Lifestyle

5 rzeczy, które powinnaś wiedzieć o prawdziwym szczęściu

Żaklina Kańczucka
Żaklina Kańczucka
29 grudnia 2016
Fot. iStock / AlekZotoff
 

Szczęście postrzegane jest przez każdego z nas w sposób indywidualny. Dla jednego będzie to towarzystwo bliskich osób przy stole, dla innej osoby pękaty portfel i świadomość, że do tego 1-go z pewnością wystarczy. Sami wybieramy dla siebie kryteria szczęścia, które stawiamy za pierwszorzędny cel. 

Rodzina, praca, miłość, przyjaźń czy nawet pieniądze, wszystko to może być źródłem dobrych emocji, satysfakcji i uczucia zadowolenia. Gdy mamy to, czego oczekujemy od życia i na co najczęściej ciężko każdego dnia pracujemy, po prostu wiemy, że jesteśmy szczęśliwi. Jednak jest coś, czego nie zmienimy bez względu na okoliczności. Jakąkolwiek miarą nie mierzylibyśmy naszego szczęścia, zawsze podlegać będzie ono pewnym zasadom.

5 rzeczy, które musisz wiedzieć o prawdziwym szczęściu:

1. Szczęście to podróż, a nie jedynie jej cel

Owszem, świadomość dążenia do celu, realizacji planów i marzeń jest głównym motywatorem działań. Nie jedynie cel jest tu ważny, ale droga, którą każdy z nas wybiera, by do niego dojść. Wchodzimy i schodzimy z różnych ścieżek życia, dążąc do szczęścia. Warto umieć dostrzec pozytywy każdej z nich i cieszyć się tym, co niesie życie. W ślepym zapatrzeniu w jeden punkt, wiele osób nie dostrzega innych, pomniejszych radości, nad którymi cudownie jest się pochylić, by czerpać z nich siłę.

2. Szczęście trzeba stale karmić

Na szczęście każdy z nas musi zapracować. W ten sposób można docenić to, co otrzymaliśmy od los. Docenić i nie zapominać, że szczęście trzeba karmić, by trwało dłużej niż przez chwilę i nie tylko dla nas samych. Pamiętaj, że szczęście jest zaraźliwe, i kiedy uszczęśliwiasz innych, zyskujesz na tym sama.

3. Szczęście wymaga wdzięczności

Mamy to do siebie, że szybko przyzwyczajamy się do tego co osiągamy i nie potrafimy cieszyć się dłużej, stale chcąc więcej. Przestajemy doceniać to, co mamy w naszym życiu i pragniemy czegoś innego, większego, bardziej spektakularnego. Należy być wdzięcznym za rzeczy, które nam się przytrafiają i ludzi, których spotykamy w naszym życiu. Szczęście jest tym, co mamy wokół siebie, a czego innym ludziom może bardzo brakować. 

4. Szczęście to stan umysłu

Szczęście nie powinno opierać się na ulotnych przyjemnościach ciała i umysłu, szczególnie jeśli osiągamy je przez stosowanie różnych używek (jedzenie, ćwiczenia, alkohol). Te przyjemności są miłe, ale ulotne. Jeśli tylko na nich opieramy szczęście, będzie ono krótkotrwałe, gdyż trzeba nam będzie większych i bardziej intensywnych dawek tych przyjemności. Szczęście to stan umysłu, nie ciała.

5. Szczęście ma wiele imion

Czym innym będzie dla każdego z osobna i nie sposób zmierzyć go jedną miarą. Każdy z nas jest inny, ma własne doświadczenia, wspomnienia, marzenia i każdy musi odnaleźć własną drogę do szczęścia. Bądź szczęśliwa dla siebie, ale pozwól innym swoją postawą odczuć otaczające cię dobre emocje. Być może dzięki takiej postawie, innym również łatwiej będzie sięgnąć po przeznaczone im szczęście.


