Lifestyle

8 przeszkód na Twojej drodze do szczęścia!

Radość Życia każdego dnia!
Radość Życia każdego dnia!
14 września 2017
Radość Życia
fot. pixabay
 

Doceniasz drobnostki codzienności ciesząc się życiem, wiesz co jest dla Ciebie najważniejsze i konsekwentnie do tego dążysz? A może czujesz, że nie do końca żyjesz swoim życiem, na co dzień brakuje Ci sił i energii, poddajesz się napotykanym trudnością, a radość jest dla Ciebie czymś nieosiągalnym?

Poznaj 8 największych  przeszkód, które sprawiają, że poddajesz się życiowym trudnościom i tym samym najczęściej stoją one na Twojej drodze do szczęścia i codziennej radości życia.

 1. Nie doceniasz siebie i to, co masz!

Niczego nie zmienisz w swoim życiu jak nie docenisz samej siebie i tego, co masz. Energia podąża tam gdzie kierujesz uwagę i zawsze otrzymasz to na czym się koncentrujesz. Jeśli nie szanujesz samej siebie, nie masz miłości w sobie, to tak będzie Cię także traktował świat oddając Ci to, co do niego wysyłasz. Wdzięczność jest kluczem do radości, a każdy dzień przynosi mnóstwo powodów aby ją czuć.

 1. W codziennym biegu gubisz to, co najważniejsze!

Ciągły bieg powoduje brak uważności, który to  zabiera Ci radość. Sprawia, że zapominasz, co tak naprawdę jest dla Ciebie najważniejsze w życiu. Wówczas Twoja motywacja w realizacji zaplanowanych celów spada ponieważ wartości i pasja są Twoimi najsilniejszymi motywatorami. Nie otwierasz się na więcej, zabierasz sobie szanse i możliwości w osiągnięciu tego, co to pragniesz najbardziej mieć.

 1. Nie dbasz o siebie!

Jeśli nie poświęcasz czasu dla siebie dbając o swoją równowagę w życiu to nie osiągniesz w życiu sukcesów. Dlaczego? Dbanie o siebie sprawia, że inni także i świat dbają o Ciebie.  Oczywiste! Jak najprościej możesz zadbać o siebie? Zacznij budowę fundamentalnych nawyków radości życia: regularnie ruszaj się, zdrowo się odżywiaj i wysypiaj. To one zapoczątkują w Twoim życiu łańcuch pozytywnych i naturalnych przemian  zachęcając Cię do dalszego działania. Już teraz zacznij dokonywać w swoim życiu wzmacniających wyborów eliminując czynności, które pobierają z Ciebie energię zamiast Ci ją dać. Pogawędka z sąsiadką o tym, jak polityka jest niesprawiedliwa, a może spacer do lasu czy przejażdżka rowerowa? Co sprawi Ci więcej przyjemności dbając o Twoje zdrowie? Wybór należy tylko do Ciebie!

 1. Dźwigasz ciężki bagaż przeszłości!

Jeśli nie pożegnałaś się z przeszłością to ciągle będą do Ciebie powracały sprawy niezałatwione, które to będą z Ciebie pobierały mnóstwo energii. Wybaczanie samej sobie i przebaczenie światu wszelkich ograniczeń jest niezbędnym krokiem jeśli chcesz cieszyć się życiem. Kiedy zrozumiesz i zaakceptujesz to, na co nie masz wypływu to uwolnisz się od przeszłości i tylko wtedy zaczniesz żyć własnym prawdziwym życiem.

 1. Nie przyjmujesz trudności jako wyzwań!

Kiedy widzisz wszystko w czarnych barwach, zmienia się Twoje zachowanie, jednocześnie nie masz siły do działania i zaburzasz swoją równowagę życiową. Wszystkie trudności, które Cię spotykają zależą od czynników zewnętrznych – nagłych niesprzyjających zdarzeń oraz przede wszystkim od Twojego sposobu postrzegania rzeczywistości i zaistniałych zdarzeń. Nawet najbardziej bolące doświadczenia można przekuć w dobrą i rozwijającą naukę. Kluczem jest to abyś traktowała je jak wezwanie do działania, które zawsze podniesie jakość Twojego życia.

