Lifestyle Zdrowie

Chcesz przeprowadzić wiosenny detoks? Poznaj 8 mitów dotyczących oczyszczania organizmu

Redakcja
Redakcja
17 maja 2018
Fot. iStock/RossHelen
Następny

Wiosna w pełni, a my z coraz większym zacięciem sięgamy po różnego typu diety, kombinując, jak wrócić do formy przed latem. Ćwiczymy, wchodzimy z klimatyzowanych pomieszczeń na świeże powietrze, zmieniamy styl życia i często sięgamy po detoks, aby ułatwić organizmowi wyrzucenie szkodliwych dla niego substancji.

Co prawda nasze ciała potrafią samodzielnie się oczyszczać, bo przecież od tego mamy skórę i umiejętność pocenia się, na pełnych obrotach pracują nerki, wątroba i jelita. Te organy pozwalają pozbyć się toksyn, które w nadmiarze są bardzo szkodliwe. Oczywiście usunięcie wszystkich nie jest możliwe i dlatego sięgamy po detoks, chcąc dopomóc organizmowi w tym zadaniu.

Zanim jednak na dobre rzucimy się do drastycznych zmian i ograniczeń, warto wiedzieć, co jest prawdą, a co jedynie mitem dotyczącym skuteczności detoksu.

8 mitów dotyczących detoksu

1. Detoks zwalcza wszelkie toksyny

Detoks nie eliminuje wszystkich toksyn, bo to organizm oczyszcza się sam. Część szkodliwych substancji rozpuszczalna jest jedynie w tłuszczach, które magazynowane są w ludzkim ciele i tego żaden detoks nie jest się w stanie pozbyć. My możemy w tym jedynie pomóc, stosując oczyszczanie i przy tym konsekwentnie zmieniając tryb życia na zdrowszy. Póki co nie ma żadnych rzetelnych badań, które potwierdziłyby by ze stuprocentową pewnością, że detoks naprawdę działa tak, jak jest zachwalany.

2. Głodówka jest świetnym sposobem na detoks

To jeden z tych mitów, które naprawdę są bardzo szkodliwe. Głodówka, czyli rezygnacja na jakiś czas z pokarmów lub bardzo restrykcyjna dieta sprawia, że organizm jest osłabiony. Mądrzej jest ograniczać niezdrowe produkty na rzecz tych lepszych i w ten sposób ograniczyć ilość, aby organizm stopniowo przestawić na mniejszą podaż energii i składników odżywczych. Głodówka grozi poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi.

3. Detoks nie wymaga przygotowań

Detoks wymaga odpowiedniego podejścia, stopniowego zmniejszenia i eliminacji z jadłospisów ciężkostrawnych potraw, alkoholu, czerwonego mięsa, wysoko przetworzonych produktów, nabiału, zmniejszenia ilości produktów zbożowych. W jego trakcie należy zapomnieć także o  słodyczach, kawie, słodkich napojach, alkoholu. Należy zastąpić je większą ilością surowych gotowanych warzyw i świeżych owoców, pić sporo wody. Do tego potrzeba czasu, aby zrobić to bez szkody dla organizmu. Jednodniowa rewolucja to nie jest dobry początek detoksu.

4. Każdy może sobie zafundować detoks

To również jest nieprawdą. Detoks nie jest dla każdego! Na pewno osoby przewlekle chore, osłabione, kobiety ciężarne, dzieci młodzież oraz osoby w podeszłym wieku nie powinny przechodzić ot tak, nawet na krótkotrwały detoks. Najlepiej skonsultować się z lekarzem i pod jego kontrolą przyprowadzić potrzebne czynności. Problemem jest to, że przy dietach niedoborowych, a detoks jest taką dietą, która jest bardzo okrojona z kalorii, niełatwo jest przewidzieć reakcję organizmu. Możliwe są powikłania pod postacią zaburzeń gospodarki wodno-elektrolitowej, czyli pojawiające się bóle głowy, omdlenia, problemy ze strony serca czy wymioty i ogólne rozbicie.

strona 1 z 2
druga część artykułu na następnej stronie

Lifestyle Zdrowie

Regulamin Akcji „List do dziecka”

Hanna Szczygieł
Hanna Szczygieł
17 maja 2018
fot. iStock
 

Regulamin Akcji „List do dziecka”

WEŹ UDZIAŁ w Akcji „List do dziecka”