źródło: www.powerofpositivity.com


Lifestyle

10 sprawdzonych rad, jak utrzymać w dobrej kondycji związek na odległość

Żaklina Kańczucka
Żaklina Kańczucka
29 grudnia 2016
Fot. iStock / StefaNikolic
 

Dziś jesteście razem i nie wyobrażacie sobie dnia bez wspólnej chwili, a jakiś czas później okazuje się, że musicie się rozstać na dłużej. Życie pisze różne scenariusze, nie wszystkie muszą się nam podobać, ale do każdego trzeba się jakoś odnieść. Związki na odległość nie należą do łatwych, a dla wielu par długie rozstanie oznacza prawdziwą próbę dla uczucia.  

Najczęściej długie rozstanie dyktowane jest przez konieczność podjęcia pracy za granicą. Emigracja zarobkowa bywa przykrą koniecznością, na którą z obawą godzą się partnerzy. Najczęściej nie jest to wyjazd na miesiąc czy dwa, ale wiele miesięcy czy lat, w ciągu których trzeba sobie ułożyć na nowo wspólne relacje. Teoretycznie odległość w uczuciach niewiele zmienia, ale praktyka pokazuje, że nawet największa miłość wystawiona jest w takiej sytuacji na prawdziwą próbę.

Samotny czas, tęsknota za ciepłem ciała, dotykiem, wspólnymi radościami, sprawia, że mogą pojawić się pokusy zapełnienia powstałych, choć tylko tymczasowo, braków w bliskości, fizyczności. W wielu sytuacjach, ze względu na brak pieniędzy na częste przyjazdy do domu czy znaczną odległość, przysięga małżeńska przegrywa z biologią i niezaspokojonymi potrzebami emocjonalnymi.

Mówi się, że prawdziwa miłość oprze się każdej pokusie i przeczeka zły czas. Należy jednak sobie w tym pomóc, by w chwilach smutku czy zwątpienia, zawsze mieć przed oczami to, co jest dla pary najważniejsze, by mieć do czego wracać z czystym sumieniem.

10 sposobów na zdrowy związek na odległość 

1. Pamiętaj, że nie musicie myśleć tak samo

Odległość nie ułatwia osiągnięcia porozumienia, trzeba więc brać poprawkę na to, że partner może czuć w danej chwili coś innego, niż ty. W oddaleniu druga osoba może okazywać emocje inaczej, po swojemu reagując na nową sytuację. Rozstanie jest trudne nie tylko dla osoby, która pozostaje w miejscu, ale dla tej, która podróżuje również, o ile nie jeszcze bardziej, bo samotnie w nowym miejscu.

2. Odreagowuj stres związany z rozstaniem

Nie tłamś w sobie emocji, nie udawaj, że wszystko jest w normie. Tęsknota boli, a brak bliskości fizycznej pogłębia samotność i smutek. Pozwalaj sobie na gorsze chwile, ale nie pozwól im nad sobą zapanować. Miła lektura, dobry film czy kawa z przyjaciółką pozwoli odpłynąć złym myślom lub przemyśleć / omówić to, co szczególnie ci doskwiera.

3. Popuść wodze pozytywnym emocjom

Wyciągnij na zewnątrz dobre myśli i wspomnienia, uśmiechaj się do nich i wyobrażaj dobre chwile. Pamiętaj o tym, co było dobre i myśl pozytywnie, co będzie się działo, gdy ponownie się spotkacie. Wyobrażaj sobie tę radość pierwszych wspólnych chwil po powrocie, a będziesz czekała na nie z radością. Pozytywne emocje przynoszą uczucie zachwytu, ciepły uśmiech, mrowienie w okolicy serca na samą myśl o ukochanym. 

Fot. iStock /AntonioGuillem

Fot. iStock /AntonioGuillem

4. Pamiętaj o różnicach czasowych

Nie wymagaj natychmiastowej reakcji, gdy ciebie coś dręczy, a akurat partner odsypia pracowity dzień w środku nocy. Cierpliwość to cnota, która pozwala dwa razy zastanowić się nad tym, co chcesz zrobić czy powiedzieć. Różnica w strefach czasowych może być ćwiczeniem prowadzącym do ograniczenia impulsywności, wzmocnieniem refleksji oraz przemyślanych wyborów.

