Go to content

A ty? Jak się czujesz przed powrotem do szkoły? Nasza nowa akcja „Rodzic wraca do szkoły”

Fot. iStock/Imgorthand

Pamiętacie ten moment, jak kończyliście szkołę? Wtedy myśleliśmy, to już koniec, może i wspominać będę z sentymentem, ale już nigdy więcej. Tymczasem, choćbyśmy czasem o szkole chcieli zapomnieć, ona o nas nie zapomina. Bo kiedy tylko nasze dzieci wchodzą w wiek szkolny, my wracamy do szkoły. Co prawda w innej już roli, ale jednak.

Kończą się wakacje. Nerwowo patrzymy w kalendarz, czy wszystko zdążyliśmy kupić, załatwić, o wszystkim pomyśleć. Pięć razy zaglądamy na stronę szkoły, zastanawiamy się, co to będzie za rok, jacy nauczyciele, co nowego przyniesie. Wiadomo, że jedni z nas bardziej to przeżywają, inni mniej. Ale niemal każdego z nas – rodzica  – dopada stres przed-szkolny. Jak się nam uda zorganizować czas, jak nasze dziecko poradzi sobie w tym roku z obowiązkami, na jakie dodatkowe zajęcia je zapisać.

Wszystkie te emocje są też naszym udziałem. Dlatego stwierdziłyśmy, że razem łatwiej przejść przez wszystkie zawiłości i trudności początku roku szkolnego i postanowiłyśmy nowy rok szkolny zainaugurować akcją „Rodzic wraca do szkoły”. Co wy na to? Chcemy podzielić się z wami naszymi przemyśleniami, pomysłami i spostrzeżeniami na temat szkoły, a raczej nas rodziców w szkole.

I może zamiast się denerwować i myśleć o wszystkim, co złe zaczniemy od pozytywnego nastawienia? Co wy na to, aby w komentarzach pod tym wpisem napisać, dlaczego lubiliście chodzić do szkoły? Z czym wiążą się wasze najmilsze szkolne wspomnienia. Być może jak wrócimy pamięcią do tych dobrych chwil, a co więcej opowiemy je naszym dzieciom, jakoś łatwiej otrząśniemy się z powakacyjnej depresji, że znowu obowiązki, bieganie i wszystko na czas wyliczone do ostatniej minuty?

Akcja „Rodzic wraca do szkoły”

Zadanie konkursowe

Dwa razy w tygodniu będziemy publikować wpis dotyczący naszej akcji, w którym chcemy was zachęcić do przyjrzenia się sobie, dziecku, samej też szkole z początkiem roku szkolnego, tak, aby może ten rok przejść mniej boleśnie, z minimalnym stresem? Pierwsze zadanie to: napisz w komentarzu pod tym wpisem, dlaczego lubiliście chodzić do szkoły? Jakie są wasze najmilsze wspomnienia?

Wśród najbardziej aktywnych uczestników naszej akcji, wybierzemy laureatów, na których czekają nagrody.

Dodatkowo na każdego uczestnika naszej akcji czeka niespodzianka!

Dzięki uprzejmości Foot Medica, każdy kto weźmie udział w naszej zabawie i pobierze kod promocyjny, będzie mógł skorzystać z rabatu na badanie stóp dziecka/dzieci w 1 z warszawskich placówek FootMedica (ul. Ogrodowa 58 albo Wiertnicza 124). Ponadto dla mam, które skorzystają z badania stóp swoich pociech, czeka bezpłatna konsultacja podologiczna.

Mat. prasowe

Mat. prasowe

KUPON RABATOWY MOŻECIE POBRAĆ TUTAJ (KLIK). Promocja obowiązuje do 7 października br..

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Nagrody:

3 x voucher na zakupy w sklepie vox.pl o wartości 450 zł (każdy!)

Banner-Voucher-VOX-ohme

3 x zestaw składający się z  LAMPY WISZĄCEJ BULB i LAMPY KOMODOWEJ CORALL W KOLORZE BIAŁYM

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe


logo wola

3 x voucher na zakupy w sklepie wola.pl o wartości 100 zł (każdy)

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Be active colour od Woli

Aktywnie, sportowo i … modnie – oto najlepszy przepis na udany rodzinny wyjazd czy krótki wypad za miasto. Gdy już zdecydujemy o miejscu podróży warto skompletować wygodny strój. Pamiętajmy, by zwrócić uwagę także na kolory naszego ubrania. To, że barwy potrafią zmienić nasz nastrój widać zwłaszcza wiosną, gdy świat rozkwita żywymi kolorami, a my czujemy przypływ sił witalnych. Właśnie dlatego firma Wola, znana z produkcji skarpet dla całej rodzinny, przygotowała serię „Be Active” i „Be Active Colour” w najmodniejszych odcieniach sezonu. Gładkie czy wzorzyste, ale zawsze kolorowe skarpetki to ważny element garderoby miłośnika aktywnego odpoczynku. Wybierane przez kolejne pokolenia kobiet – dla siebie i dla całej rodziny, są gwarancją najlepszej jakości i niezbędnego podczas podróży komfortu.


 

Familiowo_Logo_new

2 x zestaw PLANER DLA UCZNIA – MAGNETIC (ZESTAW)

2 x zestaw – PLANER TYGODNIOWY I MIESIĘCZNY – PLANER DUO MAGNETIC

2 x zestaw – PLANER DWUTYGODNIOWY – PLANER DWA TYGODNIE MAGNETIC

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Akcja trwa od 31.08.2017 do 30.09.2017 roku. Wyniki zostaną opublikowane na stronie Oh!me do dnia 15.10.2017 roku

Regulamin akcji dostępny jest tutaj.