§1. Postanowienia ogólne

 1. Organizatorem Akcji pod nazwą „List do dziecka” zwanego dalej „Konkursem”, jest Blum Media
  sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Wiktorii Wiedeńskiej 9a/42, 02-954 Warszawa, zarejestrowany
  w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Rejestrowy pod numerem 0000573762,
  o kapitale zakładowym w wysokości 10 000 złotych.
 2. Konkurs zostanie przeprowadzony na stronie internetowej www.ohme.pl oraz za pośrednictwem mediów społecznościowych Organizatora w okresie 17.05. 2018 – 1.06.2018 roku.
 3. Sponsorami nagród w Konkursie są marki: FoxGames, ziaja, Befado, Floradix, Wydanictwo Adamada, Baltin Hotel  – zwani dalej Sponsorami.
 4. Regulamin stanowi podstawę organizacji Konkursu i określa prawa i obowiązki jego uczestników.
 5. Regulamin Konkursu jest dostępny na stronie internetowej www.ohme.pl. 

§2. Uczestnictwo w Konkursie

 1. Uczestnikami Konkursu mogą być pełnoletnie osoby fizyczne, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych oraz zamieszkałe na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, spełniające warunki określone w Regulaminie.
 2. Uczestnikami Konkursu nie mogą być pracownicy Organizatora i pracownicy Sponsora nagród, jak również ich małżonkowie, dzieci, rodzice oraz rodzeństwo.
 3. Uczestnik zobowiązuje się do przestrzegania określonych w Regulaminie zasad, jak również potwierdza, iż spełnia wszystkie warunki, które uprawniają go do udziału w Konkursie.
 4. Uczestnik oświadcza, że nadesłane zgłoszenie Konkursowe jest jego autorstwa i nie narusza praw autorskich osób trzecich.
 5. Jednocześnie Uczestnik oświadcza, że ma prawo do dysponowania swoim utworem oraz że nie narusza przy tym praw autorskich i majątkowych osób trzecich.

 

§3. Przebieg i warunki udziału w Konkursie

 1. Aby wziąć udział w Konkursie, należy wykonać zadanie konkursowe:
  „Napisz list do swojego dziecka (dzieci) i prześlij go do nas. To może być podziękowanie, dobra rada, a może powiedzenie tego, co nie przechodzi przez gardło ze wzruszenia w ważnych dla was momentach. Wszystko co tylko chcesz i czujesz. Miłość rodzica bywa trudna, a rodzicielstwo to jedno z najbardziej bogatych (i w upadki i wzloty) doświadczeń w życiu. To może być list „na tu i teraz” lub taki, który chciał(a)byś, żeby twoje dziecko przeczytało w przyszłości. Czasem taki list do bliskiej osoby pomoże nie tylko jej, ale też tobie.Wybrane listy opublikujemy. A spośród nich wybierzemy laureatów”

  List przesyłajcie na adres [email protected] z dopiskiem „List do dziecka” oraz informacją, jak chcecie zostać podpisani.

  Prosimy o dołączenie w treści wiadomości poniższego oświadczenia:
  Oświadczam, że jestem autorem nadesłanej pracy konkursowej oraz wyrażam zgodę na jej publikację przez portal Oh!me.
  Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez Organizatora swoich danych osobowych uzyskanych w związku z organizacją Konkursu, wyłącznie na potrzeby organizowanego Konkursu, zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

 2. Za moment dokonania zgłoszenia Konkursowego w sposób określony w ust. 1 uważa się moment, w którym zgłoszenie zostanie zapisane na serwerze pocztowym Organizatora.
 3. Jedna osoba, może wygrać jedną nagrodę.

 §4. Zasady wyłaniania laureatów Konkursu

 1. Zwycięzcy Konkursu zostaną wyłonieni tylko spośród uczestników, którzy spełniają warunki wymienione w Regulaminie.
 2. 9 laureatów zostanie wyłonionych na podstawie najciekawszej odpowiedzi przez jury, w skład którego wchodzą pracownicy i redaktorzy portalu www.ohme.pl
 3. Wyniki zostaną opublikowane na stronie internetowej www.ohme.pl do dnia 10.06.2018 roku.

 §5. Nagrody w Konkursie i sposób ich przekazania

 1. Laureatami Konkursu zostanie 9 osób, które wybierze jury na podstawie najciekawszej odpowiedzi.
 2. Nagrody:

  NAGRODA I STOPNIA

  1 x rodzinny weekend w Hotelu Baltin*

  Jesień nad morzem jest wspaniała. Powietrze przepełnione jodem, szum fal i ciepłe promienie jesiennego słońca. Dla tych, którzy cenią sobie uroki tej pory roku przygotowaliśmy specjalną ofertę.