5. Przestrzegaj umów

Zakładanie pewnych zasad i norm w związku na odległość jest potrzebne. Wspólnie wypracowane zasady powinny obowiązywać obie strony, a świadomość ich przestrzegania wzmacniać zaufanie i więzy. Każdy musi mieć świadomość, że naruszona umowa ma konsekwencje dla integralności relacji, co jest podstawową rzeczą w związku.

6. Pamiętaj o rytuałach

Praktykujcie proste, ale potrzebne rytuały. Wzajemne ciepłe powitania i pożegnania, powiedzenie tego, co macie w sercu pozwala łatwiej przejść ze stanu rozłąki, w tryb wspólnego życia, i na odwrót. Rytuały, coś, co należy tylko do was, mogą być radością, pocieszeniem, a przede wszystkim wpływają na pewną głębię, romantyzm relacji na odległość.

7. Reaguj na sytuacje kryzysowe

Nie udawaj, że wszystko jest o.k., kiedy serce podpowiada ci coś innego. Zamiatanie problemów pod dywan sprawi jedynie, że któregoś dnia potkniecie się o górkę kłopotów, która się pod nim zgromadziła. Odległość nie przekreśla szczerej rozmowy, odpowiedniego reagowania na sytuacje kryzysowe. To, co się dzieje, z odległości można potraktować bardziej spokojnie, refleksyjnie, z czasem na zastanowienie się z obu stron. Czasem to, co cię niepokoi, okazuje się mało istotne, nie ma sensu niepotrzebnie stwarzać dotychczas nieistniejących problemów.

8. Zadbaj o swoją psychiczną przestrzeń

Gdy spędzacie czas razem, wspólne działanie przychodzi naturalnie. Gdy zostajesz sama, powinnaś umieć funkcjonować we własnej przestrzeni samodzielnie. Rozwijaj zainteresowania i prowadź działania, które pozwolą ci szczęśliwie funkcjonować, gdy jesteście razem i nie gubić się z daleka od siebie. Dobrze jest mieć także wspólne pasje, które będą łączyć z daleka — ta sama muzyka, literatura, zamiłowanie do zwierząt. Dzięki nim spędzicie miło czas i będziecie mieli punkt zaczepienia, wspólną tożsamość, gdy przyjdzie chwila rozstania.

9. Pamiętaj o zawodności komunikacji elektronicznej

Podczas rozłąki, gdy trzeba bazować przede wszystkim na słowach, trzeba umieć przyjąć pewne rzeczy z dystansem. Wiadomości, na szybko pisane, czy pozostawione na automatycznej sekretarce, nadal zawierają tylko słowa, które nie zawsze można brać w całości do serca. Nie zawsze w ten sposób udaje się oddać rzeczywiste intencje, co może rodzić konflikty. Niedostatek gestów, mimiki, bliskości, utrudnia odczytanie intencji, lepiej więc zakładać dobre zamiary partnera, nie szukając drugiego dna.

10. Celebruj wspólny czas, nawet na odległość

Ciesz się wspólnymi chwilami, nawet gdy wydaje ci się, że to zbyt mało. Nastawiając się pesymistycznie, zatracisz radość nawet z krótkich spotkań, choć powinno być inaczej. Przecież partner pokonał drogę, by choć chwilę pobyć właśnie z tobą, nie warto psuć złym humorem tego, co może jutro stać się kojącym wspomnieniem podczas kolejnej rozłąki. Doceń szerokie możliwości komunikacji telefonicznej czy internetowej, bo to łagodzi poczucie osamotnienia. Kiedyś pisano do siebie wyłącznie listy i to musiało wystarczyć. Teraz w ciągu kilku sekund można nawiązać kontakt z ukochanym.