 1. Brakuje Ci konsekwencji w realizacji celów!

W nowy rok zaplanowałaś sobie miesięczne cele, które pragnęłaś osiągnąć. Wówczas czułaś pełnię radości, szczęścia, miałaś olbrzymie siły do ich realizacji. Mówiłaś sobie, że tym razem na pewno się uda.  I nagle zderzyłaś się z rzeczywistością, która przyniosła Ci przeszkody w ich realizacji. Poddałaś się już za pierwszym razem i odpuściłaś to, o czym marzyłaś. Twoja systematyczność i konsekwencja „poszła w las”, a Ty sama stwierdzałaś, że i tak już masz dużo spraw na głowie i nie masz czasu na pokonywanie nowych wyzwań. Każda trudność to informacja, że jesteś bardzo blisko tego, o czym marzysz. Konsekwencja jest  cnotą ludzi, którzy osiągają największe życiowe sukcesy. 

 1. Twoją dobrą energię wysysają wampiry energetyczne!

Toksyczni ludzie tzw. wampiry energetyczne to jedne z największych ograniczeń blokujących Cię do radości i szczęścia. Ważne jest to, abyś miała świadomość, kto jest nim jest w Twoim otoczeniu, a może Ty sama masz skłonności do przyjmowania roli ofiary i sama wysysasz z siebie energię? Jak? Cięgle narzekasz na zło całego świata, jesteś niezadowolona z samej siebie i tego, co masz, doświadczasz poczucia winy, urazy, lubisz się wywyższać. Jeśli nawet tak jest to możesz popracować nad tym, aby przestać „rozsiewać” tę negatywną energię. Staw temu  czoła rozpoznając sytuacje w których przejmujesz rolę wampira, uwolnij się także od toksycznych ludzi, którzy Cię otaczają!

 1. Nie wierzysz, że szczęście jest dla Ciebie!

Wmawiano Ci w przeszłości, że szczęście jest czymś nieosiągalnym, albo należy na nie ciężko zapracować. To największe negatywne przekonania, które sprawiają, że nie cieszysz się życiem. Jak je zmienić? Nie jest to łatwa droga, ale możliwa do przejścia. Zacznij od wzmacniających myśli, że szczęście i radość jest dla Ciebie. Doceniaj każdy dzień i to, co Cię w nim spotyka, sprawiaj sobie najmniejsze prezenty, które sprawią Ci przyjemność.  Każdego ranka daj sobie pytanie: Jak mogę Cię dzisiaj uszczęśliwić?.

Podsumowując… 

Za każdą trudnością, która spotyka Cię ukryty jest prezent, który tylko „musisz” otworzyć przepracowując „coś” co domaga się  w Twoim życiu. Praca nad jej „pokonaniem” – rozwiązaniem zawsze zadba o Twoją miłość do samej siebie odkrywając Ci, co tak naprawdę jest dla Ciebie najważniejsze i oczywiście radość 🙂

Pamiętaj świadomość jest pierwszym krokiem ku zmianie, a działanie drugim – najskuteczniejszym sposobem przemiany największych marzeń w rzeczywistość. 

Jak pokonać największe przeszkody na Twojej drodze do szczęścia? 

Co zrobić, aby nie poddawać życiowym trudnościom?

Zbuduj własną ♥STUDNIĘ WDZIĘCZNOŚCI♥dzięki której raz na zawsze porzucisz bagaż zbędnych doświadczeń z przeszłości otwierając się na to, czego najmocniej pragniesz.

Jak to jest możliwe?

Poznasz źródła swoim największych ograniczeń, a  następnie skutecznie przemienić je w siłę do działania.

