Go to content

Cokolwiek robisz w życiu, wybieraj siebie i własną drogę – KONKURS

Ile razy słyszałaś, że zmiany są tylko dla odważnych? Że jesteś za słaba, żeby sięgać w życiu po więcej… Tak, jesteś mistrzynią w umniejszaniu swoich sukcesów, w odbieraniu sobie prawa do odpuszczania, robieniu mniej, czasem odłożenia na później. Bo wydaje Ci się, że już nic dobrego Ciebie nie spotka, a Ty przecież masz życie może nie takie jak sobie wyobrażałaś, ale po co więcej?

Przyzwyczaiłaś się, że najpierw jest cała lista ważniejszych osób i spraw, potem mniej ważnych, a potem… Ty. Ale już dosyć, mamy dla Ciebie bardzo dobrą wiadomość: niezależnie od tego w jakiej sytuacji dziś jesteś, gdzie jesteś, co robisz, jeśli jest nie po Twojej myśli – możesz to zmienić. Nawet jeśli czujesz to pod skórą, jakaś myśl nie daje Ci spokoju – to znaczy, że musisz działać. Nie od razu musisz podbijać świat, zacznij mniejszymi krokami, od swojego mieszkania, domu – ale zacznij! Codziennie jeden krok do zmiany. Jeśli trudno o motywację – mamy dla Was budującą akcję, bo i okazja ku temu jest wyjątkowa. Krystyna Janda, wspaniała aktorka, reżyserka, producentka, matka – kończy 70 lat. O sile, odwadze, samodzielności, swojej drodze do dobrego życia, chociaż niejednokrotnie bardzo wyboistej, ale swojej – wie wszystko!

Listy.

Jeśli jesteś kobietą, która ma za sobą historię, kiedy odważyła się pójść swoją drogą, postawić na siebie, na swoje szczęście, święty spokój a może wręcz przeciwnie – chciała zacząć swoje życie po swojemu, w zgodzie ze sobą – napisz do nas inspirujący dla innych kobiet list. Wszystkie listy opublikujemy, a dodatkowo nagrodzimy 3 najbardziej inspirujące listy wyjątkowymi nagrodami od Krystyny Jandy!

Na listy czekamy pod adresem [email protected]

REGULAMIN AKCJI – TUTAJ

Nagrody w akcji.

3 x 2-osobowe zaproszenie na wyjątkowy spektakl Krystyny Jandy (do wykorzystania od lutego 2023 r.) oraz zestaw MY CLINIC Krystyna Janda.


„My way” w Teatrze Polonia

MY WAY to wieczór przygotowany przez Krystynę Jandę z okazji jej 70. urodzin. Opowieść o jej wczesnych latach, początkach kariery, przyjaciołach, budowie Teatru Polonia i Och -Teatru. Wspomnienia i aktualności w formie monologu scenicznego.

My Clinic – produkty przeznaczone dla kobiet: 50+, 60+ oraz 70+

Krystyna Janda My Clinic to linia innowacyjnych, przeciwzmarszczkowych kosmetyków o ponadprzeciętnej skuteczności działania na skórę. To profesjonalne produkty stworzone, by każda kobieta mogła cieszyć się spektakularnymi efektami terapii zimnem – odmłodzeniem wyglądu skóry, jej młodzieńczym blaskiem, poprawą jędrności oraz redukcją zmarszczek. Niezwykła skuteczność udowodniona została w laboratorium badawczym.

Podstawą receptury każdego produktu jest ICE TREATMENT COMPLEX, czyli specjalna substancja uzyskana w wyniku połączenia starannie wyselekcjonowanych składników aktywnych, olejów oraz ekstraktów z roślin. Preparaty zostały wzbogacone o Komórkowy System Młodości. Składnik został wyekstrahowany z komórek macierzystych orchidei japońskiej. Jego zadanie jest proste: przywrócić komunikację między komórkami skóry tak, aby mogła ona skuteczniej wdrożyć procesy regeneracyjne. Na liście składników kremów z linii Kriology znajdziemy także wodę ze szwajcarskiego lodowca (wspomaga nawilżenie dzięki obecności drogocennych minerałów) oraz Diamentową Technologię Aktywacji, dzięki której składniki odżywcze jeszcze szybciej przenikają do skóry.

W skład zestawu dla laureatki wchodzi: