Go to content

Co dla ciebie stanowi przeszkodę w osiągnięciu szczęścia? Dowiedz się na podstawie twojego znaku zodiaku

Bywa, że w naszym życiu, naszym zachowaniu, są rzeczy, które ewidentnie przeszkadzają nam w osiągnięciu szczęścia. Przekonania, które nas niszczą i nie pozwalają ruszyć z miejsca, sprawiają, że kurczowo trzymamy się tego, co znamy, a co jednak nam szkodzi. Jak się z tego wyrwać, co jest tym, co nas blokuje? Coś na ten temat mówią horoskopy, ciekawe, czy wam się sprawdza?

Baran

Barany są żądne przygód i niezależne, nie mają problemu z samodzielną wyprawą w nieznane. Bywa, że zupełnie nie radzą sobie  z rutyną i skupieniem, które są niezbędne do osiągnięcia ich głównych życiowych celów. Baran musi zrezygnować z idei, że życie ma być nieprzerwanym montażem filmowym, gdzie każdy dzień jest inny i bardziej ekscytujący niż poprzedni. Warto nauczyć się odnajdywać radość z nowych przygód, których można doświadczać także w byciu w danej sytuacji przez dłuższy czas, a nie uciekania w ponownie w nieznane.

Byk

Byk powinien pozbyć się przekonanie, że każdy, kto próbuje się do niego zbliżyć, ma zamiar go oswoić lub zmusić do zrezygnowania z niezależności, którą tak bardzo kocha. Bądź otwarty na innych, nie zakładaj z góry, że ten, kto ciebie pokocha, będzie chciał na siłę cię zmienić. Tak wcale nie musi być.

Bliźnięta

Bliźnięta mają trudności z podjęciem decyzji, chcą realizować każdy projekt, który wpada im do głowy. Zmieniają swoje zainteresowania i hobby tak, jak inni zmieniają ubrania. Jednak aby się rozwijać, Bliźnięta muszą pozbyć się poczucia winy, które nimi targa. Kogo obchodzi, co myślą inni? Ciesz się swoją energią i kreatywnością.

Rak

Raki mają niesamowitą zdolność kochania ludzi, ale bardzo łatwo je zranić. Dlatego muszą nauczyć się puszczać tych, których spotkali w przeszłości, a którzy ich nie kochali. Powinni patrzeć w przyszłość, by trafić na kogoś z kim będą szczęśliwi.

Lew

Lew ma dużą potrzebę bycia docenianym przez innych, by czuć się pewnym siebie. Warto jednak budować swoją wartość w oderwaniu od opinii i zachwytów innych. Docenić to, kim ja jestem.

strona 1 z 2
druga część artykułu na następnej stronie

Fot. iStock/Avesun

1/1 Co dla ciebie stanowi przeszkodę w osiągnięciu szczęścia? Dowiedz się na podstawie twojego znaku zodiaku

Panna

Każda Panna powinna pozbyć się przekonania, że wszystko musi być zaplanowane i uporządkowane, zanim będzie idealne. Trochę spontaniczności byłoby dla Panny bardzo zdrowe! Bądź przez większość czasu sobą, ale gdy nadarzy się okazja, naucz się być trochę lekkomyślna.

Waga

Wagi powinny zapanować trochę nad swoją empatią. Osoby spod tego znaku swobodnie reagują na potrzeby emocjonalne innych ludzi uwielbia pomagać swoim bliskim, rozwiązywać problemy. I chociaż jest to dobra cecha, może być bardzo wyczerpująca. Pod koniec dnia Wagi powinny pomyśleć o sobie i o siebie umieć się zatroszczyć.

Skorpion

Skorpiony muszą zrezygnować z nieustannej potrzeby udowadniania swoich racji, zwłaszcza gdy robią to kosztem swoich związków, psując najważniejsze dla siebie relacje. Zapamiętaj – w ten sposób nigdy nie wygrasz.

Strzelec

Strzelcy to mistrzowie flirtów i romansów. Cóż, trudno zrezygnować z czegoś, w czym jest się dobrym, ale kiedy swoim zachowaniem krzywdzisz innych ludzi, zastanów się, co tak naprawdę jest dla ciebie najważniejsze.

Koziorożec

Tymczasem Koziorożce powinny trochę ściągnąć z siebie ochronnej powłoki, dopuścić do siebie innych ludzi i ich uczucia. Pozwól im się zbliżyć, nikt nie chce cię zdominować.

Wodnik

Wodnik powinien odpuścić sobie przekonanie, że najlepiej gdyby wszyscy byli tacy jak on. Zapamiętaj jednak, że ty jesteś wyjątkowy, jedyny w swoim rodzaju, na tym opiera się twoja wartość i każdego człowieka, który wie, kim jest lub kim chce być.

Ryby

Ryby muszą uspokoić zwątpienie w siebie i lęki. Wiemy, że jest to trudne, zwłaszcza dla takich kreatywnych ludzi. Prowadź dziennik miłych rzeczy, które mówią ci inni, wracaj do nich, gdy czujesz się źle. Zapamiętaj – wszyscy kochają Ryby!


źródło: Thoughtcatalogy