  • wyśmienite śniadania w formie bufetu szwedzkiego
  • obiadokolacje z dużym wyborem dań ciepłych i zimnych
  • Wi-Fi
  • darmowy dostęp do basenu, jacuzzi, sauny, łaźni
  • bezpłatne wypożyczenie rowerów
  • nielimitowany dostęp do sali ćwiczeń
  • nieograniczona zabawa w sali Baltinek dla najmłodszych Gości
  • możliwość korzystania z pokoju do gier (X-Box, bilard, piłkarzyki)
  • rozległy ogród z siłownią zewnętrzną oraz dużym placem zabaw

  Wejscie_glowne

  Weekendowy pobyt dla rodziny  Baltin Hotel w zarezerwowanym uprzednio terminie, w okresie 1.10 – 31.12.2018 roku,  z wyłączeniem okresu Świąt Bożego Narodzenia.

  Fot. Materiały prasowe

  Fot. Materiały prasowe

  *Na podstawie art. 30 ust. 1 pkt 2 ustawy z dnia 26 lipca 1991 roku o podatku dochodowym od osób fizycznych (tekst jedn. Dz. U. z 2012 r., poz. 361 z późn. zm.) wydanie nagród, o których mowa w ust.1 powyżej, podlega opodatkowaniu zryczałtowanym podatkiem dochodowym od osób fizycznych. Obowiązek podatkowy ciąży na Laureacie, wygrywającym nagrodę. W celu dopełnienia formalności, należy skontaktować się z organizatorem. Warunkiem wydania nagrody jest uregulowanie zaliczki na podatek dochodowy.

  linia 2px

  NAGRODA II STOPNIA

  3 x zestaw nagród, składający się z:

  1 x gra Pingolo

  Kto zostanie na lodzie? Wesołe pingwiny to niezłe zgrywusy, zawsze gotowe na figle i zabawy. Chowają przed innymi kolorowe jajka. Gracze rzucają 2 kostkami i starają odgadnąć, który pingwin ukrywa jajka w kolorze wskazany przez kostki. Pierwszy gracz, który zbierze na swojej górze lodowej 6 pingwinów wraz z ich kolorowymi jajkami, wygrywa grę. W tej wesołej rywalizacji przydadzą się dobra pamięć i odrobina szczęścia.

  Fot. Materiały prasowe

  Fot. Materiały prasowe

  1 x gra Gobblety

  Chyba każdy z nas grał kiedyś w kółko i krzyżyk. Nikt jednak nie wyobrażał sobie pewnie, że tę prostą grę można nieco ulepszyć i sprawić, że będzie wymagała jeszcze większych umiejętności taktycznych i dawała jeszcze więcej radości! Wydawnictwo Fox Games stworzyło jednak coś niepowtarzalnego – kółko i krzyżyk z możliwością „zjadania” pionków przeciwnika (albo nawet własnych). Zasady są proste – każdy z graczy dostaje 5 pionków w 3 różnych rozmiarach, aby móc pod nimi schować pionki drugiego gracza. Trzeba więc dobrze rozegrać rundę, aby nie zostać zbyt szybko zjedzonym i jednocześnie móc zjeść przeciwnika.

  Gra przeznaczona dla dzieci powyżej 5 roku życia.

  Fot. Materiały prasowe

  Fot. Materiały prasowe

  1 x plecaczek-worek

  Fot. Materiały prasowe

  Fot. Materiały prasowe

  1 zestaw kosmetyków marki ziaja (składający się z: emulsji wodoodpornej dla dzieci spf 25, emulsji wodoodpornej dla dzieci spf 50+,  emulsji wodoodpornej dla dzieci spf30, mleczka dla dzieci wodoodpornego w sprayu spf 30, mleczka dla dzieci po opalaniu)

  01116_ZIAJKA EMULSJA DO OPALANIA DLA DZIECI SPF 25_46826_bs 01114_ZIAJKA EMULSJA DO OPALAN.DLA DZIECI SPF 50+_46822_bs
  01118_ZIAJKA MLECZKO DLA DZIECI PO OPALANIU_SPRAY_46818_bs 01115_ZIAJKA EMULSJA DO OPALANIA DLA DZIECI SPF 30_46824_bs 01117_ZIAJKA MLECZKO DLA DZIECI WODOODPORNE SPF30_SPRAY_46817_bs