Obopólne zrozumienie, konkretna pomoc, docenienie przyjemności wspólnego czasu i celów pomaga w utrzymaniu związku na odległość. Jeśli to ty zostałaś sama lub z dziećmi, a twój partner wyjechał, dbaj o swoje emocje, nie przegap okazji, aby obejrzeć zachód słońca, cieszyć się drobiazgami. Bądź optymistką i pamiętaj, że nawet takie rozstanie pozwala odkryć na nowo jakość waszego związku i wbrew obawom bardzo go wzmocnić.


źródło: www.psychologytoday.com


Lifestyle

Postanowienia noworoczne? Zacznij od prostych zmian! Akcja „Mówię dość niezrealizowanym postanowieniom noworocznym”

Redakcja
Redakcja
29 grudnia 2016
Fot. iStock/mikkelwilliam

Zaczynamy wielkie odliczanie. Trzy. Dwa. Jeden. I wchodzimy w nowy rok. Zostało nam jeszcze kilka chwil na rozliczenia, podsumowania, ale wiadomo, nie ma co tkwić w przeszłości. Należy wyciągnąć wnioski i z nowym planem, nowymi postanowieniami wejść w to co czeka na nas właściwie tuż za rogiem.

Pisaliśmy wam, że postanowienia wtedy mają sens, kiedy są skrojone dla nas na miarę, czyli gdy nie oczekujemy rzeczy niemożliwych, gdy stawiamy sobie poprzeczkę możliwą do osiągnięcia.

Nie jest to proste, bo byśmy chcieli od razu mocno i bardzo. A tak się nie da. Przeczytałam ostatnio, że warto do swojego życia wprowadzać małe zmiany, nawet jedną dziennie, bo to one złożą się na coś dużego. Więc może warto pójść tym tropem i zaplanować zamiast wielkich zmian, te drobne. Wychylać się z tej naszej strefy komfortu. Od czego można zacząć?

 1. Zamiast siedzenia na kanapie wyjść na pół godziny spaceru chociaż trzy razy w tygodniu.
 2. Wysiadać przystanek wcześniej i na pieszo dojść do pracy.
 3. Umówić się do kosmetyczki na brwi, paznokcie, zabieg – w zależności jaka jest wasz pierwsza potrzeba.
 4. Pofarbować, obciąć włosy – to zawsze dobry początek do zmian – tu polecamy Markę Wierzbicki & Schmidt – salony fryzjerskie znajdujące się w większych miastach w całej Polsce, które zadbają o nasz nowy look.
 5. Zastąpić niezdrowie przekąski – zdrowymi, na przykład przegryzać marchewkę, seler naciowy.
 6. Pić więcej wody, niż soków czy gazowanych napojów.
 7. 15 minut dziennie mieć dla siebie – na zamyślenie się, zatrzymanie, czy chociażby policzenie swoich oddechów.
 8. Zaplanować zakup jednej rzeczy dla siebie w miesiącu – czy to będzie jakiś ciuch, czy książka, a może płyta.

Nie zakładajmy, że schudniemy w miesiąc 10 kg, że zmienimy nasze życie całkowicie, bo od nowego roku wszystko będziemy robić inaczej. Zacznijmy do tych drobnych zmian, wprowadźmy je w życie, a kiedy to się uda, możemy sięgać po więcej.

A na dobry początek:

Dołącz do akcji
„Mówię dość niezrealizowanym postanowieniom noworocznym!”

Co trzeba zrobić?

ZADANIE KONKURSOWE: 

Napiszcie do nas o waszych marzeniach, planach na nowy rok – skąd się wzięły, jak chcecie je zrealizować i kiedy.

Najciekawsze listy opublikujemy, nagrodzimy i będziemy mocno trzymać kciuki, byście w nowym roku osiągnęli to, co zaplanujecie.

Listy prosimy wysyłać na adres [email protected] dołączając oświadczenie:

Oświadczam, że jestem autorem nadesłanej pracy konkursowej oraz wyrażam zgodę na jej publikację przez portal Oh!me.
Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez Organizatora swoich danych osobowych uzyskanych w związku z organizacją Konkursu, wyłącznie na potrzeby organizowanego Konkursu, zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Czas trwania akcji: 21.12.2016 – 15.01.2017. Ogłoszenie wyników nastąpi do 22.01.2017 roku.