♥STUDNIĘ WDZIĘCZNOŚCI♥ jest częścią darmowego kursu on-line PRZEMIENIACZ TRUDNOŚCI, o którym więcej możesz dowiedzieć się  TUTAJ 

Zatem do  dzieła!


Lifestyle

Jak wzmocnić miłość do samej siebie? 10 Kroków!

Radość Życia każdego dnia!
Radość Życia każdego dnia!
16 września 2017
Radość Życia
fot. SalemFOTO Zygmunt Krasowski
 

Czy kochasz samą siebie…

Akceptujesz wszystkie swoje niedoskonałości, wybaczyłaś sobie wszystkie „grzeszki”, przebaczyłaś wszystkie ograniczenia innym, jesteś szczera w stosunku do samej siebie, troszczysz się o siebie, jesteś szczodra, wierzysz w siebie, ufasz sobie, dbasz o siebie… to podstawowe codzienności pielęgnujące Twoją miłość do samej siebie.

Jak rozpocząć ten najpiękniejszy romans?

Jak pokochać samą siebie? Nie powinna ta wyjątkowa „sztuka” sprawiać Ci trudności… jednak jak jest w rzeczywistości? Często tak, że doświadczenie, które zafundował Ci świat wydaje się zbyt duże i wówczas gubisz w nim to, co jest dla Ciebie najważniejsze, przestając siebie prawdziwie kochać…

Jak przezwyciężyć taką próbę życiową? 

Kluczowe jest wybaczanie sobie wszystkich wyrządzonych krzywd, a także przebaczenie innym także wszystko, co Cię ogranicza.   Wybaczenie i przebaczanie to najpiękniejsze prezenty jakie możesz sobie w życiu zafundować!!!

Kiedy rozpoczniesz ten niezwykły proces to zaczniesz zrzucać ze swoich barków cały ciężar przeszłości otwierając wrota pełne miłości i radości – a w nich nowe szanse i możliwości w osiąganiu tego, czego najmocniej pragniesz od życia.

Jak odbudować miłość do samej siebie?

Poznaj 10 niezwykłych kroków, których autorką jest Louise Hay. Pomogą Ci one skutecznie przepracować największe ograniczenia, które prawdopodobnie sama sobie stwarzasz. Oto one:

Twoje 10 Kroków prowadzących do pokochania samej siebie:

 1. Przestań krytykować samą siebie!

Każdy dzień przynosi Ci zawsze „coś” nowego, bez względu na to, co to jest powinniśmy mieć do tych doświadczeń pozytywny stosunek.

Problem pojawia się jeśli trudniejsze sytuacje wytwarzają w Tobie złość. Ważne jest to, aby tę emocję uwolnić. Jeśli tego nie zrobisz to po pewnym czasie przemieni się w urazę, a ta emocja ma o wiele silniejsze – negatywne oddziaływanie na Ciebie.

Wszystko się zmienia, a to jak poruszamy się w życiu codziennym daje Ci siłę, albo ją odbiera. Szkoda marnować czas i energię na sytuacje, które nam je odbierają, zdecydowanie lepiej i zdrowiej je spożytkować na jakieś przyjemności.

Aby powstrzymać się od krytykowania samej siebie bardzo ważne jest także , abyś miała o sobie dobre „zdanie” oraz wysokie poczucie własnej wartości. Jeśli czujesz się nie dość dobra, to zawsze znajdziesz sposób, aby taki stan w sobie podtrzymywać. Może to doprowadzić Twoje ciało nawet do choroby czy bólu.

Żyj w zgodzie ze swoim Ja, zaakceptuj fakt, że nie jesteś ideałem. Zmuszanie do niedoskonałości powoduje, że bardzo wiele ważnych, pozytywnych „rzeczy”, sytuacji ucieka z Ci „sprzed nosa”!