  Laureaci otrzymują zestawy kosmetyków Ziaja z serii ziajka, które obejmują niezbędne latem preparaty fotoochronne z SPF 25, 30 i 50 oraz łagodzące mleczko po opalaniu. Ziajka już od pierwszych chwil życia Twojego dziecka troszczy się o zdrową pielęgnację i wspomaga naturalne funkcje delikatnej skóry. Przebadane klinicznie, bezpieczne i skuteczne preparaty ziajka powstały w oparciu o długoletnie doświadczenie w opracowywaniu kosmetyków dla dzieci i niemowląt oraz we współpracy ze specjalistami w dziedzinie pediatrii, dermatologii, alergologii i stomatologii.

  1 x tonik Floradix Kindervital

  Fot. Materiały prasowe

  Fot. Materiały prasowe

  Floradix Kindervital – w trosce o zdrowie Twojego dziecka

  • Zawiera 9 najważniejszych witamin i wapń, które są niezbędne do prawidłowego rozwoju
  • Wapń i witamina D są potrzebne do utrzymania zdrowych kości i zębów
  • Polecany wszystkim dzieciom w okresie wzrostu
  • Produkt w 100% naturalny, smaczny, dzieci go lubią.

  linia 2px

  NAGRODA III STOPNIA

  5 x zestaw nagród składający się z:

  1 x dowolne obuwie tekstylne lub koszulka wybrana przez laureata w sklepie Befado

   242p077  110P311
   251X083  116X234

  1 x zestaw dwóch książek od Wydawnictwa Adamada (zestawy zostaną przydzielone laureatom losowo)

  zestaw nr 1.

  rozowa-walizka.1

  Różowa walizka

  sam-i-watson-przeganiaja-gniew.1

  Sam i Watson przeganiają gniew

  zestaw nr 2.

   o-kamilu-ktory-patrzy-rekami.1

  O Kamilu, który patrzy rękami

   wielka-ksiega-ciemnosci.1

  Wielka księga ciemności

  zestaw nr 3.

  zwierzeta-wokol-nas-przeciwienstwa.1

  Zwierzęta wokół nas. Przeciwieństwa

   wszyscy-ziewaja.1

  Wszyscy ziewają

  zestaw nr 4.

   skarb-czarnej-mumii.1

  Skarb Czarnej Mumii

   ariol-wszyscy-jestesmy-osiolkami.1

  Ariol. Wszyscy jesteśmy osiołkami


  zestaw nr 
  5.

  piate-przez-dziewiate.1

  Piąte przez dziewiąte

  wazne-rzeczy.1

  Ważne rzeczy

  1 x zestaw kosmetyków marki ziaja  (składający się z: emulsji wodoodpornej dla dzieci spf 25, emulsji wodoodpornej dla dzieci spf 50+,  emulsji wodoodpornej dla dzieci spf30, mleczka dla dzieci wodoodpornego w sprayu spf 30, mleczka dla dzieci po opalaniu)

  1 x tonik Floradix Kindervital

 3. Nie istnieje możliwość zamiany nagród rzeczowych na ich równowartość w gotówce lub zamiany na inną nagrodę.
 4. Jeżeli laureat Konkursu nie spełnił któregokolwiek z warunków określonych w Regulaminie, Organizator zastrzega sobie prawo do wyboru innego laureata Konkursu.
 5. Udział w Konkursie i przesłanie pracy Konkursowej jest jednoznaczne z prawem do wykorzystania jej przez Organizatora w celach promocyjnych.
 6. Przesyłając pracę Konkursową, Uczestnik powinien wyrazić zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez Organizatora swoich danych osobowych uzyskanych w związku z organizacją Konkursu, wyłącznie na potrzeby organizowanego Konkursu, zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Podanie przez Uczestnika danych osobowych jest dobrowolne, choć konieczne do wzięcia udziału w Konkursie. Uczestnik ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.
 7. Nagrody zostaną przesłane zwycięzcom przez Sponsora lub Organizatora za pośrednictwem poczty elektronicznej lub przesyłką poleconą lub przesyłki kurierskiej w ciągu 14 dni od daty przesłania Organizatorowi danych kontaktowych przez Laureatów Konkursu.