Nagrody:

COLLAGEN

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

(COLLAGENSHOP.PL)

2 x  COLLAGEN NUTRI CLINIC

>W 100% naturalny produkt, posiada pozytywną opinię farmaceutyczną i fizjoterapeutyczną. Przyjmowanie COLLAGENU zwiększa efekty zabiegów liftingujących i ujędrniających w gabinetach kosmetycznych.​

AVENE

ZESTAW Serenage Krem na dzień_png ZESTAW Serenage Rewitalizujący balsam pod oczy_png

(www.eau-thermale-avene.pl)

2 x zestaw X- MASS

GABINET KOSMETYCZNY „Lakier do paznokci”

wilanow 2
(www.lakierdopaznokci.com)

2 x  komplet manicure i pedicure, czyli wykonanie zabiegów manicure i pedicure z dowolnie wybranym lakierem (lakier zwykły albo utwardzany w lampie) oraz kosmetyki  i lakiery niespodzianka, jako upominek.
wilanow 3
Odwiedźcie „Lakier do paznokci” na Facebooku

NOBLEMEDICA

royal-acerola acerolinki-naturalna-witamina-c-dla-dzieci.jpg

(WWW.NOBLEMEDICA.PL)

2 x zestaw ACEROLA plus ACEROLINKI

noble medica

Miraflores

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

2 1

(www.miraflores.pl)
1 x zestaw NATURIGIN, składający się z:
– dowolna organiczna farba do włosów,
– certyfikowany organiczny szampon do włosów
– certyfikowana organiczna odżywka do włosów

Farba Naturigin – Farba do włosów, do samodzielnej koloryzacji. Niezwykle trwała, o przyjemny zapachu i gładkiej konsystencji, pięknie nabłyszcza włosy i pozostawia je nie tylko trwale ufarbowane ale także i wypielęgnowane. Farba Naturigin nie zawiera agresywnych substancji chemicznych takich jak: Amoniak, Rezorcyna, PTD, SLS, Parabeny, jest polecana osobom z wrażliwą skórą głowy i uwrażliwionymi włosami.

W składzie farby znajduje się 12 certyfikowanych organicznych extraktów i olei roślinnych m.in: wyciągi z mandarynki, grejpfruta, słonecznika, cytryny, brzoskwini, moreli, winogron, jojoby. Zawiera również masło Shea, proteiny pszenicy, proteiny soi i Aloes. Farba Naturigin posiada międzynarodowy certyfikat ECOCERT, nie jest testowana na zwierzętach i jest przyjazna veganom. Przeznaczona do każdego rodzaju włosów, pokrywa 100% siwych włosów, czas aplikacji to 30 min.

NATURIGIN SZAMPON – Łagodny organiczny szampon przywracający miękkość i blask włosom farbowanym dzięki organicznemu wyciągowi z aloesu, olejkom z lawendy i oliwek. Posiada certyfikowane przez ECOCERT składniki.

ODŻYWKA – Odżywka do włosów farbowanych zapewniająca gładkość, lekkość i odżywienie dzięki proteinom hydrolizowanego jedwabiu oraz wyciągowi z kwiatów rumianku, lawendy, mięty oraz olejkom z eukaliptusa i kokosa. Posiada certyfikat ECOCERT.
MIRAFLORES jest dystrybutorem marki Naturigin na Polskę.

Marka Wierzbicki & Schmidt

ws academy

Marka Wierzbicki & Schmidt – stworzona przez duet stylistów fryzur oraz założycieli sieci salonów fryzjerskich WS Academy. Pomysłodawcy, Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt, pracują w zawodzie już prawie od 20 lat, odnosząc na tej płaszczyźnie liczne sukcesy. Wspólnie prowadzą program „Ostre cięcie”, w którym pomagają odwiedzanym salonom fryzjerskim. Prace nad stworzeniem marki poprzedzały dwa latach poszukiwań najlepszych składników, rozwiązań, badań oraz testów. W efekcie powstała profesjonalna linia kosmetyków wypełniona bogactwem łąk, skarbami oceanów i innymi dobroczynni substancjami aktywnymi. Te starannie wyselekcjonowane składniki wypełniają eliksiry i esencje czyli luksusowe szampony oraz odżywki, dzięki którym można cieszyć się profesjonalną pielęgnacją włosów w domowym zaciszu. Ich dobroczynną moc skrywa EUKALIPTUS & ROZMARYN, efektowna CZARNA ORCHIDEA, słodka i aromatyczna PACZULA WONNA oraz delikatna linia BEZZAPACHOWA dla osób wrażliwych.

1 x voucher na strzyżenie i koloryzację w wybranym salonie (lista salonów na http://wierzbicki-schmidt.pl/category/salony/ ).

12 x zestaw kosmetyków (esencja i eliksir) (więcej o kosmetykach na http://wierzbicki-schmidt.pl/kosmetyki/).

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Linia profesjonalnych kosmetyków WS Academy WIERZBICKI & SCHMIDT 

Zestaw PACZULA WONNA

Eliksir i esencja zawierają ekstrakt z owoców egzotycznych o kompleksowym działaniu, dzięki któremu włosy stają się odżywione i nawilżone. Składniki aktywne zawarte w produktach poprawiają stan uszkodzonych włosów, regenerując je i nadając im wyjątkową gładkość.

Zestaw CZARNA ORCHIDEA

Seria ma właściwości zarówno pielęgnacyjne, jaki i lecznicze. To propozycja dla osób szukających rozwiązań na problemy z wypadaniem włosów czy łojotokiem. Szampon i odżywka zwiększają wytrzymałość oraz sprężystość włosów, wygładzając je i dodając pięknego połysku.

Seria BEZZAPACHOWA

Profesjonalny zestaw dla osób poszukujących kosmetyków bez dodatku alergenów. Bardzo delikatny, a jednocześnie skuteczny w działaniu. Eliksir i esencja wnikają w głąb włosa, odbudowując go, wzmacniając oraz chroniąc przed negatywnymi wpływami środowiska.

EUKALIPTUS & ROZMARYN

Eliksir został opracowany z myślą o osobach, które mają kłopot z wypadaniem włosów. Dzięki wyjątkowym składnikom aktywnym, takim jak Tricorexina Hydro, szampon znacząco redukuje ten problem, stymulując jednocześnie produkcję keratyny i przyspieszając wzrost nowych włosów. To profesjonalny produkt, polecany także dla mężczyzn, chcących dłużej cieszyć się bujną fryzurą.

Davidoff

Davidoff jpeg bez spadow

Kawy Davidoff to mistrzowskie kompozycje. Wybitni sommelierzy łączą ziarna Arabiki pochodzące z najlepszych upraw świata w taki sposób, aby ich wyjątkowy aromat i delikatne niuanse smakowe tworzyły jedną wyśmienitą mieszankę kawy. To po prostu kawy, które czarują!

1 x zestaw Davidoff Cafe Creation Superieure Horizon, składający się z trzech kaw (rozpuszczalnej i mielonej).

Zdjęcie DAVIDOFF 2 Zdjęcie DAVIDOFF 1

Logo-DAVIDOFF

Wybranafirma.pl

Wybranafirma.pl to portal, w którym każdy Klient mający dostęp do Internetu:

 • znajdzie firmy z całego kraju oferujące swoje usługi w takich obszarach jak: salon fryzjerski, salon kosmetyczny, spa, nocleg, warsztat samochodowy, itp.
 • w szybki sposób dowie się o najnowszych promocjach, które w danym okresie czasu oferują nasi Partnerzy.
Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

3 x  Kuracja „Zdrowe włosy”

Kolagen Naturalny Souvre Internationale jest wyjątkowym kosmetykiem, dzięki któremu kobiety mogą zapomnieć  o codziennych problemach skórnych. To białko występujące w postaci potrójnej helisy, które odgrywa bardzo ważną rolę w różnych strukturach ludzkiego ciała.

