Go to content

Bądź dobra dla siebie. Co proponujemy? Sprawdź – Tydzień pierwszy, dzień #2

Fot. iStock / killerb10

To zaczynamy akcję #Bądźdobradlasiebie. Tak jak obiecałyśmy wczoraj. Chcemy przełamać listopadowy stereotyp i właśnie w tym miesiącu dokonać zmian. Chciałybyśmy zadbać o siebie i was też do tego zachęcić. Wzrusza nas, że niektóre z was już zaczęły. Zróbmy to wspólnie. Małymi kroczkami. Codziennie rano będziemy proponować, co możecie w tym dniu dla siebie zrobić.

Spróbujecie?

Dzień drugi. Tak się składa, że wolny od pracy. Być może masz dużo zaplanowanych rzeczy na dziś. Chcesz nadrobić zaległości w domowych obowiązkach. W tym dniu możesz dla siebie zrobić jedną prostą rzecz. Weź telefon i zadzwoń do przyjaciółki lub napisz sms-a. Umów się z nią na kawę. Dzisiaj. Po południu. Spędźcie ten czas tylko we dwie. Dzieci zostaw z ich tatą, z babcią, teściową, sąsiadką, albo mężem przyjaciółki. To ma być czas tylko dla was. Chociaż godzina. I nie myśl, dlaczego nie możesz się z nią umówić. Pomyśl, dlaczego tego spotkania potrzebujesz i jak jest dla ciebie ważne. Po prostu to zrób. Złap energię. Naładuj akumulatory.

Pamiętaj: zadbasz nie tylko o siebie, ale też o przyjaciółkę.

Ja już się umówiłam. W końcu od czegoś trzeba zacząć. Powodzenia. I podaj dalej, innym kobietom, które znasz, a które zasługują na to, by być dobrą dla siebie.

A jeśli ci się uda danie sobie dzisiaj przyjemności, napisz o tym w komentarzu. Te najlepsze zostaną nagrodzone.

Zapraszamy do #Bądźdobradlasiebie

Akcja „Bądź dobra dla… siebie”

Dołącz do nas i codziennie zrób coś dobrego dla siebie! To może być drobiazg albo marzenie życia. Godzinna w domowej wannie, 5 minut na wypicie kawy bez pośpiechu, czy zapisanie się na siłownię, a może kupno książki dla siebie na wieczór? To zależy tylko od ciebie.

ZASADY:

  1. Redakcja Oh!me codziennie opublikuje wpis pod hasłem akcji „Bądź dobra dla… siebie”.
  2. Aby wziąć udział w akcji, należy w komentarzu do wpisu opublikowanego na stronie ohme.pl dodać odpowiedź na zadanie konkursowe: „Co dobrego dziś dla siebie zrobiłaś?”
  3. Wśród osób, które będą regularnie zamieszczały komentarze z odpowiedziami, wybierzemy odpowiedzi, które najbardziej się spodobają się Jury i nagrodzimy je!
  4. Akcja będzie odbywała się w cyklach tygodniowych (Pierwszy tydzień: 10-16.11.2015). Po każdym zakończonym tygodniu, Jury wybierze Laureatki.
  5. Jedna osoba może wygrać jedną nagrodę.
  6. Nagrody – tydzień pierwszy:
    2 x voucher pielęgnacyjny do kliniki Profemed
    4 x zestaw kosmetyków ufundowany przez debiutującą na polskim rynku, markę francuskich kosmetyków VALCENA

Każdego dnia należy umieszczać komentarze pod aktualnym wpisem – nie przegap naszej zabawy i śledź nas na Facebooku. Zacznij już dzisiaj i napisz w komentarzu do tego tekstu – co dobrego zrobiłaś dziś dla siebie.

Tydzień pierwszy – zobacz wszystkie zadania