 §6. Odpowiedzialność Organizatora

 1. Organizator Konkursu ponosi pełną odpowiedzialność za treść regulaminu i przebieg Konkursu. Organizator i sponsor nagrody nie ponosi odpowiedzialności za prawidłowość, terminowość doręczenia pism i nagród przez Pocztę Polską lub kuriera. Organizator i sponsor nagrody nie ponosi odpowiedzialności za nieprawidłowości związane z opóźnieniem lub niedoręczeniem nagrody spowodowanym podaniem przez Uczestnika błędnego adresu lub innych danych. Organizator i sponsor nagrody nie ponosi odpowiedzialności za zmianę miejsca zamieszkania Uczestnika lub zmianę innych danych uniemożliwiającą dostarczenie nagrody albo powiadomienie o wygranej. W takim przypadku Uczestnik traci prawo do nagrody.
 2. Wszelkie reklamacje Uczestników dotyczące przebiegu Konkursu mogą być składane przez Uczestników w terminie 30 dni od daty zakończenia Konkursu. Reklamacja powinna być przesłana na adres Organizatora, w formie pisemnej pod rygorem nieuwzględnienia jej oraz zawierać imię i nazwisko Uczestnika zgłaszającego reklamację, jego adres korespondencyjny oraz dokładny opis okoliczności stanowiących podstawę reklamacji.
 3. Organizator zastrzega sobie prawo do pozostawienia bez rozpatrzenia reklamacji zgłoszonych po terminie, o którym mowa powyżej, jak również reklamacji niespełniających innych wymogów wskazanych w ust. 2.
 4. Złożone reklamacje, spełniające wymogi, o których mowa w ust. 2, rozpatrywane będą w terminie 14 dni od daty otrzymania reklamacji. Zainteresowani Uczestnicy zostaną powiadomieni o sposobie rozpatrzenia reklamacji listem poleconym wysłanym w terminie 14 dni od rozpatrzenia reklamacji.

 §7. Postanowienia końcowe

 1. W razie szczególnych, niezawinionych przez Organizatora okoliczności uniemożliwiających przeprowadzenie Konkursu na dotychczasowych zasadach Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w Regulaminie z równoczesnym poinformowaniem o tym uczestników za pośrednictwem strony www.ohme.pl.
 2. Serwis Facebook nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treść regulaminu, przebieg Konkursu ani działania Organizatora, w tym za wyłanianie zwycięzców i przekazywanie nagród.
 3. Konkurs w żaden sposób nie jest sponsorowany, popierany ani przeprowadzany przez serwis Facebook ani z nim związany.
 4. Organizator oświadcza, że Konkurs nie jest grą losową, zakładem wzajemnym lub grą na automatach w rozumieniu Ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych (Dz. U. z dnia 30 listopada 2009 r.).

 


Lifestyle Zdrowie

Wprowadź do relacji z mamą cotygodniowy 5’o’clock. Zobacz, ile na tym zyskasz

Hanna Szczygieł
Hanna Szczygieł
17 maja 2018
Fot. iStock / Cecilie_Arcurs

Mama. Była od zawsze. I wydaje się nam, że tak już będzie. Że będzie czekała, gdzieś tam na nas z herbatą, od razu podniesie słuchawkę, gdy tylko zadzwonimy, kupi najlepszy prezent na urodziny. Bo jak mogłoby być inaczej? A my? A my jej podziękujemy raz do roku, poślemy kwiaty na urodziny i przyjedziemy, jeśli starczy czasu. A co, jeśli nie wystarczy?

Tak bardzo zmieniamy się przez całe życie. Rozpędzamy się w niesamowitym tempie, by w końcu dotrzeć do swojego punktu z wielkim znakiem „STOP”. Czasem gnamy tak szybko,  że nawet nie mamy szansy go zauważyć.  Jest jednak kilka rzeczy w życiu, na które nigdy nie jest za wcześnie. Już niedługo Dzień Matki, dobry moment, by odgrzebać wiaderko z kredą w dziecięcym pokoju i ten znak „STOP” samemu sobie namalować.

Kiedy ostatni raz bez powodu dzwoniłaś do mamy? A kiedy, tak zwyczajnie po babsku spędziłaś z nią popołudnie, wieczór, weekend? Wprowadź do relacji z mamą cotygodniowy 5’o’clock. Zobacz, ile na tym zyskasz…

Nic nie zastąpi relacji z mamą, a z upływem lat, ten szczególny związek bardzo zyskuje na wartości.

1.

Ona nadal uczy cię dorosłości. Tyle, że zupełnie innej. Jesteś już „dużą dziewczynką”, ta nauka jest teraz szczera jak nigdy dotąd. Prawdziwa, bez cenzury. Żadna przyjaźń nie da ci tyle oparcia i troski, co relacja z mamą, bo żadna nie wyrosła na bezwarunkowej miłości…

2.