Kolagen ma znaczący wpływ na nawilżenie naszej skóry. Kosmetyki, które zawierają kolagen naturalny wygładzają skórę, a także pomagają w zwalczaniu objawów starzenia, między innymi zmarszczki oraz utrata jędrności. Kolagen uzupełnia także niedobory aminokwasów w naszym organizmie.

Logo-WYBRANA FIRMA

Partnerów do współpracy, zainteresowanych promowaniem swoich usług w internecie wyszukujemy przede wszystkim poprzez rekomendacje. Dodatkowo poprzez formularz kontaktowy zainteresowani Przedsiębiorcy mogą się do nas zgłaszać – po odbyciu spotkania biznesowego podejmujemy decyzję czy będziemy nawiązywać stałą współpracę. Celem projektu jest aby z każdego miasta w Polsce oraz z danej branży wybrać ok. 10% firm, które zaprosimy do aktywnej i ścisłej współpracy.

Każda firma, która podejmuje z nami współpracę oferuje swoje usługi Klientom, a dodatkowo na poszczególne tygodnie lub miesiące proponuje usługi promocyjne – w zależności od zapotrzebowania i harmonogramu. Klienci po wyszukaniu danej firmy na portalu internetowym mają możliwość zapoznania się z promocjami i rabatami jakie obowiązują w danym okresie w wybranym mieście / salonie / itp. na obszarze całej Polski.

Portal internetowy zajmujący się promowaniem przedsiębiorców ściśle współpracuje z firmą Souvre Internationale Sp. z o.o. Sp. k. Każdy Przedsiębiorca będzie mógł dysponować i legitymować się Certyfikatami Jakości wydanymi przez Polską Izbę Handlu Zagranicznego w tym:

 • PN – EN ISO 9001:2008 – Wysoka jakość kolagenu naturalnego.
 • PN – EN ISO 22716:2007 – Wysoka jakość kosmetyków kolagenowych.
 • PN – EN ISO 22000:2005 – Bezpieczeństwo zdrowotne suplementów diety.

Zaangażowany Zespół Osób tworzących portal internetowy www.wybranafirma.pl  dołoży wszelkich starań, aby każdy współpracujący z nami Przedsiębiorca oraz każdy Klient był zadowolony z otrzymanych usług.

Kontakt
tel: +48 502 – 699 – 786
email: [email protected]

Design 24

(www.design24.com.pl)

Firma ta powstała z myślą o osobach, dla których ważne jest piękno otaczających je przedmiotów i wygląd wnętrz.

1 x Krzesło Teddy Black (o wartości 529 zł)

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Krzesło Teddy to fotelik wykonany na bazie krzesła PC018. Siedzisko tapicerowane i wyłożone wygodną pianką, która zwiększa komfort użytkowania do maksimum. Krzesło sprawdzi się zarówno w salonie, pokoju dziennym jak i w miejscach użyteczności publicznej czyli restauracji, kawiarni czy hotelu. Krzesło w wersji Teddy Black posiada podstawę w kolorze czarnym.

1 x  Bollard lampa czarna ( o wartości 340 zł)

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Lampa wykonana z sylikonu. Może służyć za pojedyncza lampę wiszącą, może być łączona po kilka sztuk, może służyć jak lampka nablatowa, a klosz dodatkowo jest ruchomy, można go układać w różnych pozycjach. Szeroka gama kolorystyczna i możliwości ,to jej niewątpliwe zalety.

Silky way

(www.silky-way.pl)

Firma ta oferuje oryginalne japońskie kosmetyki marki G&A, które dają szansę odnaleźć sekret wiecznej młodości.

1 x Serum Nawilżające z Koenzymem Q10 do Głębokich Zmarszczek – Organic Tea Moisture Essence Q. Pojemność 35 ml, cena: 298 zł. W skład wchodzi 26 aktywnych składników.

serum

1 x  zestaw kosmetyków składający się z :

KREM NA NOC – Uji Organic Catechin Cream. Pojemność  180 g, cena 199 zł. W skład wchodzą 33 aktywne składniki.
MASECZKA DO TWARZY – Ujino-Hana. Pojemność. 5 g , cena: 10 zł. W skład wchodzi 21 aktywnych składników.

krem4 maseczka3

logo_jap

Tulilo.pl

image001

1 x Miś Beniamin

miś Beniamin

Fot. Materiały prasowe

Może stać się pierwszym przyjacielem dziecka.

Dodatki w żywych kolorach i miły uśmiechnięty pyszczek zdradzają pokusę do dziecięcych figli. Podczas zabawy z przytulnym Misiem Beniaminem twoje dziecko będzie czuło się wyjątkowo bezpiecznie. Wysokojakościowy Miś z pewnością przetrwa dzieciństwo Twojej pociechy i powróci po latach, kiedy pokocha go kolejne pokolenie. Miś Beniamin to doskonały prezent nie tylko dla dziecka, ale również dla ukochanej osoby.

1 x Kot Figuś i 1 x Myszka Figusia

Myszka Figusia

Fot. Materiały prasowe

Kot Figuś

Fot. Materiały prasowe

Pastelowe, ciepłe kolory oraz delikatne, wyjątkowo mięciutkie zabawki to wyjątkowa Kolekcja Figusiowych Przytulanek. Milutki Kot lub Myszka może być pierwszą zabawką twojego maluszka, pierwszym przyjacielem, który rozweseli smutne dni i nie tylko. Już od pierwszych chwil życia malucha rozwiń jego horyzonty nowych doświadczeń. Zwierzątka o sympatycznym imieniu Figusie są wyjątkowo mięciutkie i delikatne. Zajmują pierwsze miejsce w kategorii „Mój najlepszy przyjaciel”.

1 x Piesek Arek

Miłość do maskotek rozkwita w każdym pokoleniu, w którym pojawia się nowy członek rodziny. Każdy chce obdarować malucha pierwszą przytulanką, nieistotne czy dużą czy małą. Dzięki takim gestom każdy dorosły chce dać maluchowi poczucie bezpieczeństwa i powoli oswoić dziecko z samodzielnym spaniem we własnym łóżeczku. Świetną przytulanką może okazać się wielki piesek, który przykuje uwagę każdego malca. Może na nim poleżeć albo z nim spokojnie zasnąć.

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Większy Pies Arek został wykonany z niezwykle miłego w dotyku pluszu. Szybko podbije serce każdego dziecka.

1 x Owieczka Blanka

Owieczka Blanka

Fot. Materiały prasowe

Sympatyczna, zawsze uśmiechnięta owieczka Blanka doda uroku każdej małej dziewczynce. Kolorowa opaska, z małą, pakowną torebeczką w kwiaty podbije serca nie tylko młodych dam. Ma miłe i puszyste futerko, a jej wesoła mordka pozwala doświadczyć niezwykłych przygód. Zostać jej nowym przyjacielem i weź ją szybko na spacer.

1 x Miś Maksym

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Chcesz bliskiej osobie wyznać coś ważnego, a może przekonać swoje dziecko, co jest ważne? Poznaj słodką gromadkę misiów, które zrobią to za ciebie. Unikalny Miś Maksym, ubrany w pastelową koszulkę, bez słowa zdradzi twe najskrytsze myśli. W końcu miłość rozkwita od pokoleń, a w szczególności do tak słodkiego misia, jak Maksym.

Regulamin akcji dostępny jest tutaj.

 

 

 


 


Zobacz także

Dobre wiadomości, święta w tym roku też się odbędą – Polsat wyemituje Kevina! 🎄

Jak zadbać o zdrowie i urodę latem – kilka prostych i domowych sposobów

Kuloodporna kawa. Doda energii, poprawi humor i pomoże w odchudzaniu