Go to content

Akcja „Przed Świętami znajdź chwilę – znajdź siebie”. List do Mikołaja

Materiały prasowe / Fot. Despositophotos

Święta, Święta i… nawet się nie obejrzysz, jak zmęczona opadniesz na kanapę i zaczniesz myśleć o Nowym Roku. Co zostanie? Piękne wspomnienia, ostatnia puszka pierniczków, ból pleców i worki pod oczami… A gdyby w tym roku Święty Mikołaj odwiedził cię wcześniej, a w prezencie przyniósł ci sposób na Święta piękne wspomnień bez tej całej walki o przetrwanie?

Jak długa jest lista zadań, które przed sobą postawiłaś?

Przygotowanie Wigilii, wysprzątanie, dekoracje, pieczenie, ogarnięcie listy marzeń, żeby pod choinką znalazły się wszystkie małe i duże życzenia? Ach, no tak – pewnie jeszcze możesz pomnożyć część tych zadań, bo i babcia i mama i ciocia potrzebują twojej pomocy… Co jeszcze musisz odhaczyć? Zakupy, gotowanie, papier do pakowania prezentów – dodatki i drobiazgi, które wyczarują dla wszystkich atmosferę?

Masz czasem wrażenie, że Święta są dla wszystkich, tylko nie dla ciebie?

STOP!

Popatrz na to wszystko z szerszej perspektywy, zatrzymaj się, zaplanuj wszystko i pomyśl, co możesz jeszcze zrobić dla siebie! Zobaczysz, nic się nie stanie, jeśli na tegoroczne Święta podarujesz sobie odrobinkę zdrowego egoizmu. Nadejdą Święta – tak jak zawsze, ale tym razem i ty będziesz mogła z uśmiechem z nich korzystać!

Zadbaj o siebie. Tak, o siebie. O swoje dłonie, twarz, o swoje ciało. To samo, dzięki któremu możesz tak wiele. I gwarantujemy ci, że doskonały moment! Nie tylko na to by, poświęcić 10 minut na maseczkę, ale to najlepszy czas na to, by trwale zmienić w swoim życiu pewne priorytety. Ty też jesteś ważna – nawet przed Świętami.

Ruszamy z nową akcją, w której będziemy was zachęcać, do znalezienia czasu na myślenie i dbanie o siebie również (a może przede wszystkim) przed Świętami. Żebyście siadając do wigilijnego stołu czuły się równie wyjątkowo, co reszta domowników. Porzuciły na zawsze rolę „Kopciucha” i z taką pozytywną, świąteczną energią zaczęły nowy rok. Do dzieła! Jesteście tego warte! Zawsze.

Akcja „Przed Świętami znajdź chwilę – znajdź siebie”. List do Mikołaja

W komentarzach do naszych akcyjnych wpisów, piszcie, co udało wam się zrealizować, by znaleźć w świątecznym zamieszaniu chwilę dla siebie – i siebie samą. Napisz w komentarzu swój list do Mikołaja, opowiedzcie mu swoich sukcesach w zadbaniu o siebie i oproście o to, czego jeszcze wam w tym trudnym zadaniu brakuje.

Nagrody:

5  x pakiet  zabiegów endermologii całego ciała (w skład których wchodzą 3 rodzaje zabiegów)*

zaproszenie endermologia1 zaproszenie endermologia2

Cały zabieg polega na wykonywaniu specjalistycznego masażu mechanicznego, który wykorzystuje podciśnienie. Odpowiednio prowadzona głowica sprawia, że powstaje fałd skóry. Następnie poddawany jest rolowaniu od wewnątrz i na zewnątrz przez elektronicznie sterowane rolki. Poruszają się one nie tylko ruchem obrotowym wewnątrz głowicy, ale również względem siebie – w zależności od wybranych parametrów zabiegu.

Korzyści endromologii to:

  • Wyszczuplanie
  • Modelowanie sylwetki
  • Redukcja cellulitu
  • Zwiększenie elastyczności skóry

endermologia-v2

Akcja trwa od 7.12 – 24.12.2017. Wyniki zostaną opublikowane na stronie www.ohme.pl do dnia 02.01.2018 roku.*

*Regulamin akcji znajduje się tutaj.

*Aktualizacja 15.12.2017 – wydłużono czas trwania akcji.