń sennych” to zestaw, który uprzyjemni wieczorne układanie się do snu. Znajdziesz w nim m.in. poradnik „Twoje uśmiechnięte poranki”, inspirujące magnesy na każdy dzień tygodnia, świecę zapachową i… Przekonaj się sama 🙂

nagroda_niezbednik marzen sennych

5 x zestaw kosmetyków marki Lirene

LireneKażdy z zestawów składa się z: Lirene C+ DPRO Vitamin Energy (krem na dzień, żel pod prysznic i serum) wchodzących w skład  nowoczesnej linii kosmetyków stworzonej przez Ekspertki Laboratorium Naukowego Lirene z myślą o potrzebach kobiecej skóry po 30. roku życia. Dzięki potrójnemu kompleksowi witamin C + DPRO + E, działa odmładzająco i wzmacniająco, skutecznie chroniąc DNA komórek i walcząc z pierwszymi oznakami starzenia

lirene

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ.