Lifestyle

47-letnia Scorupco w skąpym bikini. Brak słów…

Redakcja
Redakcja
1 marca 2018
Fot. Screen z Instagrama / izabellascorupco
 

„O jaaa cieee” – to pierwsze słowa, które przyszły nam w redakcji na myśl, gdy zobaczyłyśmy jedno z ostatnich zdjęć Izabelli Scorupco. Trzeba przyznać, że robi wrażenie! 47-letnia aktorka prezentuje się na nim w samym bikini. Niewiele kobiet w jej wieku może się pochwalić tak zgrabną sylwetką

Chociaż Izabella Scorupco od lat mieszka w Los Angeles, polscy fani o niej nie zapomnieli. Ochoczo komentują wszystkie jej zdjęcia i śledzą jej karierę. Bo ta, choć niewiele się o niej mówi w naszym kraju, rozwija się w najlepsze. Aktorka nie narzeka na brak zleceń.

47-latka przebywa właśnie na wakacjach w Budapeszcie i najwyraźniej nie podoba jej się zimowa aura. Na co dzień jest przecież przyzwyczajona do wyższych temperatur, jakie panują w Kalifornii. Była żona polskiego hokeisty Mariusza Czerkawskiego postanowiła więc opublikować na Instagramie zdjęcie w bikini. I odrazu zrobiło się gorąco! „Kocham cię, mój drogi Budapeszcie, ale do cholery, tu jest za zimno! Marzę o powrocie do tego miejsca, gdzie spędziłam kilka cudownych dni” – napisała. Pod wpisem aż roi się od komentarzy. „Wspaniale! Kobiece piękno w czystej postaci! Ten kto ma szczęście być przy Tobie,niech lepiej docenia jak umie najlepiej” – napisał jeden z internautów. „Jest pani piękną kobietą” – dodał kolejny.

Jak wam się podoba jej figura?


Lifestyle

10 postaci bólu brzucha, które powinny skłonić cię do wizyty u lekarza

Redakcja
Redakcja
1 marca 2018
Następny

Ból, mimo iż nielubiany przez nas, jest sygnałem bardzo potrzebnym ze strony organizmu. Służy on informacji, że coś dzieje się nie tak, jak powinno i sytuacja wymaga interwencji. Oczywiście nie każdy ból musi być sygnałem, że coś zagraża naszemu zdrowiu czy życiu, jednak nigdy nie powinno się go ignorować.

Przyczyn jego powstawania może być wiele, podobnie jak różny może być czas trwania, stopień nasilenia objawów oraz miejsce jego powstania. W jednym przypadku ból w okolicy żołądka będzie sygnalizować zwykłą niestrawność, a u kogoś innego, ból kurczowy w środkowej części brzucha będzie zwiastował poważne kłopoty. W razie niepewności czy dokuczliwych objawów, lepiej nie diagnozować się i leczyć na własną rękę, tylko zasięgnąć porady lekarza. Należy pamiętać, że nawet typowe objawy dla pewnych dolegliwości mogą być mylne, a ból promieniujący, swoje źródło może mieć gdzie indziej.

Poznaj 10 postaci bólu brzucha, które powinny cię zaniepokoić
Czytaj dalej na następnej stronie


 

źródło: zdrowie.gazeta.plwww.poradnikzdrowie.pl, gastrologia.mp.pl

Lifestyle

Horoskop celtycki. Którym z 13-tu znaków zodiaku jesteś?

Redakcja
Redakcja
1 marca 2018
Fot. iStock/valentinrussanov
Następny

Horoskop celtycki, to inaczej horoskop drzewny pochodzący od druidów, którzy wierzyli, że opiekunem każdego człowieka jest drzewo. To ono ma wpływ na nasze życie, osobowość, charakter. Zdolni duchowo Celtowie, szczególnie druidzi, byli ekspertami-obserwatorami. Z czasem zdali sobie sprawę, że dziecko urodzone w określonym czasie rozwinie pewne cechy. Co więcej, druidzi obserwowali wzorce w kolorze i kształcie życia człowieka zgodnie z ruchami księżyca i porą, w której się rodzimy. Największe znaczenie przypisywali drzewom.

Poniżej znajduje się 13 celtyckich znaków zodiaku. Dlaczego 13 (zamiast 12 znaków jak w zachodniej astrologii)? Ponieważ celtycka astrologia opiera się na systemie księżycowym, który obraca się wokół trzynastu faz księżyca. Jest to unikalny system astrologiczny, w którym znaczenie każdego znaku jest połączone zarówno z mocą księżyca, jak i z nieskończoną magią drzew/roślin. Celtyccy druidzi, którzy stworzyli ten specjalny horoskop, spędzili dziesiątki lat obserwując drzewa. Podobno byli w stanie dostrzec znaki, boskie przyszłe wydarzenia na podstawie szelestu liści.

Sprawdź jakie drzewo odpowiada twojej dacie urodzenia?

Brzoza 24 grudnia – 20 stycznia

Jarzębina 21 stycznia – 17 lutego

Jesion 18 lutego – 17 marca

Olcha 18 marca – 14 kwietnia

Wierzba 15 kwietnia – 12 maja

Głóg 13 maja – 9 czerwca

Dąb 10 czerwca – 7 lipca

Ostrokrzew 8 lipca – 4 sierpnia

Orzech 5 sierpnia – 1 września

Winorośl 2 września – 29 września

Bluszcz 30 września – 27 października

Trzcina 28 października – 24 listopada

Bez 25 listopada – 23 grudnia

Interpretacja na następnych stronach


źródło: Horoscopes

 

Zobacz także

Że są aktorami, to wiemy? Ale czy wiecie, jaki jeszcze talent mają?

Roświetlona, naturalna, ale matowa i jednocześnie świeża cera. To dziś już możliwe dzięki kosmetykom Dr Irena Eris

Detoks ananasowy dla płuc, idealny na oczyszczenie i wzmocnienie układu oddechowego