Go to content

8 oznak potężnej osobowości. Jeśli je masz, jesteś bardziej wyjątkowa, niż ci się wydaje

fot. AleksandarNakic/iStock

Jeśli jesteś odważną osobą, która zwraca na siebie uwagę, nie czuj się z tym źle. Bądź dumna. Bycie oryginalnym i sobą jest o wiele bardziej satysfakcjonujące niż zmuszanie się do bycia kimś, kim nie jesteś. Im prawdziwsza dla siebie jesteś, tym lepiej.

8 znaków, że jesteś kimś o silnej osobowości:

1. Jesteś bardzo pewna siebie

Wiesz, kim jesteś i do czego jesteś zdolna. Znasz swoją wartość i nie zamierzasz iść na kompromisy. Chociaż może to być trochę odległe tu i tam, trzymasz się swoich i trzymasz się wyższego standardu.

2. Nie masz obsesji na punkcie rzeczy, które mają inni ludzie

Nie obchodzi cię, co mają inni. Wiesz, czego chcesz w życiu i gonisz za własnymi marzeniami. Nie pozwalasz innym cię definiować.

3. Nie marnujesz czasu na small talk

Jeśli chodzi o small talk, to nie twoja bajka. Chcesz rozmawiać tylko wtedy, gdy ma to znaczenie i coś z tego wynika. Bezsensowne rozmowy cię nie interesują.

4. Nie pozwalasz innym by cię kontrolowali

Ludzie wokół ciebie nie mają żadnego wpływu na to, jak prowadzisz swoje życie. Masz kontrolę nad wszystkim, co robisz i wszystko jest tak, jak powinno być.

5. Jesteś świetnym słuchaczem

Jesteś osobą, do której wszyscy przychodzą, gdy potrzebują porady. Dajesz najlepszą perspektywę i jesteś w stanie słuchać bez osądzania. Wiesz aż nazbyt dobrze, jak to jest być osądzanym i nie chcesz brać w tym udziału.

6. „Tradycyjne” – to określenie nie ma z tobą nic wspólnego

Nie jesteś zwyczajna i naprawdę się wyróżniasz, ale nie w zły sposób. Chociaż niekoniecznie jesteś tradycyjna, jesteś niesamowita na swój sposób.

7. Nie próbujesz zadowolić innych

Zadowalanie innych ludzi nie jest czymś, co cię interesuje. Jasne, lubisz, gdy ludzie wokół ciebie są szczęśliwi, ale nie będziesz dla ich zadowolenia lukrowała rzeczywistości. Po raz kolejny jesteś wierna sobie.

8. Nie usprawiedliwiasz innych

Kiedy jesteś silną i oryginalną osobą, nie usprawiedliwiasz ludzi. Popełniają własne błędy i sami za nie płacą. Wszystko jest tak, jak być powinno.