Go to content

„Chcesz uporządkować swoje życie? Uporządkuj przestrzeń wokół siebie”. Ruszamy z nową akcją

Fot. iStock / Delpixart

Siadasz na kanapie, patrzysz na to, co cię otacza i… Albo oddychasz z ulgą albo przepełnia cię frustracja. Jak jest u ciebie? Masz czasem wrażenie, że chciałbyś uciec, wyprowadzić się i zacząć jeszcze raz żyć lżej, spokojniej, w harmonii? Miewasz takie myśli? Może nachodzą cię wtedy, gdy dopada cię chandra, gdy coś nie układa się w związku, pracy, w relacjach z rodziną, a na domiar złego z szafy wysypuje się na ciebie stos ubrań?

Wydaje się, że nagle ich waga pomnożyła się do wagi emocjonalnego słonia, choć to nadal tylko kilka bluzek.

Znamy to doskonale i wiemy, że bez względu na to czy postanowisz zostać minimalistką, perfekcyjną panią domu czy japońską mistrzynią porządkowania przestrzeni – takie wielkie odgracanie życia ma zbawienny wpływ. Również na to, jak wiele bałaganu mamy w myślach.

Dlatego ruszamy z naszą nową akcją, „Chcesz uporządkować swoje życie? Uporządkuj przestrzeń wokół siebie”. Bądźcie z nami i zróbcie ten pierwszy krok. Partnerem naszej akcji jest Curver, dzięki któremu czekają na was wspaniałe nagrody.

Gotowe?

Wyzwanie pierwsze:

akcja porzadkowanie curver

Rozejrzyj się. Zapisz na kartce:

  • co naprawdę chcesz zmienić?
  • co najbardziej ci przeszkadza?

Co trzeba zrobić?

Przez najbliższe dwa tygodnie będziemy przygotowywać dla Was wskazówki, jak uporządkować swoją przestrzeń i uwolnić głowę. Zróbcie swój plan wielkiego sprzątania i korzystajcie z naszych podpowiedzi. Pod artykułami publikowanymi w ramach akcji, piszcie, co udało wam się zrobić, co planujecie i oczywiście, jak się z tym poczułyście. Żeby żyło się lekko warto odpiąć odrobinę ciężarów, które nosimy!

Najfajniejsze komentarze nagrodzimy 🙂 Jak zawsze będziemy brać pod uwagę waszą aktywność i zaangażowanie w zmiany.

Akcja trwa od 17.05.2017 do 31.05.2017 roku. Wyniki zostaną opublikowane na stronie Oh!me do dnia 10.06.2017 roku

Nagrody:

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

8 x zestaw koszy Knit, składający się z kosza na bieliznę KNIT 57l oraz kosza do magla KNIT 40l

Linia produktów Knit jest nowoczesną kolekcją o unikatowym designie, nawiązując do modnego trendu robienia na drutach. Tkana struktura oraz dbałość o detale dodaje jej emocjonalnego i artystycznego charakteru, a wytrzymały materiał zapewnia wysoką funkcjonalność. Stylowe kosze na bieliznę w szczególności pomagają zachować porządek w łazience czy pralni, dodając jednocześnie tym wnętrzom niesamowitego uroku.

curver

Regulamin akcji dostępny jest tutaj.