Ty uczysz ją młodości. Takiej, jakiej wcześniej nie znała. Jesteś jej przewodnikiem po świecie, który czasem zbyt szybko się dla niej zmienia. To ty pokazujesz jej, jak wiele nadal jest warta. Udowadniasz, że zawsze będzie kobietą, że na świecie, zawsze będzie dla niej dość miejsca. A ona, odwiedzając twój świat, pokazuje, jak wiele rzeczy można zrobić „inaczej”, jak wiele jeszcze można dostrzec, dotknąć, zmienić. Niewiele jest osób, które wpuścisz do swojego świata tak daleko, jeszcze mniej tych, które wejdą tam z bagażem doświadczeń.

3.

Jak dobrze znasz swoją mamę? Czy wiesz, jakie ma marzenia, co chciałaby zrobić w swoim życiu, z czego jest najbardziej dumna, a co chciałaby zmienić? Być może zabrzmi to, jak wytarty frazes, ale to, co przeżyła Twoja Mama, jest najcenniejszą życiową lekcją.

Słuchaj i czytaj w niej bez końca. Żaden poradnik nie podpowie ci więcej, niż to, co wyczytasz z jej życia.

4.

Mama jest zwierciadłem prawdy. Nawet, gdy bardzo się różnicie, nawet, gdy bywa irytująca czy ekspansywna ze swoimi radami, jednego zawsze możesz być pewna, wszystko, co robi, robi w dobrej intencji. Nie musisz wcale korzystać z tych wszystkich rad, ale możesz być pewna, że są szczere. Ilu takich ludzi, masz wokół siebie? Twoja mama jest najlepszym trenerem osobistym, fundamentem twojej pewności siebie.

Szanuj ten związek, nawet gdy pójdziesz w zupełnie inną stronę. Odwdzięcz się tym samym.

5.

Nawet jeśli poróżnił was twój nastoletni bunt, gdy kiepsko się dogadywałyście, macie bardzo dużo czasu, na nadrobienie zaległości. To zabawne, ale nie licząc wczesnego dzieciństwa, bardzo często najsilniejszą relację z mamą, budujemy jako dorosłe, świadome kobiety. Jest tylko jeden sposób, by to osiągnąć. Być dla siebie. Mieć czas.

Umieć znaleźć czas dla drugiego człowieka, bez względu na wszystko, co dzieje się wokół, to umiejętność, którą szybko zatracamy. Racjonalizacji i wymówek nigdy nie brakuje. Więc jeśli chcesz nauczyć się żyć szczęśliwie, zacznij od pewnej prostej uniwersalnej prawdy: doceń to, co masz już teraz. Mama, zasługuje na każdą minutę czy godzinę, jaką jej poświęcisz. Pamiętaj, one zawsze do ciebie wrócą…

Spotkanie raz  w tygodniu, to dla was więcej niż możesz sobie teraz wyobrazić, spróbuj.

A ty, zaplanowałaś już herbatkę z mamą?

Dzień Mamy – Prezent idealny

Najukochańsza, najdroższa, wyjątkowa, najważniejsza.. Mama. Już w samym tym słowie kryje się czar, urok i wszystkie najlepsze emocje.
Na całym świecie Dzień Mamy obchodzony jest innego dnia – u nas przypada w dniu 26 maja – czyli już w przyszłym tygodniu.
Już dzisiaj proponujemy Państwu zakup idealnego prezentu dla każdej Mamy – wybornej i eleganckiej herbaty lub naparu firmy Newby Teas Polska. W bogatej ofercie firmy można znaleźć ponad 200 herbat i naparów klasy premium, a wśród nich, piękne zestawy prezentowe, które ucieszą każdą obdarowaną Mamę.

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Podarujmy naszym wyjątkowym, najważniejszym osobom swój czas, uwagę, wiele miłości, a także piękny, miły upominek. Wspaniale będzie się spotkać na cotygodniowej herbatce z Mamą – nie tylko w związku z 26 maja.

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

www.newbyteas.pl

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe


Artykuł powstał we współpracy z Newby Teas

 


Zobacz także

Spójrz na świat oczami dziecka! Genialne. Obejrzyjcie koniecznie

Tańsze zamienniki drogich, kosmetycznych hitów do makijażu. Podpowiadamy, co kupić

5 rodzajów zaufania, które powinny istnieć w każdym związku