 1. Przestań straszyć samą siebie!

Wiele z Nas terroryzuje się przerażającymi myślami, co przyczynia się do tego, że ściąga na siebie całe „zło”, a mały kłopot-wyzwanie staje olbrzymim problemem.

Zdarzyło Ci się, że ktoś do Ciebie nie zadzwoni, a Ty już sobie myślisz, że nikt się Tobą nie interesuje. A może w pracy ktoś rzuca Ci jakąś uwagę, a my od razu czujesz zagrożenie jej utracenia. Natomiast ludzie chorzy często widzą już tylko najgorsze, co zabiera im energię na zmianę tego stanu. Takie postawy i wiele innych podobnych potęgują zawsze w Tobie paraliżujące myśli.

Jak je zastąpić? 

Myśl i myśl ciągle o tym, co lubisz i co sprawia Ci przyjemność. Nawet najmniejsze drobnostki takie jak: widok wschodzącego słońca, kwitnących kwiatów, uśmiechniętego dziecka mogą spowodować duże zmiany w Twoim sposobie myślenia. Takie wyobrażenia to skuteczne sposoby zastąpienia negatywnych Używaj takich wyobrażeń jako sposobów zastąpienia negatywnych myśli.

 1. Bądź łagodna i cierpliwa w stosunku do samej siebie!

Wiele z Nas od razu chce dostać, to czego oczekuje. Jesteśmy niecierpliwe, droga na skróty wydaje nam  się najlepsza. Jeśli tak postępujesz to nie uświadomisz sobie, co jest dla Ciebie najważniejsze w życiu odkrywając cele pełne najgłębszych tęsknot spójnych z prawdziwym sensem życia. Szybkość i łatwość w działaniu sprawi, iż zdobyczą będziesz się ciszyła krótko i nie sprawi Ci ona większej satysfakcji.

Pomyśl o swoich umyśle jak o zaniedbanym ogrodzie…

Jest zachwaszczony – pełen ciernistych krzewów potęgujących gniew, strach, zazdrość czy nienawiść do samej siebie. Co możesz z robić? Przecinaj po kolei te stare krzewy, posadź nowe drzewa – porządkując myśli, rzeczy, które Cię otaczają.  A wówczas słońce przestanie się do Twojego ogrodu i zacznie mocniej  świecić. Ogród zacznie pięknie rozkwitać – umysł stanie się jaśniejszy. Jeśli będziesz cierpliwa i konsekwentnie się o niego troszczyła, to otrzymasz to, czego najmocniej pragniesz wypełniając własne życie miłością.

 1. Naucz się życzliwości w stosunku do własnego umysłu!

Szczególnej uwadze należą się nasze myśli, które powinny wzmacniająco wpływać na codzienność. W to, co wierzymy staje się naszą prawdą. A jak jest u Ciebie? Czy wstając rano i widząc deszcz mówisz to będzie okropny dzień… Będziesz walczyć z pogodą zamiast potraktować ten dzień jako kolejne nowe szanse i możliwości rozwoju tego, co jest dla Ciebie najważniejsze w życiu, czas w którym możesz sprawić sobie jakąś przyjemność dbając o własne zdrowie. Takich sposobów jest nieskończoność…

Pamiętaj każda chwila jest nowym początkiem i zawsze możesz zmienić sposób myślenia! Miejscem, gdzie dokonują się zmiany jest Twój umysł. Nie ma znaczenia jak długo hodowałaś w nim „chwasty” w każdej chwili możesz je zacząć plewić. Z negatywnych doświadczeń należy zawsze wyciągać wnioski, a nie się katować.

Twoje myśli zależą tylko od Ciebie!

Co oznacza życzliwość w stosunku do siebie?

Odrzucenie: potępienia, poczucia winy, kary i bólu. Myśli potęgujących takie odczucia wyproś z własnego ogrodu radości.

 1. Chwal siebie!

Krytycyzm zabiera Ci energię, którą możesz spożytkować na to, co jest dla Ciebie ważne: cele, rodzinę, pasję, pracę.

