Go to content

Co Ty powiesz by z QCZAJ’em wnet polecieć w ciepłe kraje?

Wakacje z QCZAJ’em – kolejny sposób na dobre zaopiekowanie się sobą. „Ukochoj się!” więc i spędź to lato w towarzystwie najbardziej pozytywnego trenera. Już w Dzień Dziecka wystartuje wyjątkowe wyzwanie, na końcu którego czekać będzie nie tylko poprawa zdrowia, wyglądu i nowy styl życia, ale też wspaniała nagroda.  

Qczaj nie tylko trenuje nasze ciała. Od lat na co dzień wspiera nas w trudnych momentach, dla wielu Polek stał się powiernikiem i przyjacielem. Jeśli i Tobie na samą myśl o nim śmieje się buzia, jeśli i Ty masz ochotę zrobić coś tylko dla siebie, Qczaj wychodzi Ci na przeciw. Do dzieła!

Start WAKACJI z QCZAJ’em już 1 czerwca! Przyjdź na trening o 19:00 – QCZAJ opowie jak będzie wyglądało WYZWANIE. W QCZAJ’owym WYZWANIU wygrywa każdy – ale nagroda główna jest jedna! – indywidualny wyjazd z QCZAJ’em na egzotyczne wakacje! – Tylko QCZAJ i Ty… możesz zabrać przyjaciółkę/przyjaciela …. lub męża/żonę .

Trening będzie na Facebook’u QCZAJ i na stronie qczaj.pl/wydarzenia

  • Nagroda główna to wczasy z QCZAJ’em w 4* Hotelu z All Incl na Malcie, z przelotem z Warszawy

  • Wspólnie spędzony czas z QCZAJ’em, wypoczynek i treningi.

Wyzwanie trwa do końca sierpnia. W czasie Wzywania trzeba trenować z QCZAJfitness oraz stosować dietę z QCZAJdiety w okresie minimum 2 miesięcy. Na stronie qczaj.pl od 1 czerwca będzie dostępny dzienniczek Wyzwania w którym będzie można zapisywać swoje postępy i wstawiać zdjęcia ulubionych potraw z QCZAJdiety. Raz w tygodniu należy podzielić się swoimi wynikami na Facebooku lub Instagramie. Osoby których motywacja i metamorfoza będzie największa zostaną wybrane przez Jury konkursowe do finałowej 10. Nagrodę główną przyznają w głosowaniu fani QCZAJ’a

Pierwsza dziesiątka otrzymuje dostępy do QCZAJfitness i QCZAJdiety na okres od 3 miesięcy do 1 roku, oraz zestawy suplementów QCZAJnatura. Mamy również wiele innych nagród od partnerów konkursu.

Każdy uczestnik wygrywa lepszą zdrową formę a także voucher o wartości 200 PLN do wykorzystania na wakacje z Exim Tours.