Go to content

Czego pragną w związku mężczyźni? Zapytaj go, a powie, co od ciebie chciałby dostać

Fot. iStock/svetikd

Bo właściwie kto powinien o tym wiedzieć lepiej niż oni sami? Dlatego dziś proponujemy wam jedynie tłumaczenie artykułu napisanego przez mężczyznę, który w kilku punktach przywołał, czego panowie pragną i oczekują od związków… Miłej lektury!

Oto niektóre, oczywiste potrzeby mężczyzn:

Wrażliwość

Mężczyźni narzekają często, że ich partnerki nie doceniają ich i nie mówią miłych słów. Termin „męskie ego” jest przecież dobrze znany wszystkim paniom… Chwalcie swoich mężczyzn i doceniajcie ich wysiłek, sukcesy, miłość…  Oni naprawdę lubią słyszeć o tym, że są świetni w łóżku… i nie tylko.

Komunikacja

Często kobiety czują, że ich mężczyznom należą się wskazówki, wyraźne informacje dotyczące tego, czego im brakuje w związku lub co stanowi dla nich problem. Mężczyźni faktycznie potrzebują dobrej komunikacji, jeśli jej brak, szybko się zniechęcają i tracą motywację…

Żyj własnym życieć

Mężczyźni chcą, aby ich partnerki miały własne życie i zachowały własną, odrębną tożsamość. To nie znaczy, że nie kochają cię lub nie interesują się tobą,  ale że chcą będą wspierać cię w twoich działaniach i planach. Miej swoich przyjaciół, własne cele, zajęcia i pasje.

Udane życie seksualne

To jedna z najważniejszych rzeczy, jakiej mężczyźni pragną w związku. Jeśli jesteście dobraną parą pod tym względem, pewnie łatwiej będzie mu przezwyciężać dla was trudności w innych sferach wspólnego życia.

Szacunek

Przeważnie żądają go kobiety, rzadko mówi się o tym, że mężczyźni również potrzebują czuć się szanowani. Tymczasem ten podstawowy czynnik zdrowego związku, powinien występować po obu jego stronach. Szanuj swojego partnera za to, co robi dla ciebie, waszej relacji i rodziny. Powinien czuć, że jego wysiłki są przez Ciebie zauważone.

Szczerość

Większość mężczyzn nie lubi manipulacji, gierek, „podchodów”. Szczerość, wyraźne komunikowanie swoich potrzeb i oczekiwań to podstawa udanej relacji. Bądź uczciwa i zaufaj człowiekowi, którego wybrałaś.

Komfort

Napięta, nerwowa atmosfera w domu nie sprzyja dobrej relacji między partnerami. W domu chcesz przede wszystkim być zrelaksowany, a przebywanie z bliską osobą ma łagodzić twój stres.


 

Na podstawie: happylifereport.com