Jak być dla siebie dobrą?

Zacznij kochać samą siebie i pełni się akceptując!!!

Tak jak małe dziecko potrzebujesz najbardziej jej potrzebujesz, aby w pełni rozwinąć własny potencjał, naturalne dary. Tu i Teraz powiedz sobie, że jesteś wyjątkowa, wspaniała, piękna i powtarzaj to kiedy tylko możesz. Co czujesz wypowiadając te słowa? Jeśli są szczere to poczujesz się dobrze sama ze sobą, a Twoja pozytywna energia wzroście. Jak się domyślasz kiedy nie będę one w pełni szczere to własnego samopoczucia nie poprawisz. Natomiast jeśli spotka Cię wyzwanie – zrobienie czegoś nowego to dodaj sobie w ten sposób sił ciesząc się z każdego mniejszego osiągnięcia.

Z czego wynika to, że nie jesteśmy dla siebie dobre?

Naszych przekonań.

Jak możemy powiedzieć o sobie coś dobrego, jeżeli uważamy, że nie zasługujemy na dobro? 

Zapraszam Cię Tu i Teraz do wyjątkowej refleksji… pomyśl o tym, co warunkuje otrzymywanie czegoś w Twoim otoczeniu.

⇒ Czy czujesz się wystarczająco dobra i mądra?

⇒ Czy istnieje w Tobie chęć wewnętrznej przemiany?

⇒ Czy jesteś gotowa przebaczyć, aby stać się wolną od nękających Cię ograniczeń?

⇒ Co chcesz zrobić, aby spełnić własne marzenia?

 1. Wspieraj własną osobę!

Wiele z Nas potrafi polegać tylko na sobie, za wszelką cenę stara się być samowystarczalną. Jednak prośba o pomoc, kiedy jej potrzebujesz oznacza siłę. Więc zamiast podejmować frustrujące próby kończące się gniewem po prostu poproś o pomoc. Znajdź wokół siebie dwie osoby, które mają podobne problemy jak Ty i wzajemnie się wspierajcie szukając na nie rozwiązania. Jeśli będziecie to czynić z miłością, to przyciągniecie do siebie nowe osoby. To szansa, aby stworzyć grupę znajomych/przyjaciół, których zawsze chciałeś mieć blisko siebie. W takiej grupie można dokonać ogromnych postępów ucząc się od innych.

 1. Pokochaj to, co jest w Tobie negatywne!

Wszystko w naszym życiu dzieje się po „coś”. Bez względu na to, jakie spotykają Nas problemy przyczyniliśmy się do ich stworzenia, aby się z nimi uporać. Jest to także ważna część Nas, za którą nie należy się karać, tylko świadomie zaakceptować.

Wszystko, co Cię doprowadziło do miejsca w którym obecnie się znajdujesz jest „po coś”. Zaakceptuj to, a wówczas zrobisz pierwszy krok w kierunku przemiany własne go życia.

Niezależnie od tego, co przeżyłaś zastąp negatywne wzorce myślowe w pozytywne zadając sobie pytania:

 • Co pozytywnego otrzymałam z tego doświadczenia?
 • Co dobrego daje mi ta sytuacja?
 • Jaka jest w niej korzyść?
 1. Troszcz się o swoje ciało!

Myśl o nim jak o wspaniałym domu, w którym przyszło Ci mieszkać. Troszcz się o niego zwracając uwagę na to, co mu dajesz. Niektóre z Nas mają problem z przejadaniem własnych emocji. Wówczas nasze ciało jest przeładowane i to, co za dużo zjemy obraca się przeciwko nam. Taka postawa oznacza karanie siebie, jest to ukryta miłość. Towarzyszy nam uczucie ciężkości, zaczynamy tyć, a nasz umysł przestaje jaśniej i sprawniej funkcjonować. Jak temu zapobiec?

Wybieraj świadomie posiłki – co jesz i jak to wpływa na Twój organizm. Zwracaj uwagę na to, co daje Ci energię, a co zabiera.

Uprawiaj sport, który sprawia Ci przyjemność. Stwórz wokół siebie pozytywną atmosferę podczas ćwiczeń.  Jeśli nie lubisz chodzić na basen, to nie rób tego dla znajomych. Pozbądź się ograniczeń, które Cię blokują.

 1. Pracuj z lustrem!

to doskonała metoda, aby znaleźć przyczynę problemu, który powstrzymuje Cię od kochania samej siebie. Wstań rano i zapytaj się siebie: „Co mogę zrobić dzisiaj, aby Cię uszczęśliwić? Posłuchaj swojego wewnętrznego głosu i zaufaj mu. Natomiast jeśli podczas dnia spotka Cie „coś” nieprzyjemnego to idź do lustra i powiedz „I tak Cię kocham”  

Wszystko przemija, tylko miłość do samej siebie jest stała i najważniejszą wartością, którą należy pielęgnować!

A gdy spotka Cię „coś” wspaniałego to podejdź do lustra i powiedz „Dziękuje Ci”. Doceń swoją rolę w każdym pozytywnym doświadczeniu!

Lustro jest także doskonałe do wybaczenia – sobie, przebaczenia innym – wszystkiego, co Ci nie służy. Kiedy rozpoczniesz ten proces to zrzucisz z siebie ogromny ciężar i otworzysz Ci się droga do pokochania siebie. Często wybaczanie i przebaczenie staje się olbrzymia siłą w pokonaniu najcięższych chorób.

Co możesz zrobić już teraz?

 1. Pokochaj siebie Tu i Teraz!

Nie czekaj na dogodną chwilę! Jeśli możesz być zadowolona z siebie, kochać siebie, to gdy jakieś dobro Cię spotka to tę radość wzmocni. Kiedy nauczysz kochać samą siebie, to otaczający świat zacznie zmieniać się wokół Ciebie, po prostu:

♥ „Bądź zmianą, którą chcesz ujrzeć u innych”♥

Nie możesz nauczyć się życia za inną osobę. Każda z Nas musi przejść własną lekcję doświadczeń.

Wszystko, co możesz zrobić to uczyć kochać się samą siebie – jest to pierwszy krok do zmian na negatywny wpływ otaczającego Cię świata.

Już teraz zrób pierwszy krok, aby zadbać o swoją miłość do samej siebie pobierając za darmo niezwykłe narzędzie rozwojowe ♥STUDNIĘ WDZIĘCZNOŚCI♥  TUTAJ

Rozpocznij ten niezwykły romans z samą sobą!!! 

Tego Ci z głębi serca życzę!


Lifestyle

Jak porzucić raz na zawsze bagaż zbędnych doświadczeń z przeszłości?

Radość Życia każdego dnia!
Radość Życia każdego dnia!
11 września 2017
Studnia Wdzięczności

Dzisiaj dowiesz się jak krok po kroku porzucić bagaż zdanych doświadczeń z przeszłości i tym samym rozpocząć proces przyciągania do własnego życia tego, czego najmocniej pragniesz.

Pomocna Ci w tym będzie niezwykła ♥Studnia Wdzięczności♥, którą otrzymasz ode mnie w prezencie.

Zatem startujemy…

Jestem przekonana… moje trudne doświadczenia życiowe umocowały we mnie to przekonanie, że wszystkie nasze blokady, bariery, które odpychają Nas od tego, czego najmocniej pragniemy w życiu powiązane są z niewystarczającą miłością do samej siebie, brakiem akceptacji „czegoś” w swoim życiu.

Co należy zrobić, aby w pełni pokochać  samą siebie?

Raz na zawsze porzucić bagaż zbędnych doświadczeń z przeszłości uwalniając się od wszelkich ograniczeń, przeszkód blokujących Cię od osiągnięcia upragnionych celów, osłabiających Twoją miłość do samej siebie i prawdziwej radości każdego dnia.

Tylko jak taki bagaż porzucić…

Który często jest wynikiem naszego całego dotychczasowego życia?

Krok po kroku – to jest świadoma procesowa praca, która potrzebuje czasu na definitywne przepracowanie – rozwiązanie blokad, które tego wymagają. Te blokady są często wynikiem wieloletnich doświadczeń, często bolących, które są wynikiem mocno zakorzenionych w Nas myśli i emocji. Dlatego niektóre z Nas wolą odpuścić ich przepracowanie ponieważ obawiają się, że znowu zabolą powodując, że „coś” wypłynie w naszym życiu, coś co chciałyśmy na zawsze zapomnieć…

Odpuszczamy także  ponieważ nie wiemy od czego zacząć, jaką drogę obrać, aby krok po kroku pozbyć się tychże ciężarów.

Jednak każda z Nas podświadomie marzy o tym, aby takiego bagażu pozbyć się ze swojego życia ponieważ  pragnie być po prostu szczęśliwa i cieszyć się każdym dniem.

Radość Życia

fot. SalemFOTO

To jak zacząć skutecznie – krok po kroku – zrzucać bagaż z przeszłości jednocześnie wzmacniając miłość do samej siebie?

Pomocna Ci w tym będzie niezwykła ♥Studnia Wdzięczności♥,

dzięki której:

⇒ Rozpoczniesz proces uwalniania się od wszelkich ograniczeń odpychających Cię od realizacji upragnionych celów
Docenisz samą siebie wzmacniając miłość do samej siebie i tym samym zadbasz o swój wewnętrzny spokój, który jest najmocniejszą siłą w pokonywaniu największych trudności, a także potęgujący Twoją radość i poczucie szczęścia.
⇒ Zaczniesz koncertować się na tym co jest dla Ciebie najważniejsze w życiu wzmacniać swoje poczucie sensu.
⇒ Zaakceptujesz miejsce w którym obecnie się znajdujesz w życiu i dzięki temu otworzysz się na nowe szanse i możliwości w osiąganiu upragnionych celów
To wszystko sprawi, że wzmocnisz kontakt w własną duszą – ponieważ dusza kocha prawdę!

W jaki sposób zbudujesz własną Studnię Wdzięczności?

W praktyce jest to 10-dniowy trening świadomej wdzięczności podczas którego każdego dnia będziesz odkrywała blokady i ich źródła w najważniejszych obszarach Twojego życia.

Z każdym przepracowanym dniem porzucisz „część” bagażu przeszłości, który obecnie odpycha Cię od tego czego najmocniej pragniesz.

Studnia Wdzięczności

Każdy dzień budowy tej niezwykłej Studni składa się z dwóch serc wdzięczności:

♥Pierwszejest wprowadzeniem pogłębiającym Twoją świadomość w przepracowaniu danego obszaru. Dzięki niemu efektywnie odkryjesz źródła danej blokady.

Studnia Wdzięczności

♥Drugie♥ to zawsze konkretne ćwiczenie dzięki któremu poznajesz blokady odpychające Cię osiągnięcia tego czego pragniesz – Twojej radości na co dzień.

Studnia Wdzięczności

Radość nierozerwalnie połączona jest z wdzięcznością, która to daje nam siły w „pokonywaniu” największych życiowych trudności.

Praktykowanie postawy wdzięczności na co dzień jest bardzo ważne, ponieważ im więcej docenisz tym zawsze więcej otrzymasz – przyciągając do swojego życia to, czego najmocniej pragniesz!

Zatem do dzieła!
Zadbaj o swoją wdzięczność w życiu już teraz…

Zrób pierwszy Krok i pobierz za DARMO niezwykłą ♥STUDNIĘ WDZIĘCZNOŚCI♥ TUTAJ

Jeśli uważasz, że ten artykuł jest wartościowy to podziel się nim!
Udostępnij go na swoim Fun Page.